Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
28
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşın bahsettiği eski yazılım burada var. Arayüz falan komple değişik ve eski yazılımın daha iyi olduğu söyleniyor. Ancak daha denemeye zamanım olmadı.

ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/headsets/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 14 Aralık 2014; 8:45:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

quote:

Orijinalden alıntı: W1seOnW1se

2011 şubattan bu yana kullanıyorum malum kulaklık derileri eskimişti mart ayında yenilerini sipariş edip devam ettim sonra 70dolarlık kampanyayı görünce hiç kaçırmadım kaptım birtane kulaklık aynı parçalar da aynı sadece kutusu değişmiş. Bazı arkadaşlarda birgüzel karalama yapmışlar hayatların da hiç böyle kulaklık kullanmadıkları için heralde herneyse bu kulaklığı ayarlardan bass tiz ayarlarını yapın arkadaşlar özellikle tizi yüksek tutup bass ı alçak tutun. Bahsetmek istediğim diyer konu Ses seviyesini 100 birde youtube ayarlarından en son seviyeye getiripte müzik açıp dinlersen tabiki ses kalitesi bozulur % 80-90 ideal birde youtube ses seviyesini çok az azaltın o zaman görün kalitesizmiymiş gerçi bu karalayan arkaşlar zaten kullanmasın haketmiyorlar böyle kulaklığı yardım bile etmemek lazım ama başka iyi niyetli arkadaşlarda var. Birde murat arkadaş dahil birçok kişi heralde yeni sürüm driver kurmuş arkadaşlar eski sürümü kurun daha ses olarak daha çok faydasını görürsünüz. Hepinize hayırlı olsun iyi forumlar

Sizin kullandığınız driver versiyonu hangisi ? Bende okudum logitech forumunda kulaklık için mod ve adminler bile eski driver linkleri veriyorlar.

http://support.logitech.com/tr_tr/downloads

Bu linkten alttaki yazılım sürümünü bul indir ayrıntılar bölümünde yazıyor sürümler betasını indirme ama

Yazılım Sürümü: 1.00.364

• quote:

Orijinalden alıntı: opuslandia

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

tabiki kullanmadığın zamanlar kapatacaksın hocam :) kapatmazsan açık durur yer işte şarjı.

Tamam hocam teşekkürler :) demek ondan bitmiş şarjı, ama ben bir süre (mesela 10 dakika) aktif olmadığında
    kendini off konumuna getirmesini beklerdim. Çok zor bir şey değil, salonda kullandığım sony kulaklık bunu yapıyor mesela :)

Aynı özellik G930 da da mevcut, sesleri kapattığında kulaklık aktifken kendi kendini uyku moduna alıyor açma tuşuna basarak tekrar aktif hale getirmen gerekiyor şahsen çok başıma geldi :)

• quote:

quote:

tabiki kullanmadığın zamanlar kapatacaksın hocam :) kapatmazsan açık durur yer işte şarjı.

Tamam hocam teşekkürler :) demek ondan bitmiş şarjı, ama ben bir süre (mesela 10 dakika) aktif olmadığında
    kendini off konumuna getirmesini beklerdim. Çok zor bir şey değil, salonda kullandığım sony kulaklık bunu yapıyor mesela :)

İyi de hocam eğer aktif bir ses yoksa kulaklıkta 10 dakika içinde kapatıyor kendini zaten. Ama siz kulaklığı çıkardıktan sonra herhangi bir ses kaynağından ses alıyorsa açık kalıyor.
    Mesela ben kapanmasını istemiyorsam çıkarırken müziği durdurmuyorum. Gelene kadar çalmaya devam ediyor ve kapanmıyor. Müziği durdurup gidersem 10 dk içinde kapanıyor.

Ayrıca sizin kıyasladığınız Sony kulaklıkla bu kulaklığın fiyatı bir değil ki. Diğer konuda da kıyaslamışsınız. Tamam bir yandan iyi olmuş fikir vermesi açısından ama en azından aradaki fiyat farkına da değinmek lazım. Sizin sony kulaklık yanında harici decoder ile geliyor, hem de bir dvd-player büyüklüğünde bir decoder ile. O kulaklığın şu an en ucuz fiyatı kargo dahil 400$.

Beklentilerimizi bence bu yönde değerlendirmeliyiz. Aslında ayrı bir konuda bu iki kulaklığın incelemesini yapsanız çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: W1seOnW1se

http://support.logitech.com/tr_tr/downloads

Bu linkten alttaki yazılım sürümünü bul indir ayrıntılar bölümünde yazıyor sürümler betasını indirme ama

Yazılım Sürümü: 1.00.364

dostum o çok eski değil mi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Aralık 2014; 14:31:51 >
  • win8.1 de kuruldu ama please unplug and re-plug g930 headset diyor defalarca yaptım açılmadı yazılım. Sayfada son desteklenen win7 yazıyordu zaten.
  • quote:

hepinize teşekkürler bu daha başlangıç çektiğim resimler yükleniyor, dijital fotoğraf makinesiyle çektiğim için boyutları fazla, kaliteli olsun diye uğraşıyoruz.

bu arada sahip olanlar Benide Kulübe ekle derse eklerim.

Ekle benide :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pusu47

quote:

quote:

İyi de hocam eğer aktif bir ses yoksa kulaklıkta 10 dakika içinde kapatıyor kendini zaten. Ama siz kulaklığı çıkardıktan sonra herhangi bir ses kaynağından ses alıyorsa açık kalıyor.
    Mesela ben kapanmasını istemiyorsam çıkarırken müziği durdurmuyorum. Gelene kadar çalmaya devam ediyor ve kapanmıyor. Müziği durdurup gidersem 10 dk içinde kapanıyor.

