Şimdi Ara

Logitech H760 Kablosuz Kulaklık 80 TL (189TL İndirim- Amazon 140$) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
14.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 85 tl gözüküyor. Alıyordum sizlere bir danışayım dedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bateus

85 tl gözüküyor. Alıyordum sizlere bir danışayım dedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba?

Dolara göre değişiyor, hala çok iyi fiyat, gündüz 80'e geldi benim. 5 TL çok büyük fark değil bu indirime göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir adet sipariş geçtim, Arctic Cooling MX-4 termal macunda alacaktım bahaneyle tekrar kargo ödememek için ikisini birlikte aldım. Yalnız bu saatlerde kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleşmiyordu ben de paypal ile ödeme yaptım. Sanalmarketime gelince senelerdir ara sırada olsa alışverişim olmuştur. Siparişler de ve garanti konusunda şuana kadar bir sorun yaşatmadılar.
  • arkadaşlar bu kulaklık amazon stoğunda bittiği için bu fiyatta, komisyoncular satıyor saçma değerlere

amazonda gördüğü en düşük fiyat $49.99. fiyat gene iyi yani yarı fiyatına almış oluyorsunuz tabi yoksa 140$lık ürün diye işinize yaramayacaksa almayın

http://camelcamelcamel.com/Logitech-Wireless-Headset-Behind-Design/product/B003VAK1G4
  • arkadaslar androidde kullanabilir miyiz program vs araciligi ile bilgisi olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Enpara ile aldim bir tane. Gece gece zarara girdik yine :) tesekkurler bilgi icin.

Enpara ile nasıl alıyoruz hocam eft yaparak mı?

Encard ile 3d secure uzerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere usb girişli kulaklık aldım. Bir daha bu hatayı yapmam. Hele alıcısı olan bir aleti evime sokmam. 2 buçuk saat şarj edeceğim ve 6 saatte bitecek. Bir de onla uğraş hergün. Ben bluetoothlu şarjı iyi giden bişey mi acaba diye girmiştim ama fos çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Bir kere usb girişli kulaklık aldım. Bir daha bu hatayı yapmam. Hele alıcısı olan bir aleti evime sokmam. 2 buçuk saat şarj edeceğim ve 6 saatte bitecek. Bir de onla uğraş hergün. Ben bluetoothlu şarjı iyi giden bişey mi acaba diye girmiştim ama fos çıktı.

Tabi tercih meselesi, benim daha önce Bluetooth'lu olmuştu, iyidir, 16 saat şarjı gider, ama 320kbps üzeri kaliteli seslerde sorun çıkarır çünkü Bluetooth alma hızı bellidir bir mbit altıdır.

Aynı anda hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilir, sadece görüntülü görüşme yaptığım sıralar kablosuz kullanırım ki 10 saatten fazla gider zaten.

• Doğrudan iphone'a bağlanabilir mi? dongle'sız kullanılabilir mi? Yani direk bilgisayara veya iphone'a wireless ten bağlanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Doğrudan iphone'a bağlanabilir mi? dongle'sız kullanılabilir mi? Yani direk bilgisayara veya iphone'a wireless ten bağlanabilir mi?

Aynı kablosuz fare veya klavye gibi adaptör kullanılarak bağlanılıyor, sizin ihtiyacınız için Bluetooth kulaklık daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Doğrudan iphone'a bağlanabilir mi? dongle'sız kullanılabilir mi? Yani direk bilgisayara veya iphone'a wireless ten bağlanabilir mi?

Aynı kablosuz fare veya klavye gibi adaptör kullanılarak bağlanılıyor, sizin ihtiyacınız için Bluetooth kulaklık daha iyi olur.

tam olarak ihtiyacıma cevap vermeyecek bu kulaklık. Teşekkürler dostum
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, yalnız kulak arkası Bluetooth kulaklık bulamadım, sadece kafa bantlı olanlar var. Ve en uygunu GoldMaster HP-191 olarak görünüyor. 16 saat üzeri full ses şarjı gidiyor. 240 Saat bekleme süresi var. Aynı anda hem telefona hem bilgisayara bağlanma özelliği var. Kulaklık üzerinde 5 tuş bulunuyor ve kulaklık üzerinden gelen aramalara cevap verip telefonu kapatabilirsin. Bilgisayardan müzik dinlerken kulaklıkla telefonu eşleştirebilirsin aynı anda. 5 Renk seçeneği mevcut ayrıca.

