Şimdi Ara

Logitech MX1100 71 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
16.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Herhalde ben bu aralar mouse aradıgı için fırsat gibi geldi kimse ilgi gostermedi..
  • aslında çok iyi fırsat ama nedense a4tech x7 mouse'umdan vazgeçmek istemiyorum :(

Birde bu mouse en sevmediğin şey tekerliğin microsoft'taki gibi tıkır tıkır dönmemesi. Alışmışım bir kere :(
  • Güzel fırsata benziyor gerçekten, cidden %43 indirim yapmışlar. Konuyu açan arkadaşa teşekürler şahsen almayı düşünüyorum, ancak bu hepsiburadanın kargo işi beni deli ediyor.
  • ben de almayı düşünmüyor değilim lakin bu kadar parayı sadece mouse a mı versem yoksa bi takım mı alsam diye de düşünmüyor değilim aynı zamanda..

arkadaşlar bunun yanında çok pahalı olmayan sadece klavye önerebilir misiniz? kablosuz olacak tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asy06 -- 18 Aralık 2009; 13:09:28 >
  • super fiyat ne zamandır bu mouse almak istiyordum. mx3200 setin yanında kullanmak için aldım
    firsatı haber veren aced arkadaşımıza cok teşekkur ederim.
  • bende heran alabilrm ama taksit kısmı açılmıyormu banamı ole geliyorr
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

bende heran alabilrm ama taksit kısmı açılmıyormu banamı ole geliyorr

ben alırken açıldı.. 8 taksit yaptırdım.. bi de 7 lira çek kullandım iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: asy06

quote:

Orijinalden alıntı: okko

bende heran alabilrm ama taksit kısmı açılmıyormu banamı ole geliyorr

ben alırken açıldı.. 8 taksit yaptırdım.. bi de 7 lira çek kullandım iyi oldu

aynen bende 6 taksite aldım
  • :)Ben de dün sipariş verdim hala üretici firmadan bekleniyor diye yazıyor..Bu aralar hepsiburada böyle gecenlerde thermalright ultra black aldım o da bir hafta da geldi..
    Klavye olarak logitech wave'in uzerine klavye tanımıyorum..Tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aced

:)Ben de dün sipariş verdim hala üretici firmadan bekleniyor diye yazıyor..Bu aralar hepsiburada böyle gecenlerde thermalright ultra black aldım o da bir hafta da geldi..
    Klavye olarak logitech wave'in uzerine klavye tanımıyorum..Tavsiye ederim..

wave in kablosuzu tek başına satılıyor mu?
  • Ben kablolusunu kullanıyorum sanırım kablosuzu set halinde satılıyor sadece...Ben klavyede kablosuzun gereksiz oldugunu düşünüyorum,kucagıma alıp yazma gibi bir huyum yok...
  • Konuyu Açan Arkadaş, Eyvallah...

Aldık Bir Tane Bakalım, Sağlam Çıkar İnşallah...
  • kablosuz alıcısı nano mu?
  • Maalesef.
     Logitech MX1100 71 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Maalesef.
     Logitech MX1100 71 tl

teşekkürler. Masaüstü kullananlar için iyi bir fırsat olmuş o zaman.
  • Bir adet taşınabilir bilgisayar ile alındıgı zaman artı %10 indirimi daha varmış...
  • valla ben de aldım dayanamadım axess e 6 taksit olduğunu görünce=) iyi bi mouse a da ihtiyacım vardı açıkcası iyi oldu.
  • Gerçekten güzel bir fırsat, gayet güzel bir mouse. Kaliteli mouse kullanmayı düşünenler çok düşünmeden alsınlar, her an bitebilir.

Ben ucuz buldum diye Amerika'dan almıştım ama bu kadar uygun fiyata bulunabileceğini bilseydim uğraşmazdım.
  • ben aldım bi tane saolun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.