Şimdi Ara

Logitech H760 Kablosuz Kulaklık 80 TL (189TL İndirim- Amazon 140$) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
14.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marxx

Enpara ile aldim bir tane. Gece gece zarara girdik yine :) tesekkurler bilgi icin.

Enpara ile nasıl alıyoruz hocam eft yaparak mı?
  • Wireless adaptörün kulaklığı doğrudan görmediği durumlarda bağlantıda kopma cızırdama olmaz değil mi?Masanın altındaki bilgisayarın arkasına takacam adaptörü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Wireless adaptörün kulaklığı doğrudan görmediği durumlarda bağlantıda kopma cızırdama olmaz değil mi?Masanın altındaki bilgisayarın arkasına takacam adaptörü.

Wireless olunca azalma olmaz ya çalışır ya çalışmaz, 12 metre alanı var, şatoda yaşamıyorsan evin her tarafında çeker, tabi ben okuduğumu söylüyorum gelsin deneriz. Ama sizin teknikte çekmemesi için bir neden yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Wireless adaptörün kulaklığı doğrudan görmediği durumlarda bağlantıda kopma cızırdama olmaz değil mi?Masanın altındaki bilgisayarın arkasına takacam adaptörü.

Wireless olunca azalma olmaz ya çalışır ya çalışmaz, 12 metre alanı var, şatoda yaşamıyorsan evin her tarafında çeker, tabi ben okuduğumu söylüyorum gelsin deneriz. Ama sizin teknikte çekmemesi için bir neden yok.

Bir ara Logitech VX Revolution fare almıştım.Adaptörü şekli şemali çok benziyor.Onda bilgisayarın arkasına taktığımda atlama oluyordu imleçte hatta bazen imleç hareket etmiyordu o nedenle sormak istedim.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Garantilik sorunu var demektir eğer öyle bir sıkıntı yaşanırsa, fareniz için de geçerli.

• quote:

Garantilik sorunu var demektir eğer öyle bir sıkıntı yaşanırsa, fareniz için de geçerli.

o ara farede de kampanya vardı alan herkeste durum aynıydı ben iade etmeyip adaptörü görünür bir yere takıp 3 yıl kullandım severek.çok ergonomik geliyordu benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 11 Aralık 2013; 22:13:00 >
  • Ya bu sitede enpara geçmiyo ki nasıl enpara ile aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Ya bu sitede enpara geçmiyo ki nasıl enpara ile aldınız

Bilmiyorum ama ben dün sipariş verdim bugün havale yaptım bankaya gidip, 80 TL tuttu

• Merhaba. Benim de kablosuz kulaklık ihtiyacım vardı ve şöyle bir araştırdım bu kulaklığı. n11 de 121tl ye buldum. Aynı zamanda bluetooth ses adaptörü lazımdı ve onu da aynı satıcıdan buldum. Her ikisini alırsam ortalama 200tl tutuyor ve 100tl lik çekim var. Eğer ürünler elektronik kategorisine girmiyorsa çeki kullanabilirim tabi. Sizce mantıklı mı?

kulaklık:http://www.n11.com/logitech-h760-kablosuz-kulaklik-981-000266-P16678647
    bluetooth adaptör:http://www.n11.com/logitech-logitech-wireless-music-speaker-980-000541-P13759281
    bluetooth adaptör2:http://www.n11.com/belkin-bluetooth-music-receiver-P13879541
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Evet, ilk mesajda belirttiğim gibi webdenal.com N11'e ilan vermiş.

Mantıklı gayet mantıklı 100 TL çek ile alıp kulaklıkla birlikte adaptörü 100 TL'ye getirmen çok iyi düşünce. Ama bunlar elektronik kategorisine girmiyor mu zaten. Çek'ini bu ürünlerde kullanabiliyorsan şahane olur.

• quote:

Evet, ilk mesajda belirttiğim gibi webdenal.com N11'e ilan vermiş.

