Şimdi Ara

Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated Keyboard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Ekipman Türü #Klavye
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated Keyboard
    Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated KeyboardLogitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated Keyboard

Bilek dayama ile nakit ödeme fiyatı: 1600

Bilek dayama hariç: 1450

* TESLİMAT SÜRESİ YAKLAŞIK 7 İŞ GÜNÜDÜR
    * KARGO + GÜMRÜK + TAŞIMA SİGORTASI DAHİLDİR.
    * EKSTRA BİR GÜMRÜK BEDELİ - GÜMRÜĞE ÇAĞIRILMA DURUMU OLMADAN TAM ÖDEME İLE MASRAFLAR BİZE AİT OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.
    *COVİD-19 SEBEBİYLE KARGO SÜRELERİNDE +2/3 İŞ GÜNÜ GECİKME YAŞANABİLME İHTİMALİ BULUNMAKTADIR.

Adınıza faturalı, 1 yıl garantilidir. İlerleyen zamanlar da, logitech faturanızı dikkate alıp, +2 yıl daha uluslararası garanti kapsamında sorununuzu çözebilir. Buna garanti vermiyorum. Daha önceki satışlarımda, garanti uzattığı olmuştu.

WHATSAPP DANIŞMA HATTI ==>https://api.whatsapp.com/send?phone=05447389320

WHATSAPP DANIŞMA HATTI ==>https://api.whatsapp.com/send?phone=33758529573

WHATSAP NUMARASI: +90 544 738 9320 - +33 7 58 52 95 73

SİPARİŞİ İÇİN TAM BİLGİ İLETİNİZ

İsim Soy isim:
    Mahalle:
    Cadde:
    Sokak:
    Numara:
    Kat:
    Daire:
    İlçe:
    İl:
    Posta Kodu:
    GSM:

ÖDEME SEÇENEKLERİ: HAVALE & EFT

YADA 7/24 FİNANSBANK ATM'DEN KARTSIZ MASRAFSIZ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

FİNANSBANK ENPARA
    MEHMET ALBAYRAK
    Iban: TR 9000 111 0000 0000 0401 114 92
    GARANTİ BANKASI

TEB

HALK BANKASI

KUVEYT TÜRK
    Hesap Numarası 93790512 - 1
    IBAN TR37 0020 5000 0937 9051 2000 01
    Yapı Kredi:
    İban Numarası:TR27 0006 7010 0000 0084 0749 44

Logitech Ürünlerimden bazıları

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1450 TL Miktar : 5 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 15 Aralık 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bügüne kadar ki en iyi alım deneyimim diyebilirim. Satıcı çok Güvenilir ve İlgili. Aldığım ürün ispanyadan elime 2 gün içerisinde ulaştı.Bu klavye ile yazıyorum şuan ve klavye çok kaliteli. Güvenerek ve keyifle allışveriş yapabilirsiniz.
  • tolgafiloglu T kullanıcısına yanıt
    yorum için çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun
  • 2011'den beri forumda üyeyim ve bu arkadaştan yeni bir alışverişim daha oldu. Ofisteki yazılımcı arkadaşta bu klavyeyi görüp, sessizliğine aşık olmam ve Türkiye'de bulamamla başladı maceram :)

Sahibinden üzerinden arkadaşı tesadüfen bulunca, satın aldım. Öncelikle süreç şöyle oldu.

Telefon ile bilgi aldım. Ödemeyi havale yaptım, arkadaş ödeme sonrasında dekont ile bana ödemenin geldiğini bildirdi. Sonrasında adresimi alıp, adres teyidi istedi. Sonrasında 3-4 gün sonra Dhl takip kodu verdi.

