Şimdi Ara

Logitech MX1100 71 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
16.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackneuron

Keşke başka bir yerde indirim olsaydı hepsiburada gerçekten çok bozuldu.Eskisi gibi değiller.

teknosada 130 tl ye gördüm daha ne yapsın adamlar anlayamadım doğrusu bence süper bi fırsat
  • bence de süper fırsat ama hala kargolamadılar.. 3. iş günü oldu bugun..
  • Aynen bende Cuartesi alım yaptım, henüz tık yok. Ayrıca başka bir işlemden dolayı kredi kartıma para iadesi yapacaklardı, 1 haftayı geçti henüz yapmadılar, sorularıma yanıt vermiyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: asy06

bence de süper fırsat ama hala kargolamadılar.. 3. iş günü oldu bugun..
  • perşembe aldim bugun kargoladılar...
  • Güzel en azından kargolamışlar :) Bende dayanamayıp aldım.Birazda bonus puanım vardı bununla birlikte piyasaya göre oldukça iyi bir rakama almış oldum.Umarım alan herkes sorunsuz uzun süre kullanabilir.iyi alışverişler.
  • günde bir tane yollayabiliyolar heralde.. %43 indirim yapıyo adamlar, 4 günde 1 ürünü tedarik edip de yollayamıyolar..
  • acelesi yok ya c.tesi verdim bende klavye teslimata hazır yazıordu kısmi teslimat istedim o gelsin önce beleş zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

acelesi yok ya c.tesi verdim bende klavye teslimata hazır yazıordu kısmi teslimat istedim o gelsin önce beleş zaten

beleş derken?? bu arada kargoya verilmiş benimki.. cuma akşamı almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: asy06

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

acelesi yok ya c.tesi verdim bende klavye teslimata hazır yazıordu kısmi teslimat istedim o gelsin önce beleş zaten

beleş derken?? bu arada kargoya verilmiş benimki.. cuma akşamı almıştım

kısmi teslimat olayı varya onu dedim 2 üründen birisi önce yollandı benim 2 ayrı kargo gelcek yani bu arada benimkide çıkışa hazır yazıyor

• Benim üründe kargoya verildi.
  • benimkide bugün verildi
  • Mouse Ulaştı Elimize De Bu Orta Tuşa Basıp, Linkleri Arka Planda Açma Olayı Var Ya, Bunu Setpoint' ten Nasıl Ayarlayacağız ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: @forever

Mouse Ulaştı Elimize De Bu Orta Tuşa Basıp, Linkleri Arka Planda Açma Olayı Var Ya, Bunu Setpoint' ten Nasıl Ayarlayacağız ???

sırf bu yüzden logiteche uyuz oluyorum...setpointten orta tuşu autoscrol yapıcan..ama logitech bu mouse ların o tuşuna basılmasını istemiyor sanırım o yüzden çok kullanışssız yapmışlar orayı ayarlasanda basılmıyor çok uğraştırıyor..bugün media markette tüm mouselara baktım logitech lerin %90 ının o orta tuşu kullanışsız üzerine basılmıyor...microsoft o konuda çok iyi microsoft o tuşu çok kullanışlı yapmış..
  • kargocuya gidip şubeden alacam orada kutuyu açıp baksak mı ki bi hata falan varmı diye yoksa direkt imzalıyıp alalımmı ?
  • bu ürün sanalmarket de de satışa başlamış, havale ile 63,37TL fiyatı var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

bu ürün sanalmarket de de satışa başlamış, havale ile 63,37TL fiyatı var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azelea -- 30 Aralık 2009; 22:15:27 >
  • Gördüm ve aldım, hadi hayırlısı..
  • dün geldi alet şu an kullanıyorum hiç bir sorunu yok, gayet güzel alışması biraz zaman alabilmekte ayarlarını button config ini de kendinze göre yaptnz mı çok rahat ve kullanşlı olduunu görceksiniz. hepsiburada kedi olalı bi mx1100 tuttu.
  • Ben de aldım. Heleycanla bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.