Şimdi Ara

Logitech M590 Sessiz Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi forumlar, 2 gün önce lenovo legion siparişi verdim, söylememeli neden mouse seçimimle ilgili soruyla bağlantılı olması

öğrenciyim, kendi bütçemle bir mouse alacağım abartı bir şey olmasını istemiyorum.. ergonomik olsun deforme olmasın ve oyunlarda vasat kalmasın istiyorum.. tip olarak da en çok logitech m590 beğendim, kullanan veya deneme imkanı olan var mı küçük bir mouse mu? kırmızı düşünüyorum (laptop klavye ışıkları da kırmızı, söylememdeki sebep) ancak elimin terlediği bölgelerde deformasyon olur mu gibi bi sorum var kırmızı için..

bunun haricinde kibar, 100-150 bandında ve solda 2 fonksiyon tuşu bulunması şart olduğunu düşündüğüm kriterlerde mouse öneriniz varsa önerilerinize de açığım, şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne yaptınız m590 mouse aldınız mı ? ben de düşünüyorumda
  • blackshine kullanıcısına yanıt
    yok hocam logitech g300s aldım indirimde 105 tl civarındaydı.. şimdilik çok oynamıyorum ama oyun da oynayacağım için böyle bir seçim yaptım, tavsiye ederim değiştirilebilir dpi ayarı ele oturuşu gayet iyi
  • shake06 S kullanıcısına yanıt
    çok farklı bir seçim yapmışsın hocam.
    m590, hem bluetooth hem 2.4ghz unify ile çalışıyordu he bir de sessiz klik özelliği vardı. olsun ama hayırlı olsun önemli olan işe yaraması
  • Arkadaşlar bundaki sistem farklı olduğuna göre çift klik sorunu yaşanmaz herhalde değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.