Şimdi Ara

Logitech kârını ikiye katladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pandemi süercinin en olumlu etki yaptığı firmalardan birisi de Logitech. Ünlü aksesuar ve çevre birim üreticisi yaşanan büyük talep patlaması ile birlikte hem çeyrek hem de yıl geneli rakamlarını ikiye katladı.

Logitech patlama yaptı

Açıklanan yeni yıl ilk çeyrek rakamlarına göre Logitech toplamda 1.54 milyar dolar gelir elde etti ve yüzde 117 artış yaşadı. Vergiden arındırılmış faaliyet karı yüzde 818 artış ile 295 milyon dolara yükseldi.

Ayrıca Bkz.Bu da oldu: Çinliler AirPods 3'ü, Apple'dan önce piyasaya sürdü

Son 12 ayı kapsayan yıl geneli olarak ise 5.25 milyar dolar gelir elde edildi ve yüzde 76 artış yaşandı. Vergiden arındırılmış faaliyet karı ise 1.15 milyar dolar ile yüzde 315 artış elde etmeyi başardı. Nakit birikim ise 1.46 milyar dolar daha arttı.

Şaşırtıcı yükselişten bir hayli memnun olan Logitech yeni yıldaki beklentisini de arttırdı. Yılın ikinci çeyreğinde firma 850 milyon dolar gelir bekliyor. İlk çeyreğe göre neredeyse yarı yarıya düşük ancak beklentilerin 100 milyon dolar kadar da üzerinde.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/281576/logitech-grows-76-for-fiscal-year-2021-q4-revenue-doubles

• Yillar once klavyeli ipad kilifi almistim. Kilifin kosesi catlama yapti ilk haftadan, cok dardi cunku. Destekle gorustum, kullanici hatasi olabilecegini fakat yine de yeni kilif gondereceklerini soylediler, adres istediler. 36 saat icinde Hollanda'dan kargo yapildi ve teslim edildi. Gorustugum kisi de Turkiye'dendi yanlis anlama olmasin. Yeni gelen kilifin seri farkliydi sanirim guncelleme yapilmis.

O gun bu gundur fiyat farki gozetmem, aksesuar alacaksam ilk Logitech bakarim.
  • Bir ara webcam talebine yetişemiyordu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yillar once klavyeli ipad kilifi almistim. Kilifin kosesi catlama yapti ilk haftadan, cok dardi cunku. Destekle gorustum, kullanici hatasi olabilecegini fakat yine de yeni kilif gondereceklerini soylediler, adres istediler. 36 saat icinde Hollanda'dan kargo yapildi ve teslim edildi. Gorustugum kisi de Turkiye'dendi yanlis anlama olmasin. Yeni gelen kilifin seri farkliydi sanirim guncelleme yapilmis.

O gun bu gundur fiyat farki gozetmem, aksesuar alacaksam ilk Logitech bakarim.

• Bu zamana kadar 2-3 ürün aldım yanlış hatırlamıyorsam. Hiçde mağduriyet yaşamadım o yüzden hak ediyorlar

• Severim bu adamları. Kablosuz mouse klavye seti almıştım 8 yıldır mis gibi kullanıyorum.

• Fiyatı ne olursa olsun Logitech al ve için huzurlu olsun

• Kaliteli işler yapıyorlar haketmişler

• Logiteche her zaman güvenirim

• Leş ve kaliteli olduğu sanılan çöp bir marka..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 23 Mayıs 2021; 17:12:52 >
  • Pandemi sürecindeki webcam ve konferans kamerası talebi sebebiyle olmuştur. Şahsen ben bile toplantılar için webcam almak zorunda kaldım ve doğal olarak

logitech tercih ettim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.