Şimdi Ara

Logitech MX Master 2S Graphite Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün teknosa da ve gittigidiyor'un teknosa magazasın da satılmaktadır.

Logitech MX Master 2S Graphite Siyah Kablosuz Mouse Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

ben gittigidiyor dan 750tl 50tl kayıtlı visa kartı indirimi ile aldım 50 tl civarı bir ürün eklerseniz indirimden faydalandıktan sonra iptal edebilirsiniz indirim oranı orantılı olarak düşer.

ayrıca kartınız world card ise 50 tl puan alıyorsunuz ben yararlandım. Yaklaşık 600TL geliyor.

Mouse sınıfının en iyisidir bir defa dokundum o gün bugündür almak için can atıyordum kendime yeni yıl hediyesi yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plutonium35 -- 20 Aralık 2020; 21:38:30 >

• Hepsiburada zaman zaman 3'ü 650-700'den satıyor. Bence bu paraya değmez. Miadı doldu.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt

Miadı 20 sene daha rahat dayanır bir mouse. Ha bu fiyatları anlamak mümkün değil ayrı. 250ye almıştım sıfır, mükemmel halde hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chronotide kullanıcısına yanıt

3 alın hocam bu kadar bütçe varsa. 2S alınmaz artık. Ciddi anlamda geliştirildi. 2S bu paraları etmemeli.

Pil ömrü çok kötü, ileri-geri butonun şekli berbat, avuç içi kavis oranı yetersiz, type-c desteği yok... vs. HB'de 3 yine düşecek, 2S parasına alırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.