Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.014
Cevap
11
Favori
228.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • f710 kullanıyorum ama memnun değilim. sinyal sorunu yaşıyorum. alıcının önüne bir engel girerse sinyal gitmiyor. mesela oynarken bacak bacak üstüne atıyorsunuz bacağınız alıcının ya da gamepadın önünü kapatırsa anlık sinyal kesintileri oluyor. anlık dediğime bakmayın çok büyük bir sorun. mesela yarış oyunu oynuyorsunuz ilerde yumuşak bir viraj var. analoğu hafif çevirseniz yetecek. tam o sırada sinyal kesilirse siz analoğu bıraksanız bile o dönmeye davam ediyor yolun dışına çıkıyorsunuz.

kablo benim için sorun olmaz diyenler için f510 almalarını öneririm.
    aslında Saitek PP32 PS2700 var 33 liraya. logitechi tokat manyağı yapar da bazı oyunlarda uyum sorunu oluyor. tuşları farklı algılıyor. emülatör falan uğraşman gerekiyor. logitech gibi tak oyna olsa rakipsiz bence. uyum sorunu giderecek bir üst modeli falan çıksa süper olur
  • Ben aldığıma pek memnun değilim. Klavye+Mouse daha iyi bence. Bence de siz klavye+mouse alıştıysanız hiç bulaşmayın derim.
  • Evet.. F710 PS4 de çalışıyor mu bilen var mı ?
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    arkadaşım aldın mı mortal kombat için ? nasıl oldu uyum sağladı mı ? oynanabilirlik değişti mi ? bende aynı sebepten dolayı almayı düşünüyorum ama karar veremedim bir türlü...
  • Haleluyah kullanıcısına yanıt
    aldım oyun bitirdim oyunu sildim bir kerede tomb raider oyununda kullandım şu an kenarda yatıyor alet alabilirsin yani güzel alet veya istersen benimkini sana satabilirim sıfır ayarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 21 Aralık 2015; 14:00:47 >
  • Arkadaşlar ben de F710 almayı düşünüyorum da internette karşılaştığım birçok sorun var. Acaba bu sorunların çözümü kolay mıdır? Yoksa Xbox 360 pc mi alayım onun da tuş dizilimini beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VerKurtull 17 sn. önceSa hocam benim logitec f710 pc baglı oynayabiliyorum ama ne yaptıysam titreşim gelmiyor vibraya basıyorum bin defa programlar kurup denedim yine olmuyor sadece 1 2 kere nfsde çarpımca titredi dahada titremedi

• Arkadaşlar ps4 te çalışmıyor, analoglara L3 ve R3 olarak sert basınca ovalliği gidiyor son olarak L2 ve R2 x input modunda bozuluyor bu tuşlar araba yarışında mesela az basarsanız yarım gaz tam basarsanız tam gaz gitmesi gerektiği yerde tam basarak tam basışı algılamıyor bunu denetim masasında joystick kısmından görebilirsiniz.

• Arkadaşlar PC için almayı düşünüyorum da pil ile çalışması sıkıntı yaratır mı? Pil yetiştirmesi falan dert oluyor mu? Konsollardaki şarjlı pile alıştığımdan bitince kablosuna takmak rahat oluyordu.
  • Arkadaşlar f710 un analogları dayanıklı mı acaba ? Anolog koruyucu alsak daha iyi mi olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Arkadaşlar f710 un analogları dayanıklı mı acaba ? Anolog koruyucu alsak daha iyi mi olur ?

Analoglar çok sağlam. Gerek yok birşeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Arkadaşlar PC için almayı düşünüyorum da pil ile çalışması sıkıntı yaratır mı? Pil yetiştirmesi falan dert oluyor mu? Konsollardaki şarjlı pile alıştığımdan bitince kablosuna takmak rahat oluyordu.

bu tür ürünlere şarjlı pil şart. ben öyle kullanıyorum rahatsız edici bir sürekli şarj özelliği yok. çok titreşim kullanmayan oyunlarda uzun süre gidiyor veya kaparsanız daha uzun süre gider.
  • Başlığı yeni gördüm . olur da ürünü yeni alacaklar varsa kendi deneyimlerimden 1-2 birşey yazayım istedim
    İlk olarak özellikle titreşim kapalı oynuyorsanız pil derdiniz kesinlikle olmuyor aldığımda 2 tane duracell pil koydum bir daha değiştirmedim bile . 2. Olarak pc için oyunlar hemen tanıyor hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 3. sü ise kötü bir özellik alıcısı pek iyi değil alıcısı ile önüne birşey girerse çekim sorunu yaşıyor çok kısa mesafeden bile o konuda dikkatli olmanız gerekiyor.
  • Kolun sol analogu çok gevşekti, içini açıp bakayım dedim bu analoglar ufak demir bir şeye bağlı, sol analog o demirden çıkmış tekrar yerine taktım vidalarını falan kapattım sıfır gibi oldu. Sol veya sağ analoğunda gevşeme olanlara tavsiye ederim fakat daha önce hiç alet açmadıysanız biraz dikkatli olun içinden bir parça düşer tekrar nereye takacağınızı bilemezsiniz. Ki öyle düşen çok parça yok, düşecek parçaların yeride belli sorun yaşarsanız yardımcı olurum. Ama yinede çok sıkıntı çıkartmıyorsa denemeyin sorumluluk almam

Ha açıp düzeltmeye değer mi? Ben bozulacağını bilsem tekrar denerdim, çünkü muazzam fark oluyor. Özellikle kol titrerken en ufak bi tıkırtı gelmiyor, kolu sallayınca hiç ses gelmiyor, analoglar sapasağlam adeta taş gibi oluyor kol.

• Arkadaşlar 2 tane logitech f710 un tek adaptöre bağlayabilir miyiz ?
    Ya da bu iki kolu logitech m185 farenin nano alıcısına bağlayabilir miyiz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 12 Haziran 2016; 11:37:12 >
  • Bildigim kadarı ile nano değil alıcısı . Çünkü ben mouse un nano alıcısına baglayamadim . Farklı bir alıcısı var .

• r2 l2 tuşlarının dayanıklılığı nasıl bu kolda. xbox 360 kolları gibi dayanıksız mı ?
    yoğun fifa oynayanlar dayanıklılığı nasıl sizde ?
  • ps3 te sorunsuz çalışıyor değilmi hem pc gemde ps3 te kullanmayı düşünüyorum
    ve bu kolun alnternatifi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

ps3 te sorunsuz çalışıyor değilmi hem pc gemde ps3 te kullanmayı düşünüyorum

ps3 de denemedim ama pc de bu kolun tek alternatifi xbox kolu dur bence. hoş o ps3 e uygun olmuyor. ben pc de bu kolu tek geçiyorum rahatlık acısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

ps3 te sorunsuz çalışıyor değilmi hem pc gemde ps3 te kullanmayı düşünüyorum

Hocam çok emin değilim yine bilen arkadaşlar cevaplasin ama ben ps3te çalıştıramamıştım. Belki özel bi ayar yapılınca çalışıyor olabilir tabi

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.