Mantıklı gayet mantıklı 100 TL çek ile alıp kulaklıkla birlikte adaptörü 100 TL'ye getirmen çok iyi düşünce. Ama bunlar elektronik kategorisine girmiyor mu zaten. Çek'ini bu ürünlerde kullanabiliyorsan şahane olur.

Kontrol ettim ama çekler aktif olmadı Heralde elektronik kategorsini giriyor.
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    ben hem hoparlörden hemde kulaklıktan aynı anda ses alabiliyorum, bilmem acaba bunumu demek istemiş arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sersai

ben hem hoparlörden hemde kulaklıktan aynı anda ses alabiliyorum, bilmem acaba bunumu demek istemiş arkadaş.

Ben tek bilgisayara iki kablosuz kulaklık demek istedi diye anladım.

Senin ki nasıl oluyor öğrenebilir miyim? Sanırım Kasa kullanıyorsun ve hem ön hem arka ses giriş jakı var. Yani analog ses çıkışı alıyorsun. Realtek mi ses kartı?

• quote:

quote:

Ben tek bilgisayara iki kablosuz kulaklık demek istedi diye anladım.

Senin ki nasıl oluyor öğrenebilir miyim? Sanırım Kasa kullanıyorsun ve hem ön hem arka ses giriş jakı var. Yani analog ses çıkışı alıyorsun. Realtek mi ses kartı?

Ben üründen 2 adet aldım sorum 1 bilgisayara 2 cihazı bağlayıp aynı sesi iki kulaklıktan da alabilecek miyim yönündeydi.
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    Eğer bu kulaklık aynı kanaldan sinyal alabilirse olabilir. Yani aldığınızda deneyin, olmazsa Logitech'e mail atın. Bence gayet mümkün olabilir. Aynı Unifying teknolojisi gibi. Tek adaptöre hem klavye hem mouse hem benzer 6 cihaz bağlayabilme tarzı birşey. Merak ettim, denedikten sonra bize de iletirsen sevinirim.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    aynen kasa.

HD Ses Desteği
    Realtek ALC889 codec (Kodlayıcı/Kod Çözücü)
    2/4/5.1/7.1-kanal
    SPDIF Çıkış desteği
    Dolby Home Theater desteği
  • quote:

aynen kasa.

HD Ses Desteği
    2/4/5.1/7.1-kanal
    SPDIF Çıkış desteği

Doğru, güzel bir özellik böylece farklı yuvalara birden fazla hoparlör takıp ses alabilirsin. Realtek uygulamasında ayarı var zaten, istenirse kapatılıp açılabilir. Ama dijital ses daha iyi geliyor bana her zaman, herkes fark etmiyor ama netlik bana göre bariz ortada. Yani USB ile alınan seslerden bahsediyorum örneğin ses jaklarının yuvaya tam oturup tam oturmaması bile sesin kalitesini etkiliyor, oysa dijital seslerde böyle bir şey yok. Aynı Analog TV yayını ile Dijital TV yayını arasında ki fark gibi görüyorum olayı, tabi şahsi görüşüm, kimine göre fark etmez.

• akşam akşam zarara girdik gene paylaşan arkadaşa tşk ederim
  • quote:

quote:

aynen kasa.

HD Ses Desteği
    2/4/5.1/7.1-kanal
    SPDIF Çıkış desteği

Doğru, güzel bir özellik böylece farklı yuvalara birden fazla hoparlör takıp ses alabilirsin. Realtek uygulamasında ayarı var zaten, istenirse kapatılıp açılabilir. Ama dijital ses daha iyi geliyor bana her zaman, herkes fark etmiyor ama netlik bana göre bariz ortada. Yani USB ile alınan seslerden bahsediyorum örneğin ses jaklarının yuvaya tam oturup tam oturmaması bile sesin kalitesini etkiliyor, oysa dijital seslerde böyle bir şey yok. Aynı Analog TV yayını ile Dijital TV yayını arasında ki fark gibi görüyorum olayı, tabi şahsi görüşüm, kimine göre fark etmez.

usb olayında haklısın denemiştim.
  • sanalmarketimin nesine güvenmiyorsunuz yav. Gayet iyi bir yer, yılların sitesi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.