Şimdi Ara

Logitech M705 Lazer Wireless Mouse 3yıl pil 238TL - N11/Techburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 42 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hypericum (5 mesaj) Invictuscrypto (4 mesaj) fitarih (3 mesaj) nhtgrck (3 mesaj) yannispapapetru (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (11 mesaj) Mini (4 mesaj) (1 mesaj) (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Malesef bilemediniz mouselar ile yakinen ilgiliyim ve üzülerek söylemek isterim ki anlamayan biri varsa o da sizsiniz :) Logitech yeni çıkardığı ürünlerde yeni logosunu kullanıyor. Linkteki ürün logitechin 4 5 yıl önceki ürünlerinde kullandığı logo. Aynı mouseun yeni modeli var evet ama bu o değil :)

Eski model:

Yeni model:

7 yasinda ki çocuga anlatir gibi anlattim yine de anlayamadıysanız sorun bir daha anlatirim seve seve :)
  • 6 7 yil öncenin mouseu. Yeni ürünler tercih edilebilir bu fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muazzam bir alet. Hem usb dongle hem de bluetooth ile kullanılabiliyor, gecikme hissetmedim. tepedeki tuşa basılı tutup bluetooth cihaz eşleştirmesini anında yaptırıyor. 1 tıkla anında geçiş büyük kolaylık. özellikle tvbox kullanırken büyük kolaylık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 19 Haziran 2021; 14:55:54 >
  • nhtgrck n kullanıcısına yanıt
    Malesef bilemediniz mouselar ile yakinen ilgiliyim ve üzülerek söylemek isterim ki anlamayan biri varsa o da sizsiniz :) Logitech yeni çıkardığı ürünlerde yeni logosunu kullanıyor. Linkteki ürün logitechin 4 5 yıl önceki ürünlerinde kullandığı logo. Aynı mouseun yeni modeli var evet ama bu o değil :)

Eski model: Logitech M705 Lazer Wireless Mouse 3yıl pil 238TL - N11/Techburada

Yeni model: Logitech M705 Lazer Wireless Mouse 3yıl pil 238TL - N11/Techburada

7 yasinda ki çocuga anlatir gibi anlattim yine de anlayamadıysanız sorun bir daha anlatirim seve seve :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Önce mesajı silip kaçıyosun cevap gelince de engelliyorsun hehe :) hani az önce eski model falan yoktu şimdi nolduysa mouse optiği işlevi malzeme kalitesi değiştirilmiş model ortaya çıktı. yavaş dön kardeşim yetişemiyorum :) . Kaçmasaydın ingilizceyide öğretirdim aslında. bilgiye kapalı olma, öğrenmekten de korkma kardesım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yannispapapetru

Önce mesajı silip kaçıyosun cevap gelince de engelliyorsun hehe :) hani az önce eski model falan yoktu şimdi nolduysa mouse optiği işlevi malzeme kalitesi değiştirilmiş model ortaya çıktı. yavaş dön kardeşim yetişemiyorum :) . Kaçmasaydın ingilizceyide öğretirdim aslında. bilgiye kapalı olma, öğrenmekten de korkma kardesım :)

Bu mouse dan iki tane eskittim. Esas alış amacım genel kalitesinin iyi olması yanı sıra ergonomisinin çok iyi olmasıydı. Beni hayal kırıklığına uğratan ise uzun süre kullanmayıp, sol tık probleminden dolayı kullanım dışı kalmalarıydı.

Bu yeni üretimlerde aynı dert devam ediyor mudur acaba, eskiye göre eksi/artı kıyas yapılabilecek birşey var mıdır?

Eğer klasik problem bitti ise üçüncüyü almaya cesaret edebilirim çünkü kullanabildiğim süre içinde çok iyiydi

• M505 lazer kullanıyorum 4 yıldır o da harika bir fare.

