Şimdi Ara

Logitech’in yeni direksiyon seti servet değerinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech’in yeni direksiyon seti servet değerinde

Özellikle yarış simülasyonlarında direksiyon setlerinin yoğun tecrübeye katkısı yadsınamaz bir gerçek. Bununla birlikte profesyonel seviyeye doğru çıktıkça direksiyon setlerinin fiyatları da yükseliyor. Logitech G PRO çıtayı daha da yukarıya koymuş.

Logitech G PRO direksiyon ve pedal seti

Logitech G PRO Racing Wheel profesyonel simülasyon yarışçıları ile birlikte geliştirdi. Direct Drive motoru düşük gecikmeye odaklanırken 11 newton metre güç uygulayabiliyor. Böylece çok daha gerçekçi fizikler sunulabiliyor.

Ayrıca Bkz.Logitech MX Mechanical klavyeler kablosuz ve uzun ömürlü

Tuşlar ve kontrol tekerlekleri kullanıcının baş parmaklarına yakın konumlandırılmış ve anlık olarak erişilebiliyor. Debriyaj pedalları ve manyetik vites değişim pedalları yine düşük gecikmeye odaklanıyor. Ayrıca mekanik hissiyatı da tam olarak veriyor. Logitech G PRO Racing Wheel fiyatı 1099 Avro olarak açıklandı.

Logitech G PRO Racing Pedals ise gerçekçi frenler ve baskı algılama ile oyuncunun istediği ölçüde basıncı sağlayabiliyor. Pedallar özelleştirilebilirken en iyi kullanım için yatay olarak konum değiştirebiliyor. Logitech G PRO Racing Pedals için de 349 Avro belirlenmiş.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/299111/logitech-g-launches-professional-grade-pro-racing-wheel-and-pedals

• Dd 11nm base var, metal qr simit var, lc ve hall sensörlü pedal var, böyle bir set için 1350 euro çok standart fiyat, muadillerinin çok daha butik marka olup özellikle türkiyede servis konusunda sıkıntıları düşünürsek ve logitech markasını da hesaba katarsak bence çok alınabilir bir ürün.

Logitech şu hareketiyle thrustmasterın tabuta çiviyi çaktı, mozayı da doğduğu gibi bitirdi. Fanatec simucube vb. resmi olarak gelene kadar 25k bütçeyle bu işe girecek olan arkadaşlara tek tavsiyem bu settir. 15k bütçesi olan da mutlaka moza r5 setini incelesin.
  • Lol çok da servet değerinde değil aslında?

Alan bunu kürekle alır, kışın ısınmak için sobada yakar.

• Topçu popçu ve babadan zenginlere hayırlı olsun. Hoş bu tayfa zaten gerçek arabalarla pistlere çıkıyor.

• Dd 11nm base var, metal qr simit var, lc ve hall sensörlü pedal var, böyle bir set için 1350 euro çok standart fiyat, muadillerinin çok daha butik marka olup özellikle türkiyede servis konusunda sıkıntıları düşünürsek ve logitech markasını da hesaba katarsak bence çok alınabilir bir ürün.

Logitech şu hareketiyle thrustmasterın tabuta çiviyi çaktı, mozayı da doğduğu gibi bitirdi. Fanatec simucube vb. resmi olarak gelene kadar 25k bütçeyle bu işe girecek olan arkadaşlara tek tavsiyem bu settir. 15k bütçesi olan da mutlaka moza r5 setini incelesin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yıllar önce G25 vardı 3-5 defa kullanıp sattım, direksiyonu çevirirken çıkan bilye sesine benzer o mekanik ses yine varsa benim gözümde 10 Euro bile etmez.

• G29 fiyat performans tabiki parası olan gider alır bizim ülkede lüks + lüks bu fiyatlar millet yurt dışında takla attiriyor bu ürünlere ....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnceleme videolarina baktım thrustmaster falan cacık kalır artık yanında adamlar efsanenin efsanesi şeklinde çıkarmışlar direksiyon sistemini valla helal olsun parasını kurusu kuruşuna hak eder aşık oldum valla g29 sahibiyim resmen bunun yanında rampage direksiyonu gibi kaliyor

• Buna bu parayı verene kadar moza var fanatec var.

• O paraya yurt dışında ikinciel araç alınır

• benım gozumde base ın ederi 800-900 arası

pedallar ise 250-300 arası

bu rakamlarla cıkmıs olsaydı ulkemızde degılde yurt dısındada tercıh edılebılırdı. ama zaten pıyasayı bılenler bu paraları logitech e vermez.

indirime gitmesi şart.

• Vay be yıllardır yeni versiyonu bekleniyordu ama bu kadar üst seviye çıkması sürpriz oldu bana.

• G25'den beri kablosuzunu bekliyorum. Emekli olacağım az kaldı halen kabloluya devam Logitech’in yeni direksiyon seti servet değerinde 

• Amerikalılar, avrupalılar için çerez parası.

• quote:

Orijinalden alıntı: iGroN

Paylaştığınız bütün ürünlerden üstün bu yeni ürün direct drive bu işin son noktasıdır.Kayışlı olsun mekanik olsun bu sistemler eskidi artık.

• Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    driving force gt ; g25 ; şu an g27 kullanıyorum. g27 ile dediğiniz ses minimize edildi. g29 da durum nedir bilmiyorum.

• djduke kullanıcısına yanıt
    0 ses g29 kullanıyorum

• haktan24 kullanıcısına yanıt

Hocam eminmisin g29 kullandigina :)

Bu arada yurt dısı piyasasi icin fiyat cok da fazla degil belki bi tik

Tr piyasasi için ise evet fazla

Thrustmaster dd ile ne zaman gelir bilinmez ama piyasayi cok bosladi :)

T300 tspc gibi baseleri tamamen cope cikti moza sayesinde

Tam zamaninda satmisim t300 u :)

Su anda Tr piyasasinda amotor giris seviyesi g29 yari amaotor giris seviyesi moza r5 tir. Hem fiyat hem teknik servis isin icine katilirsa

R5 siparisini geçtik bekliyoruz bakalim gelince fren pedalina konik mod gibi bir mod ile yillarca kullanilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G25 G27 deki ses olayıni g29 da ben yaşamadım oynadığım oyunlar forza ETS vs drift li miriftli oyunlar oynamıyorum belki çok sagli sollu cevirmelerde ufak da olsa ses çıkabilir ama ben yaşamadım dediğim gibi g29 kullanıyorum hassas kullanmaya dikkat ediyorum.

• martı skuter alırım daha iyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.