Şimdi Ara

Logitech Unifying Alıcı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Logitech M325 fare satın aldım. Alıcısı unifying uyumlu. Elimdeki uyumlu Logitech klavye ve diğer faremi bu alıcıya tanımlamak istedim ama Logitech Unifying programı alıcıyı nedense tanımıyor. PC alıcıyı tanıyor ama programda algılanmıyor.Programı silip tekrar yükledim, farklı USB girişleri denedim falan ama sonuç sıfır. Başka bir bilgisayarda deneyince onda algılandı. Bendeki sorun ne olabilir?

• ürün web sayfasında unifing yazılımını yükleyip çalıştırın. ekrandaki talimatları takip ederseniz sorununuz çözülür.
  • Evet kendi web sitesinden indirip kurdum. Olmadı sonra kaldırıp yeniden kurdum, sorun devam ediyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    kabaca anlatayım, belki uygulama kısmında hata yapıyorsunuz. unifying yazılımında add device dediğinizde resimli bi ekran geliyor, yeni aygıtı kapat-aç yap diyor. o esnada unifying klavyenizi kapatıp açın. anında eşleşmesi gerekir.

birde eklemek istediğiniz klavyenin modeli nedir? klavyenin unifying olduğundan emin misiniz?
  • Klavyenin uyumlu olduğundan eminim. Yalnız zaten kapat aç yapmam gereken ekrana gelmeden önce ileri demem gereken bir yer var. Ama algılandığı için bahsettiğiniz kısma gelemiyorum bile. Galiba format yapmak gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.