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sorunu yaşamıştım.Bu linkteki switch’den sipariş edip degişimini sagladım.Degişimden sonra herhangi bir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim

https://www.ozdisan.com/Product/Detail/585861/D2FC-F-7N20M

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Invictuscrypto kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Bu fareyi 2 yıldan fazla kullandım ta ki bizim hatun üzerine çay dökene kadar. Hemen içini açıp kurulamama rağmen sapıttı ve sonra çalışmadı.
    Elibüyük olanlar için ideal ama çok küçük değilse eliniz rahatsız etmiyor.
    Soldaki ileri geri tuşları, gizli tuş, tek ya da 2 pillle de çalışması güzel özellikleri.
    Ama zemin seçmesi en olumsuz özelliğiydi. Mesela koltukta falan randımanlı çalışmıyor, düz zemin istiyor.
    Bozulduğunda ilk başta çok aradım, 2. elmfalan baktım sonra evdeki a4 tech ile devam ettim. Açıkçası bu fiyatları hakeden bir fare değil.

• bende var bu mouse dan sapasağlam duruyor her mağazaya gittiğimde fiyatına bakıyorum off off

80 tl verdim teknosa hediye çarkı falan sarı kutular vardı içlerine bakarak en pahalı ürünü marathon u almıştım.

• Söz konusu ürünü kullanmadım, ben satıcı hakkında bir iki kelam edeyim.

Eğer üründe problem yaşamazsanız sorun yok ama bir problem olursa ya da bir problemden dolayı cayma hakkınızı kullanıp iade etmek isterseniz hapı yuttunuz. Satıcı puanlarının yüksek olmasına aldanmayın, internette bu firmadan daha çirkefini bulamazsınız. Zaten internette azıcık araştırma yaparsanız ne dediğimi kendiniz anlarsınız.

• İyi fiyat

• Ben de 10 yıl kadar önce kullanmıştım. çok ergonomik güzel mause M705 iki pille de tek pille de yıllarca çalışıyor hatta tek pille hafif iki pille ağırlık gibi kullanabiliyorsunuz ama kronik sıkıntısı sol tuş arıza yapıyor. 2-3 yıl ömrü var. ben 2 kez tuş değiştirdim 7 yıl sonunda attım bir köşeye uğraşamadım.

M545 de kullandım garantisi bittiği ay bozuldu, sensörleri sapıttı direkt çöp oldu. tek çalışan uzun ömürlü Logi mause M180 ile M235 oldu biri 8 diğeri 10 yıllık Logitech M705 Lazer Wireless Mouse 3yıl pil 238TL - N11/Techburada 

• ufukman kullanıcısına yanıt

ben de aynen 10 yıl kadar önce kullandım. Yaklaşık 2 sene sonra, yani garanti bitme zamanlarında sol taraf çift tıklamaya başladı. Logitech Europe'a yazdım. Sağolsunlar yenisini gönderdiler. Daha sonra tam 2 sene sonra da o bozuldu. O sıra bir yerlerden anywhere mx bulmuştum. O da 1,5 sene sonra çift tık hatası verdi. Acayip sinir bozucu oluyor bu çift tıklama işi ve logitech'te kronikti. O gün bugündür logitech mouse almam, fırsatına bile bakmam.

• 10 yıldır birfiil kullanıyorum harika bir mause bluetooth olayını bilmiyordum denedim olmadı, ama tek pil olayını şuan öğrendim ve çok şaşırdım, 2 yıldır pil değiştirmiyorum ki grafikerim ve benim pc kapanmaz hiç.Cidden bozulursa yine almayı düşünüyorum.Alın ömürlük kullanın, ya da benim şansıma çok sağlam çıktı benimki.

• Elimde g700, m602, m570, anywhere mx gibi bir sürü hesapta üst düzey mouse var. Hepsini de alırken kaliteli olsun diye tonla para veriyoruz.

Hepsinde 2-3 yıl içinde çift tıklama, orta tuş tıklamama gibi bir sürü sorun oluşuyor.

Logitech servisi filan da hikaye, adamlara garanti süresi geçti, tamir ettirebileceğim bir servisiniz var mı diye soruyorsun. Kalıplaşmış yazılımı güncelleyin vs gibi abuk subuk cevap veriyor. Israrla tamir konusunu sorunca da, garantisi geçtiği için bir şey yapamıyoruz diyorlar. Sağda solda tamir edebildiğini iddia eden de bir sürü çakal var, 5 liralık omron değişimi için 150-200 lira istiyorlar. Sonuçta gidip o paraya yeni mouse alıp, logitechi kenara atıyorsunuz.

Gidip orta kalite ucuz bir mouse alıp ayar yapıp bozulduğunda da acımamak en temizi sanırım.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.