En güzeli de sorun çıktığında Teknosa sana çek veriyor, çünkü bu ürünün servisi yok. Ben 1 yıl kullandıktan sonra gece üstüne yatıp kırmıştım, götürdüm çek verdiler, kontrol bile etme yetkileri yok.

Logitech H760 Kablosuz Kulaklık 80 TL (189TL İndirim- Amazon 140$)

• Benim ürün kargoya verilmiş arkadaşlar, bir adet Gaming Mouse hediye göndermişler. Çok teşekkür ederim gönderenlere.

• quote:

quote:

85 tl gözüküyor. Alıyordum sizlere bir danışayım dedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba?

Dolara göre değişiyor, hala çok iyi fiyat, gündüz 80'e geldi benim. 5 TL çok büyük fark değil bu indirime göre.

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Dediğiniz gibi bana da ürün fiyatı uygun geldi... Acaba cihaz Playstationı destekler mi?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Dediğiniz gibi bana da ürün fiyatı uygun geldi... Acaba cihaz Playstationı destekler mi?

Rica ederim.

EVET PS3 PS4 çalışıyor. Bu özellik mükemmel olur oyuncular için.

http://community.us.playstation.com/t5/General-Discussions-General/Logitech-H760-Wireless-USB-Headset-review-WORKS-ON-PS3/td-p/30883188

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim.

EVET PS3 PS4 çalışıyor. Bu özellik mükemmel olur oyuncular için.

http://community.us.playstation.com/t5/General-Discussions-General/Logitech-H760-Wireless-USB-Headset-review-WORKS-ON-PS3/td-p/30883188

Artık ürünü almam şart oldu.. :) Tekrar teşekkür ederim..

• bateus B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Hepimize hayırlı olsun, güle güle kullanalım. Dört gözle bekliyoruz artık ürünleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 12 Aralık 2013; 13:47:29 >
  • quote:

Rica ederim, yalnız kulak arkası Bluetooth kulaklık bulamadım, sadece kafa bantlı olanlar var. Ve en uygunu GoldMaster HP-191 olarak görünüyor. 16 saat üzeri full ses şarjı gidiyor. 240 Saat bekleme süresi var. Aynı anda hem telefona hem bilgisayara bağlanma özelliği var. Kulaklık üzerinde 5 tuş bulunuyor ve kulaklık üzerinden gelen aramalara cevap verip telefonu kapatabilirsin. Bilgisayardan müzik dinlerken kulaklıkla telefonu eşleştirebilirsin aynı anda. 5 Renk seçeneği mevcut ayrıca.

En güzeli de sorun çıktığında Teknosa sana çek veriyor, çünkü bu ürünün servisi yok. Ben 1 yıl kullandıktan sonra gece üstüne yatıp kırmıştım, götürdüm çek verdiler, kontrol bile etme yetkileri yok.

Logitech H760 Kablosuz Kulaklık 80 TL (189TL İndirim- Amazon 140$)

Ben özellikle kulak arkası bakıyorum dostum. Normal kafa bantlı kullanamıyorum. Ama gene de teşekkürler

• metulen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, Kulak arkası bluetooth kulaklık bulursan bana da haber ver Ben de kafa bantlı kullanmıyorum, çok itici duruyor. Ama bu kulaklık işimi görür, telefon ile pek işim olmuyor

• Ben genelde bilgisayarda ve arada telefonda kullanıyorum. Mikrofonu olan, kulak arkası ve bluetooth olanı bulsam alırım. Tabi fiyatı da uygun olacak Eğer gözüm takılırsa herhangi bir kulaklığa sana da haber ederim dostum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.