Şimdi Ara

Logitech g930 kendiliğinden kapanıyor( COZUM ICERIDE )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
12.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar logitech g930 kulaklık adık fakat kulaklık bazen kendi kendine kapanıp acılıyor.bu normal mi?

ÇÖZÜM;

quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Önce başlat çubuğunun sağındaki Logitech Gaming Software'i sağ tıklayıp kapatın.

Ardından Bilgisayarım>C>Program Files veya Program Filesx86>Logitech Gaming Software>Resources>G930>Manifest>Device_Manifest

Tam burada upuzun bir liste karşınıza çıkacak. Camiden sola dönüp 100 metre sonra sağa dönmek gibi arayarak: battery turnOffInterval="900" satırını bulun. 900'ü "0" olarak değiştirin. Sonra kaydedip kapatın. PC'ye restart atın sorun düzelmiş olacak. Az daha kıracaktım kulaklığı.

Gerginix'e çözüm için tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 6 Aralık 2015; 22:12:10 >

• up aynı sorun bende de oluyor
  • upup aynı sorun bendede var çözümünü bulan varmı ? kendi kendine açılıp kapanıyor sanki alıcı mesafesinden çıkılmış gibi
  • 10 dk ses gelmeyince kendini kapatıyormus

(okuduğum yerlerde diyor bende yok)
  • Aynı sorun bende de var. Yok mu bir çözümü olan.

Durduk yere, oyun esnasında veya oyunda olmayınca veya müzik dinlerken kapanıp açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayahmet12

Aynı sorun bende de var. Yok mu bir çözümü olan.

Durduk yere, oyun esnasında veya oyunda olmayınca veya müzik dinlerken kapanıp açılıyor.

hocam sanırım evdekı modemın yaydıgı 2.4ghz bandından kesısme yasıyor cunkı kendıde 2.4ghz bandını kullanıyor google da bır aratmak lazım registry ayarlarından 2.4ghz den farklı bır bantta calısması ıcın bır ayar yapılıyordu

buyrun hocam bunu denemekte fayda var

http://www.overclock.net/t/1094317/g930-interference-issues

evinizdeki modemin kanalı genelde 1 yada 6 yada 11 dir standartta bu verilir siz bunların dısında bır kanal secın

mesela 5

hatta cevrenızdekı modemlerın sınyallerınden bıle etkılenebılır ki bunu verdıgım lınktede yazmıslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 15 Şubat 2015; 21:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

quote:

Orijinalden alıntı: bayahmet12

Aynı sorun bende de var. Yok mu bir çözümü olan.

hocam sanırım evdekı modemın yaydıgı 2.4ghz bandından kesısme yasıyor cunkı kendıde 2.4ghz bandını kullanıyor google da bır aratmak lazım registry ayarlarından 2.4ghz den farklı bır bantta calısması ıcın bır ayar yapılıyordu

buyrun hocam bunu denemekte fayda var

http://www.overclock.net/t/1094317/g930-interference-issues

evinizdeki modemin kanalı genelde 1 yada 6 yada 11 dir standartta bu verilir siz bunların dısında bır kanal secın

mesela 5

hatta cevrenızdekı modemlerın sınyallerınden bıle etkılenebılır ki bunu verdıgım lınktede yazmıslar

Öncelikle teşekkür ederim. HKEY_CURRENT_USER\Software\Logitech\G930 bende yok. Ama dediğiniz gibi modemin kanalını 5 e ayarladım. Sorunun devam edip etmediğini yazarım buradan.

Yok yaramadı. Ama modemi kapatıp denedim bir gün hiç yaşamadım sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayahmet12 -- 25 Ağustos 2015; 11:23:48 >
  • up
  • Servise gonderin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Squidward-

Servise gonderin hocam.

Amerikasan geldigi icin oyle bi ihtimal yok aslinda 1 saatte bir filan yapiyor sorun değil hemen aciyorum da oyunda bi anda kapaninca dikkatim dağılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var up
  • window 10 kullanıyorsanız https://www.youtube.com/watch?v=Xjat1l5tGz0&feature=youtu.be buradaki adımlar işe yarar. (kapanma sorununa)

Ekleme: adam videoda not pad de önceden sonuna 0 eklemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylord -- 2 Ekim 2015; 16:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylord

window 10 kullanıyorsanız https://www.youtube.com/watch?v=Xjat1l5tGz0&feature=youtu.be buradaki adımlar işe yarar. (kapanma sorununa)

Bi güncel çekelim win10 da aynı problem oldu stabil çalışmadığından win8.1 pro ya geri döndüm baktım yine kapanıyor bu yöntemi yaptım 4 gün oldu hiç kapanmadı. Ben rakamı videodaki ile aynı 9600 yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

quote:

Orijinalden alıntı: feylord

window 10 kullanıyorsanız https://www.youtube.com/watch?v=Xjat1l5tGz0&feature=youtu.be buradaki adımlar işe yarar. (kapanma sorununa)

Bi güncel çekelim win10 da aynı problem oldu stabil çalışmadığından win8.1 pro ya geri döndüm baktım yine kapanıyor bu yöntemi yaptım 4 gün oldu hiç kapanmadı. Ben rakamı videodaki ile aynı 9600 yaptım

windows 10 da benim de anlamadığım bir ekran kartı problemi yaşadığımdan 8.1 e geri dönmek zorunda kaldım. sanırım windows 10 hala problemlerden ötürü zaman istiyor. Çözümün işe yaramasına sevindim
  • Bende de pil biterken uyarı sesi vermiyor sonuç olarak unutunca kapanıyor kendiliğinden bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Önce başlat çubuğunun sağındaki Logitech Gaming Software'i sağ tıklayıp kapatın.

Ardından Bilgisayarım>C>Program Files veya Program Filesx86>Logitech Gaming Software>Resources>G930>Manifest>Device_Manifest

Tam burada upuzun bir liste karşınıza çıkacak. Camiden sola dönüp 100 metre sonra sağa dönmek gibi arayarak: battery turnOffInterval="900" satırını bulun. 900'ü "0" olarak değiştirin. Sonra kaydedip kapatın. PC'ye restart atın sorun düzelmiş olacak. Az daha kıracaktım kulaklığı.
  • quote:

Önce başlat çubuğunun sağındaki Logitech Gaming Software'i sağ tıklayıp kapatın.

Deniyince yazicam hocam,Aylardir sorunum devam ediyor alistim artik 😀

Teşekkürler paylaşım için.

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    Denemeye gerek yok. Direk uygula. Logitech'in kendi forumlarında üretilen ve firmanın da resmi çözüm önerisi bu. Kesin çözüm.
  • quote:

Denemeye gerek yok. Direk uygula. Logitech'in kendi forumlarında üretilen ve firmanın da resmi çözüm önerisi bu. Kesin çözüm.

Uyguluycam hocam zaten de müsait olamiyorum bu akşam yazarim,tekrardan teşekkürler.

• Olay LGC güncellemesinin bir sürümündeki yazılım hatasından kaynaklanıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.