Şimdi Ara

Logitech M185 mouse orta tuş çalışmıyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
25.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yıl 2019. Az önce aynı çözümü uyguladım hala geçerli :))))
  • Orta tuşun butonu arızalanmış olabilir. Lehim işi elinizden gelirse, elektronikçiden 50 kuruşa tactile buton alıp kendiniz değiştirebilirsiniz. Bazı butonlar üretimden sorunlu olabiliyor, mouse'da değil de de başka aygıtlarda sorunlu butonla karşılaştığım oldu.

Logitech M185 mouse orta tuş çalışmıyor. Farklı türleri var, almadan önce mouse'u açıp kontrol etmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 5 Mart 2019; 15:17:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• YIL 2019 üfleme işe yarıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Arkadaşlar Bende de Sizde ki Problem Vardı ve dün logitech isviçre ile yaptığım telefon görüşmesinde ki tavsiye sayesinde durum kendiliğinden çözüldü.

Şimdi Elinde pcler için kompresör olan varsa kompresörle olmayanlarda çok sıkı ve güçlü bir şekilde tekerlek yuvasına üflesin,olacaktır.
    Bende ne alaka diye sordum cevap:"Tekerlekteki silikon elimizdeki en ufak tozları bile aldığı için ve yer çekiminden dolayı tekere yapışan bu toz zerrecikleri genelde tekerin aşağıdaki kısmında yani mouse içinde biriktiği için bu tutukluk yaşanabiliyor"

ne kadar basit bir çözüm değil mi? Buda neden abandığımız zaman çalıştığını açıklıyor zaten.
    Vay arkadaş bu 2 oldu ya. Bu donanımhaber harbiden türkiye'nin en saygı duyulası sitelerinden biri. Bi sorunumda oyunlarda donma problemi yaşıyordum, adamın biri steelseries programının yaptığını söylemiş, nerdeyse anakart bozuk diye sistemi satacaktım, steelseries programını silince düzelmişti sorun. Şimdi de en çok kullandığım orta mouse tuşu bozuldu diye yeni mouse alacaktım bi üfledim düzeldi. Hayretler içerisindeyim amk. Helal olsun bu siteye ya. Technopat'ta takılıyorum son 1 senedir bir sorunumun çözüldüğünü hatırlamıyorum. Hep boş muhabbetler.

• Burda da genelde boş muhabbetler döner ama bazen gerçekten doğru sonuç alabiliyorsun işte 🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cthax kullanıcısına yanıt
    Çözüldü, nasıl bir kralsın sen
  • gr4phics kullanıcısına yanıt
    Bazen çözümler hiç değişmez hocam 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yillardir kullandigim M212 kablosuz mouse da 'ilk kez' denedim. Calisiyor, cok saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl 2021 hala çalışıyorrrr niceeee

• Yıl 2022 mesajdaki üfleme tavsiyesi problemimi çözdü Logitech M185 mouse orta tuş çalışmıyor. 

• Bazen çözümler hiç değişmez hocam 😃

Yazıp gideyim bari seney görüşürüz  Logitech M185 mouse orta tuş çalışmıyor. 

• Yıl olmuş 2023, üfledim problem çözüldü. şaşkınım. 6 yıldır orta düğme çalışmıyordu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.