Şimdi Ara

Logitech G9x mi yoksa Logitech G600 MMO mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mause alıcam karar veremedim sizce hangisini seçmeliyim mmo oyunları oynamıyorum gerçi ama bana bu konuda yardımcı olun ikisi arasında kaldım. Logitech G9x mi yoksa Logitech G600 MMO mu?

• Eğer MMO oynamıyorsan alman gereksiz olur diye düşünüyorum.G500 veya G9x işini görecektir fazlasıyla.
  • gerekçe olarak nedir peki sence ?
  • bence seçeneklerinin arasına bunuda eklemelisin :)

http://www.gameekstra.com/CYBORG-MMO-7-Gaming-Mouse-Matte-Black-MMO-7,PR-3378.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: leogregory

bence seçeneklerinin arasına bunuda eklemelisin :)

http://www.gameekstra.com/CYBORG-MMO-7-Gaming-Mouse-Matte-Black-MMO-7,PR-3378.html

hocam bu kadar uçmama gerek yok fiyat olarak zaten. diğerlerinide gün içerisinde birini seçip alıcam kampanyalı olarak ikisinden birini önerirseniz benim için iyi olur. mmo oyunlar değil ama max payne 3 ve benzeri oyunlarda hangisi benim avantajıma olur?

• son kararımı vererek g600 mmo ürününü aldım. g9x ele rahat bir şekilde oturmadığı için bu ürünü aldım.
  • Ürün hakkında yorum yaparsanız sevinirim. Ele oturuşu bakımından bir sıkıntısı var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::HANDSOME::.

son kararımı vererek g600 mmo ürününü aldım. g9x ele rahat bir şekilde oturmadığı için bu ürünü aldım.

evet ürünü nasıl buldunuz yorumlar mısınız?
    teşekkürler
  • Tecrübelerime dayanarak G9x tavsiye etmiyorum. Biraz araştırırsanız yerli-yabanci forumları kısa zamanda ortaya çıkan çift tıklama vb. sorunlarla karşılaşanları görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komes

Tecrübelerime dayanarak G9x tavsiye etmiyorum. Biraz araştırırsanız yerli-yabanci forumları kısa zamanda ortaya çıkan çift tıklama vb. sorunlarla karşılaşanları görebilirsiniz.

G600 hakkinda ne diyorsunuz hocam.boyle fps strateji gibi oyunlarda ise yarar mi ve dayaniklilik olarak cift tiklama vs gibi kronik sorunlari var mi?
  • Logitech'in çoğu ürününde var bu sorun. Omron marka kaliteli switchler kullanıyorlar ama hala önüne geçemediler bu durumun. G9X , G9 , M705, M515, G500 vs. bunların hepsinde var bu sorun ve daha bilmediğim birçok çeşidinde var.
    https://www.google.com/search?q=g600+double+clik&oq=g600+double+clik&aqs=chrome.0.57l2j60l3j59.2652&sourceid=chrome&ie=UTF-8#hl=tr&safe=off&tbo=d&spell=1&q=g600+double+click&sa=X&ei=fSkYUen3EdCJhQfK6IEY&ved=0CC0QvwUoAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.42080656,d.ZG4&fp=4a828ab1d2cd9102&biw=1920&bih=955

Bu da gerekli cevabı verir sanırım. Logitech double click yaz , milyon sonuç çıkıyor. Razer'larda bile olan bir sorun. Çözümü nedir bilmiyorum.

• Sorun donanımından kaynaklanmıyor. Dış malzeme tasarımıyla ilgili sıkıntı var. Örneğin farenin tıklama yapılan bölgesi esneme şeklinde görevini yapıyorsa, zamanla switchle doğru temas kuramıyor ve ortaya çift tıklama-tıklamama gibi sorunlar çıkıyor.
  • g9x in ergonomisi çok kötü.bir çok kişide yorumlarda bahetmiş bundan.
    vatana götürdüm iade için,adam bana eline büyükj geldi dimi dedi
    neyse hediye çeki aldım artık vatandan başka bişey alıcaz.
    tavsiyem deneyerek almandan yana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.