Şimdi Ara

Logitech M590 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 17 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 68
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • troley111 (5 mesaj) GoldPunch (2 mesaj) ensaronline (1 mesaj) 10ur (1 mesaj) 4TCL (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (10 mesaj) (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Logitech M590 inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    177 Mesaj

Hocam dördüncü maddeye yorumum; ışığı yanmasın zaten, hem rahatsız eder hem de pili çabuk bitirir :) Sadece eşleşme esnasında yanması mantıklı. Bu arada Logitech'in eski kalitesi yok diyen arkadaşlara katılıyorum, bende son zamanlarda beğenmiyorum.
    |
    |
    Katalikitci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    122 Mesaj

evet logitech eskiden teknoloji geliştiren sorunsuz firmalardandı, sorun çıksa da birebir değişim yapan müşteri odaklı bir firmaydı. Artık teknoloji anlamında yenilikler getirmediği gibi müşteri odaklılık özelliğini de kaybediyor, marka değeri geri gidiyor bu yüzden. Monster denen firma kaliteli firmalarla anlaşıp üzerine kendi markasını bastırıyor, örneğin mouse'ları reddragondan alıyor ki red dragon kaliteli işler yapan bir firmadır. Ben bugün bloody R80 ghost aldım, yorumlar gayet olumluydu, geliştirdiği teknolojiler de gayet başarılı gözüküyor.
    |
    |
    al-ozaria kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bitcoin
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.