Şimdi Ara

Logitech MX1100 71 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
16.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tıkıt tıkır öter, bildiğim kadarı ile, tekerleğe bastırırsanız tıkırtı sesi kesilir tekrar bastırırsanız çıkari yani bende başka bir modeli var öyle
  • O mauselarin ozelligi o zaten vitesli mause onlar.
  • gerçekten guzel fırsat 120TL'ye MX REVOLUTION almamış olsaydım kesin alırdım
  • beyler baya gecikecek gibi bir his var içimde bu aletin bana gelmesi. ya da stokta kalmadı diip parayı iade ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentts

beyler baya gecikecek gibi bir his var içimde bu aletin bana gelmesi. ya da stokta kalmadı diip parayı iade ederler.

yarın kargoya verilmezse eğer benim için geç gelirse daha iyi olur.. evde olamıcam bir süre çünkü.. diğerleri erken benimki geç gelir inşallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asy06

quote:

Orijinalden alıntı: rentts

beyler baya gecikecek gibi bir his var içimde bu aletin bana gelmesi. ya da stokta kalmadı diip parayı iade ederler.

yarın kargoya verilmezse eğer benim için geç gelirse daha iyi olur.. evde olamıcam bir süre çünkü.. diğerleri erken benimki geç gelir inşallah..

gelsin de 3-5 gün geç gelsn sorun diil

• gelir gelir.. o kadar da değil.. indirim yapmışlar adamlar.. biz yanlış ürüne yapmışız demezler heralde.. ben 10 a yakın ürün aldım hb den.. en uzun süreni 3 gün sürdü..
  • 71tl go ile %25 parapuanı da koydummu mükemmel oluyor :D son günüydü finansin iice kar yapmiş oldum. konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler. bunu alıp vx rev. mouse mu satmayı düşünüyorum.
  • Valla iyi oldu ihtiyacımı giderdim forumun en sevdiğim yeri sıcak fırsatlar takibe devam
  • hizlial daki microsoft mouse buna tercih edilebilir bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

hizlial daki microsoft mouse buna tercih edilebilir bence...

bencede mx revulation dahi kullandım hiç hoşuma gitmiyor logitech mouse ları...ergonomi kötü geldi 2-3 gün mv revulation kullandım bileğim çok ağrıyor...en iyi tarafı gözüken scroll özelliği bence en kötü tarafı benim gibi internette gezinirken dönen kısmı basarak autoscroll kullanan birisi iççin işkence oldu..windows a microsoftun ürünleri kadar uyumlu olmamasıda bir faktör..10 seneyi aşkındır pc kullanıyorum hiç sevmedim logitech'i..

Logitech kullanan arkadaşlar kızmasın sadece kişisel fikirlerim..belki elim küçük biraz ondan alışamadım,belki herkes benim gibi internette gezinirken autoscroll için vitese tıklamıyor,belki uyumluluğu sorun etmiyor...dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılmıyor..

• süper fırsatmış....
  • Bunu nasıl şarj ediyoruz,pilli mi acaba,bende mx1000 var çok memnunum ama biraz yıprandı,değiştirsem iyi olacak.
  • bendede MX510 var 4 yılı geçti tık demedi nazar değmesin tahtaya vuralımbende sipariş verdim arkadaş klavye istiordu 100 ü tamamladım kargoda bedavaya geldi bakalım bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KATADE

Bunu nasıl şarj ediyoruz,pilli mi acaba,bende mx1000 var çok memnunum ama biraz yıprandı,değiştirsem iyi olacak.

AAA standartında şarjlı, şarsız bil kullanabiliyorusunz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

quote:

Bunu nasıl şarj ediyoruz,pilli mi acaba,bende mx1000 var çok memnunum ama biraz yıprandı,değiştirsem iyi olacak.

yanlışınız var hocam.. 2 adet AA pil ile çalışıyor.. şarjlı olmasından daha iyi bence çünkü bozulma, ömrü azalma gibi riskleri daha az..
  • ya beyler cuma günü aldık hala tedarik sürecinde diyo bu hepsiburda. mouse u kargoya verilmiş olan var mı acaba aranzda?
  • alıcısı kapıdan geçerken sorun çıkarır bence. nano niye koymamışlarki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asy06

quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

quote:

yanlışınız var hocam.. 2 adet AA pil ile çalışıyor.. şarjlı olmasından daha iyi bence çünkü bozulma, ömrü azalma gibi riskleri daha az..

yanlışım yok hocam sadece A lardan birini fazla kaçırmışım bi anlık. evet şarjlı standart dışı pil olmaması cok iyi. diğer turlu pile bişey olduğunda pil bulma derdi ortaya çıkıyo.

ben şarjı varta AA pillerle kullanıyorum mx620. yanlız 2 pil bir birine baralel bağlanmış mx620 ve mx1100 de. yani tek pil ilede çalıştırabiliyoruz. hafif olmasını isteyenler tek pil takabilir

• Keşke başka bir yerde indirim olsaydı hepsiburada gerçekten çok bozuldu.Eskisi gibi değiller.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.