Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
33
Favori
40.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 265
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 210
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 12 saat
  • Toplam Okunma Süresi 2263
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 265
  • Favoriye Eklediklerim 33
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sahsiyet (2 mesaj) Dark_Soul (1 mesaj) bLooP (1 mesaj) kridvan (1 mesaj) RhiFaT (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (104 mesaj) Mobil (125 mesaj) Tablet (8 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Giriş
    1 Not
    Evet araştırdım biraz olumlu sonuç alamadım paylaşımınızı görünce de bir sorayım dedim. Bu arada paylaşımınız için teşekkürler gayet bilgilendirici
    quote:

Orijinalden alıntı: ohdesu

Evet araştırdım biraz olumlu sonuç alamadım paylaşımınızı görünce de bir sorayım dedim. Bu arada paylaşımınız için teşekkürler gayet bilgilendirici

teşekkürler , yukarıdaki ayarları deneyip görüş bildirir misiniz rica etsem?
    |
    |
    |
    |

Ses gayet iyi, teşekkürler.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Ses gayet iyi, teşekkürler.

geridönüş için ben teşekkür ederim bende beğendim de ne kadar farklı kişi denerse o kadar iyi neyse ilk sayfaya koyuyorum.
    |
    |

hocam bu ayarlar oyun için mi yoksa film, müzik mi ? Ayrıca ekolayzer ayarlarının rakamlarını paylaşırmısınız. Böyle resime bakıp ayarlamaya çalışmak biraz zor oluyor.

edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 3 Ocak 2015; 20:21:00 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

hocam bu ayarlar oyun için mi yoksa film, müzik mi ? Ayrıca ekolayzer ayarlarının rakamlarını paylaşırmısınız. Böyle resime bakıp ayarlamaya çalışmak biraz zor oluyor.

edit: düzeltme

müzik için , tamam bakarım
    |
    |

Bir ara senin verdiğine yakın eqo ayarı yaptım şarkısına göre bozulma yapıyor. Şuan bass 1 tiz 5 ayarında kullanıyorum yeterli geliyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

ses çok kısıldı ada$ bu ayarları uygulayınca

logitechin yazılımındaki EQ ayarların iyi olmuş ama windowsta bass yönetimini değiştirince nerden baksan %30-%35 azaldı son kademede ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agnestico -- 3 Ocak 2015; 23:50:55 >
    |
    |
    9900K - h150i pro - z390 master - 1080 ti oc strix - lpx 16 3000 - 970 evo 500 - st3000dm - 750d airflow - 750 gq - 5*fn073 - commander pro - r.a.t. 7 - g810 - void pro wireless - pg279q - lite II 1000va - dx racer 5
  • Yarbay
    72587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: civic si

ses çok kısıldı ada$ bu ayarları uygulayınca

logitechin yazılımındaki EQ ayarların iyi olmuş ama windowsta bass yönetimini değiştirince nerden baksan %30-%35 azaldı son kademede ses.

ses tam tersine artması lazım arkadaşlar nasıl kısılır.

birde bunu dener misiniz ufak bir bass yırtılması olursa 90hz yi 100 yapın.

kesinlikle fark var iyice denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Ocak 2015; 5:02:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ogzkrs

• Yüzbaşı
    449 Mesaj

Bass yönetimi kaybolmuş bende geliştirmede yok :D yazılım versiyonum düşük diye mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzkrs -- 4 Ocak 2015; 16:36:55 >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

Bass yönetimi kaybolmuş bende geliştirmede yok :D yazılım versiyonum düşük diye mi acaba ?

olabilir yükseltip deneyin.

Hallettim bass yönetimi geldi şimdi ama sesi düşüyor bass yönetimi açıkken. Eqoyu tek başına kullanınca seste olumlu bir gelişme oluyor fakat dediğim gibi şarkısına göre bass yırtılma yapabiliyor. Preamp düşürerek sorun çözülüyor veya bass yönetimi olarak ama o da sesin şiddetini düşüyor :)
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Hallettim bass yönetimi geldi şimdi ama sesi düşüyor bass yönetimi açıkken. Eqoyu tek başına kullanınca seste olumlu bir gelişme oluyor fakat dediğim gibi şarkısına göre bass yırtılma yapabiliyor. Preamp düşürerek sorun çözülüyor veya bass yönetimi olarak ama o da sesin şiddetini düşüyor :)

sesi biraz açarsınız çok yüksekte ben dinlemem zaten siz ne yapıyorsunuz böyle.
    |
    |

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

olabilir yükseltip deneyin.

Alıntıları Göster
    hocam oyle bir güzel konuya vesile olmuşsun ki vallahi bana da aldiracaksin sonunda yahu :)
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ohdesu

Evet Murat Bey verdiğiniz ayarları yaptım müziklerde önceye nazaran daha iyi ses alıyorum. Ama film yada oyunda denemedim bu ayarları. Emeğine sağlık teşekkürler

hayırlı olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

hocam oyle bir güzel konuya vesile olmuşsun ki vallahi bana da aldiracaksin sonunda yahu :)

teşekkürler ama türkiyedeki fiyatını asla haketmez alma buradan amazonda tekrar 69 dolara düşerse alınır anca wifi olması çok güzel gerçekten ben kablolu kulaklıktan nefret ederim rahat olmaya çok düşkünüm öyle ben dönücem kablo çekilcek felan gelemem buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Ocak 2015; 1:46:07 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    736 Mesaj
    Yabancı forumlarda "static-crackling sound issues" dediğimiz olayı yaşayan var mı?

Şu konudahttp://forums.logitech.com/t5/Headphones-Headsets-Microphones/Solved-G930-Static-crackling-sound-problem/td-p/590332/page/2 anlatılan her şeyi yaptım fakat sonuç alamadım. Ben de 69 $'a alanların içindeyim,iade vs. gibi bir şansımız var mı?

Şu konudahttp://forums.logitech.com/t5/Headphones-Headsets-Microphones/Solved-G930-Static-crackling-sound-problem/td-p/590332/page/2 anlatılan her şeyi yaptım fakat sonuç alamadım. Ben de 69 $'a alanların içindeyim,iade vs. gibi bir şansımız var mı?
    |
    |

Konunun ilk sayfasında resimlerin altında yazılım versiyonunu düşürme yöntemi var onu dener misin belki işe yarayabilir.
    |
    |
    AngelDust! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,681
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.