Şimdi Ara

LOGITECH REZALETİ EVET TAM REZALET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iş yerine kaliteli olsun diye logitech marka klavye mouse lar aldık hemen hepsi mekanik sorun çıkardı. hemde 1 yıl olmadan. En dandik markalar bile 1 yıl dayanıyor. Tam bir hayal kırıklığı ve şaşkınlık yaşıyoruz.

Diyebilirim ki 2013 sonrası ürünleri kalite kontrolden geçmiyor. Bu hatalar bunu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozas -- 11 Ekim 2017; 9:47:13 >

• Logitech e yakışmamış , 2007 senesinde 2+1 ses sistemini aldım X-230 , söylediğiniz gibi özellikle 2013 sonrası bundan çok daha pahalıya satmalarına rağmen bu kalitede bir ses sistemi yapmadılar , şimdi elde olmayan sebeplerden ötürü bir gaming mouse unu kullanıyorum ama diyebilirim ki o da parasının karşılığı değil , markaya bişey söylemek istemiyorum ama son yılarda ürünleri biraz hayal kırıklığı yaratıyor
  • Benzer sorunları ben de Logitech M175 mouse lar ile yaşıyorum.

Bir tanesi sağ tıkı kullanırken donup kalıyordu ve ancak pili çıkarıp geri taktıktan sonra düzeliyordu, kısa süre sonra tamamen bozuldu.
    Bu defa yenisini kullanmaya başladığımda yine aynı sorun baş gösterdi. Sağ tıkta zaman zaman donuyor ve pili çıkarıp geri takınca düzeliyor.
    Ayrıca bunda orta teker gıcırtısı oluşmaya başladı.

Bakalım bunun da tamamen bozulması ne kadar sürecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.