22 Aralıkla Dhl ile gelen ürün, 23 Aralıkta İstanbul'a geldi. İl dışında olduğum için ancak dün teslim aldım ve bugün test edip yorum yazabildim. 1 Günden taaa Fransa'dan ürün gelir mi diye düşünüyordum, adamlar bildiğimiz yurtiçi kargo gibi :) Demek ki, paranın açamayacağı kapı yokmuş. Bu arada klavye ile yazması zevkli olduğu için, yorumu uzatıyorum :)

Ayrıca daha önce sessiz olduğu için logitech mk470 serisi kullanıyordum ama bu modelin ışıklı olması ve mac uyumlu 3 cihaz arası hızlı geçişi, dahili sarjı ve unifiyng algılayıcı ile fazla yer kaplamadan usb portunda aynı algılayıcı ile çalışması benim gözüm artıdır.

Dhl takip kodunu ve ürüne ait görselleri ekledim. Tüm süreçte sıkılmadan bana yardımcı olduğu için, arkadaşa çok teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar....

dhl ile gelen takip kodu:
    https://www.dhl.com.tr/exp-tr/express/tracking.html?AWB=9805010806&brand=DHL

Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated KeyboardLogitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated KeyboardLogitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated Keyboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubar -- 31 Aralık 2020; 22:36:58 >

• jubar kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun
  • Hesabimin oyle ahim sahim bir uyelik tarihi yok, ancak bu satirlari yeni MX klavyemden yaziyorum hehehe.

DHL'in ucaginin @boxor ile birlikte ulkeye 11 gibi gelmesini beklerken ucak gecikti niyeyse (ayip ettin alamanya) sanirim hava kosullarindandir, o yuzden 1 gunluk bir sekme oldu.

Sagolsun cok ilgili bir satici. Gumruk evraklarini vs onden hazirladigi icin urun gumrukte beklemedi neredeyse. Cayini icip, cikti gumrukten klavyem :) 1 gunluk sekme de cikis saatinden oturu oldu, ona da kim ne yapabilir :)

Alet sahane Corsair Strafe'tan bu klavyeye gecis yaptim segment degistirdim. Arkadas da gercekten ilgiliydi. Ticari iliski otesi baya muhabbet ettik sagolsun. US Layout ben baya bakindim ettim, bulamadim. Ilac gibi geldi benim icin.

DHL takip https://mydhl.express.dhl/tr/tr/tracking.html#/results?id=4730304740

• bad to the bone kullanıcısına yanıt

teşekkürler güzel yorumlarınız için. hayırlı olsunLogitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated Keyboard 

• Gaming için önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursad_75

Gaming için önerir misiniz?

Gaming değil, daha çok profesyonel hayata yönelik bir klavye. Gerçekten çok kaliteli bir klavye. İnternette 1000 TL civarında zaten (hepsiburada gibi sitelerde)

• kursad_75 kullanıcısına yanıt

yok gaminge gitmez ama ben gaming amaçlı kullanıyorum. sessiz ve ışıklı olmasından dolayı daha önce de logitech k800 ışıklı klavye kullanıyordum. tek düz ışık sevdiğim için tercih ediyorum.

haricen türkiye'de genelde yazılımcı arkadaşlar tercih ediyor, home offfic yada freelance yazılımcı arkadaşlar alıyor.

Türkiye'de satılan modeller türkçe klavye olduğu için, kodlamada yaşanan sıkıntıdan dolayı malesef logitech qwerty us model getirmediği için, bu ilanı açmış bulunmaktayım.

• MX klavye için bilek desteği satın aldım. Tüm süreç öncesinde konuştuğumuz şekilde ilerledi. Tahmini belirtilen tarihler içersinde de ürünümü teslim aldım. Kendisine bu süreçteki ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

• Türkiye'de yalnızca Türkiye layoutu bulunduğundan ötürü, EU Layout MX Keys satın aldım. Tüm süreç öncesinde konuştuğumuz gibi geçti. Ürünümü ise tahminini belirttiğimiz tarihten birkaç saat daha önce teslim aldım. Ürün sorunsuz çalışmakta. Güvenle alışveriş yapılabilir 👍

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.