Ayrıca sizin kıyasladığınız Sony kulaklıkla bu kulaklığın fiyatı bir değil ki. Diğer konuda da kıyaslamışsınız. Tamam bir yandan iyi olmuş fikir vermesi açısından ama en azından aradaki fiyat farkına da değinmek lazım. Sizin sony kulaklık yanında harici decoder ile geliyor, hem de bir dvd-player büyüklüğünde bir decoder ile. O kulaklığın şu an en ucuz fiyatı kargo dahil 400$.

Beklentilerimizi bence bu yönde değerlendirmeliyiz. Aslında ayrı bir konuda bu iki kulaklığın incelemesini yapsanız çok iyi olur

Bunu öğrendiğim iyi oldu, ben kulaklığın henüz kendini off konumuna getirdiğini fark etmedim.
    Şu an bakıyorum 9 saat şarjı var görünüyor, bu akşama kadar aktif kullanayım, daha iyi anlarım.
    Ben bu kulaklığı PC başında müzik dinlemek ve film seyretmek için almıştım ama sanırım
    daha çok bir oyuncu kulaklığı olarak tasarlanmış.

Sony den bahsederken amacım az da olsa bir fikir verebilmekti, zaten iki kulaklık arasında çok
    büyük fiyat farkı olduğunu da belirtmiştim.
    Sonuç olarak bana göre bu kulaklık verilen parayı hak ediyor, bazı eksiklikleri olsa da.
    Bu arada inceleme içindeki AKG-701 i çok beğendim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

Arkadaşın bahsettiği eski yazılım burada var. Arayüz falan komple değişik ve eski yazılımın daha iyi olduğu söyleniyor. Ancak daha denemeye zamanım olmadı.

ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/headsets/

Bu headset programı işlemci yüzünden yüklenmiyor benim bilgisayara?

• Zuko kullanıcısına yanıt
    G390_ ile başlayan en son yazılımı indireceksiniz hocam.

• Ekle hocam beni de bu arada

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)
  • benide ekle hocam söylemeyi unutmuşum
  • arkadaşlar birşey soracağım. kulaklık kapalı olduğu halde kulaklığa ses geliyor. kıssam da kapasam da driver ını da silsem durum aynı. ses izole ediyor mikrofondan geliyo :) çözümünü bilen var mı acaba?

tşk.
  • Kulaklık amazondan bugün geldi. Açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım.

SB recon 3d ses kartı + herhangi orta kalite bir kulaklık ile çok daha iyi bir müzik ses kalitesi alıyorsunuz.

Oyun oynamadığım için ona birşey diyemem. Benim için yanlış bir ürünü almış oldum sırf ucuz diye.
  • Eklemek isterim; Ben ürünü Windows 10 Technical Preview işletim sisteminde kullanıyorum. Çalıştığı işletim sistemleri arasına yazabilirsiniz, Logitech Gaming Software bu işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Eklemek isterim; Ben ürünü Windows 10 Technical Preview işletim sisteminde kullanıyorum. Çalıştığı işletim sistemleri arasına yazabilirsiniz, Logitech Gaming Software bu işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.

Güzel haber eklerim dostum sağol :)

• Yukarıda bahsettiğim 7.1 sanal ses açık şekilde arkada müzik çalarken oyun oynandığında veya ts3,ventrillo,skype vb programlarda konuşma yaparken otomatik ses alçaltıp yükseltme yapıyordu kulaklık yazılım kaynaklı. Bu bir sorundu benim için arkada müzik dinlerken LoL oynuyorum ve otomatik ses seviyesini ayarlıyor yazılım ama bunu sağlıklı bir şekilde yapamıyor kısacası rahatsız ediyordu nitekim şu topic karşıma çıkana kadar.

http://forums.logitech.com/t5/Headphones-Headsets-Microphones/G930-Sound-Change-in-Applications-Win-8/td-p/962397

En son yorum atan vatandaşın dediklerini sırasıyla yaptım ve sorun çözüldü.

• ogzkrs kullanıcısına yanıt
    Evet bunu bende sevmemiştim koyarım ilk sayfaya.

• Oncelikle herkeze merhabalar . 14.12.14 Pazar gunu Amazon.com dan Corsair Vengeance 2100 aldim , aslinda basta g930 istiyordum fakat fiyat 99.99 dolar oldugundan ve 50 dolar kadar vergi ucreti kestiginden Vengeance 2100 e kaydim . Su an G930 70 dolar kargo ile beraber 90 falan tutacaktir . Ben 2100 kargo falan dahil 94 dolara aldim (230 TL ) Sorum su : Sizce iptal edip G930 almali miyim ? Veya tavsiye edebileceginiz yaklasik fiyatlarda wireless oyun kulakligi onerirseniz sevinirim . Kulakligi twitch de yayinda , oyun oynarken vede youtube da video cekerken kullanacagim yani mikrofonuda iyi olmali . Simdiden fikirleriniz icin tesekkurler .

• ogzkrs kullanıcısına yanıt
    Dostum çok teşekkür ederim bunu paylaştığın için. Surround aktifken, lol ve müziği aynı anda dinlerken ses değişimleri oluyordu bu da beni rahatsız ediyordu. Bunu uygulayacağım sorunu çözer umarım.
    Edit: Dostum o sayfada verilenleri yaptım tek fark olarak sitedeki en son versiyonu kurdum. Ve herhangi bir değişim olmadı. Siz tam olarak hangi yöntemleri yaptınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 16 Aralık 2014; 2:52:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.