Şimdi Ara

Logitech s220 çalışmıyor SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
8.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    evet
  • Numaranı yazar mısın özelden hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kabloları yanlış lehimlemişinhttps://forum.donanimhaber.com/logitech-s220-calismiyor-ss-li--104478203 resime göre siyahın sağ yanına beyaz gelicek siyah doğru beyazın yerine kırmızı sarı da doğru mavinin resime göre sol tarafına beyzı lehimle beyzı çıkartığın yere kırmızıyı lehimle

o mavi kablo ne işe yarıyor nereye gidiyor

Logitech s220 çalışmıyor SS'li

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba konu eski ama :)
    entegre değiştiren varmı
  • gitaristx kullanıcısına yanıt
    4558 preanfi siz diğer entegrelerden ses alıyormusnuz alt uçlarına dokununca. sizdeki sıkıntı nedir.
  • bende bas cızırtılı,4558 değiştirdim 6282 leri değiştirdim arıza devam ediyor
  • bc tipi transistörleride değiştir.
  • babus0606 kullanıcısına yanıt

Hocam bir adet bc tipi transistör var ya devrede benim o yandı ve üstü okunmuyor acaba modeli neydi o transistörün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartta soğuk lehim olma ihtimalide olabilir

• İlkersi İ kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

kartta soğuk lehim olma ihtimalide olabilir

merhabalar uzun zamandır kullanmadığım s220 2+1'i fişe takınca hiç bir şekilde elektrik alamadım. Yalnız şöyle bir durum var. Fişe takıp açma kapama tuşuna bastığımda bas yeri hafif titreşim yapıyor. Ne kontrolcüde(turuncu yeri yanmıyor) elektrik var ne de bas yerindeki basta.(Sadece bas yerinde hafif titreşim var o da elime aldığımda belli oluyor) Bas yeri çıkışını(yeşil kabloyu) direk telefona bağladığımda ses alamıyorum. Herhangi bir kıpraşma yok. 2+1'in - 2'lisini direk telefona bağlayınca az ses alabiliyorum. Sizce sorun nerde olabilir ? Devrenin fotoğrafını atabilirim isterseniz.

• kutuya giden kablo anfiyi açmak için giden voltaj var kabloda kopuk varsa set stanbyda kalır sen önce kabloyu uçtan uca test et kabloda kopuk oluyor zamanla

• quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

kutuya giden kablo anfiyi açmak için giden voltaj var kabloda kopuk varsa set stanbyda kalır sen önce kabloyu uçtan uca test et kabloda kopuk oluyor zamanla

hocam kabloda kopukluk varmış gerçekten multimetre ile kontrol ettik ve 2 kabloda kopukluk varmış nerde olduğunu anlayamadığımızdan kabloyu komple değiştirdik. Sağolun tecrübeli bilginiz için :)

• o türk setlerde genel sıkıntı o kablo nasılsa biri zamanla kopuyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.