Şimdi Ara

Logitech S220 2.1 Ses Sistemi 29 YTL kdv dahil **BİTTİ**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
11.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=1458

Bana göre ucuz görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyce84 -- 31 Aralık 2008; 11:07:59 >

• Dün Bursa MediMarkt'ta gördüm 50 YTl idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eorhan83

Dün Bursa MediMarkt'ta gördüm 50 YTl idi.
    29 lira. bence fazla ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: chic

29 lira. bence fazla ucuz

Alıntıları Göster
    bencede bayağı uygun gözüküyor ama acaba kargo ücreti ne kadar tutar vede acaba elden gidip aynı fiyattan almak mümkünmüdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

bencede bayağı uygun gözüküyor ama acaba kargo ücreti ne kadar tutar vede acaba elden gidip aynı fiyattan almak mümkünmüdür?

Alıntıları Göster
    6 ytl sbt

ben aldım bitane..

havale yaptım toplam 33,46 ya geliyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ses seviyeis nasıl arkadaşlar bilen kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Alıntıları Göster
    BİZİM BURDA BİR ARKADAŞTA VAR FİYAT ÇOK ÇOK İYİ.BENDE SİPARİŞ VERDİM AZ ÖNCE.KARGOYA VERDİLER.33.46 YTL TUTTU HEPSİ.KAÇIRMAYIN VALLA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzm

6 ytl sbt

ben aldım bitane..

havale yaptım toplam 33,46 ya geliyor

Alıntıları Göster
    http://resim.donanimhaber.com/m_20002070/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Alıntıları Göster
    ben babama almıştım bu boyutta ve 2+1 modeller için ses ve bas kalitesi çok iyi. görünüşüde güzel kaliteli parçalar. bu fiyata bundan iyisini zor bulursunuz tavsiye ederim. masaüstü hoparlör için ideal
  • teşekürler kız arkadaşıma aldım bi tane...
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

teşekürler kız arkadaşıma aldım bi tane...
    Sıcak fırsat ihtiyacı olanlar kaçırmasın. Ama çok büyük bekletinizde olmasın bu üründen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sandman

Sıcak fırsat ihtiyacı olanlar kaçırmasın. Ama çok büyük bekletinizde olmasın bu üründen.

Alıntıları Göster
    keşke kargo ücreti daha düşük olsaydı yada istanbulda elden teslimat yapılabilseydi ama sanırım istanbulda elden teslimat yok çünkü müşteri hizmetleri numarası 0312 ankara ile başlıyor

• quote:

Alıntıları Göster
    ya bunu alsam, elimdeki başka bir 2+1 le birleştirip 4+2 şeklinde kullanabilir miyim :)
  • quote:

keşke kargo ücreti daha düşük olsaydı yada istanbulda elden teslimat yapılabilseydi ama sanırım istanbulda elden teslimat yok çünkü müşteri hizmetleri numarası 0312 ankara ile başlıyor

Alıntıları Göster
    az önce bir arkadaşla birlikte toplam 3 tane aldık. kargo 2 ytl'ye geldi
    inşallah sorunsuz bir şeklide gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElectroTech -- 30 Aralık 2008; 16:41:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

az önce bir arkadaşla birlikte toplam 3 tane aldık. kargo 2 ytl'ye geldi
    inşallah sorunsuz bir şeklide gelir.

Alıntıları Göster
    Bende bundan var. Basları iyi ama Creative SBS 370 baslarda bundan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozdil

Bende bundan var. Basları iyi ama Creative SBS 370 baslarda bundan daha iyi.

Alıntıları Göster
    Ben de zamanında bunun alt modeli olan s200 vardı o da fena değildi boyutuna ve fiyatına göre. Bu üründen çok bişey beklemiyorum ama bu fiyata da bulamam herhalde alayım da bulunsun elimde ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: superminator

Ben de zamanında bunun alt modeli olan s200 vardı o da fena değildi boyutuna ve fiyatına göre. Bu üründen çok bişey beklemiyorum ama bu fiyata da bulamam herhalde alayım da bulunsun elimde ...

Alıntıları Göster
    3 tanede ben aldım satacam 40 lıradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: superminator

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ürün boyutundan beklenmeyecek derecede iyi bir sese sahip.

Bende Philips MMS460 vardı. S220 yi de evdeki televizyonumuza aldım deneedim ve gerçekten şaşırdım.

S220, MMS460 a göre daha tatmin edici baslar veriyordu. Bakın dikkat çekeyim yüksek değil tatmin edici. MMS460 daha yüksek bass sesi veriyor tabiki ama bu ürün daha güzel daha kaliteli bas veriyor. Ses seviyesi de oldukça iyi. Yan odada ailemi rahatsız edebildiğine göre işe yarar demektir.

Hatta bu ürünün sesi o kadar hoşuma gitti ki 460 ı emekliye ayırıp X540 aldım.

Bu arada ben ürünü bimeks ten 44YTL ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 31 Aralık 2008; 6:32:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur606

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgur606

Yürü be..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ozgur606

Yürü be..

Alıntıları Göster
    20 lira için bu kadar uğraşacak olan birisi ;100 lira için ne yapmaz şeklinde bir soru ister istemez aklına geliyor insanın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.