Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
28
Favori
44.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ICEBERK

Kulaklık bugün elime geçti çok güzel alet fakat bu kadar kötü bir bass performansı olacağını düşünmemiştim
    Resmen kötü yahu. Düzeltmenin bir yolu yok mu?

evet çok iyi değil bir OYUNCU Kulaklığı olduğunu unutmadan beklenti yaratalım.

verdiğim ayarlarla idare ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxx187

G930 ile nasıl kullanıcaksın ses kartını?

Kullanamayacaksın bende şimdi onun anlatımını hazırlıyordum Creative SB Z konusuna koyacağım. Nasıl geçiş yapılır ve detayları.

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Şimdi baktım da yazılımda Tam olarak şarj oldu yazıyor, ama hâlâ kırmızı yanıp sönüyor. Anlamadım.

Bir de surround'u kapatınca soldan az ses geliyor. Bunu yine diğer konuda yazmışlardı, çözümü neydi?

bende o ilk dediğin olay olmadı ama sen ışığa göre hareket et program yanlış ölçebilir.

onun çözümünü ben bilmiyorum bulursan at bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2014; 17:07:06 >

• ~~ Harici Ses Kartı ve Kendinden Ses Kartlı Kulaklıklar Arası Geçiş Yapmak ~~

eklenmiştir.

Ayrıca Oyundaki ses kalitesi ve Wireless hakkında detaylı bilgi eklenerek konu tamamlanmıştır, tekrar bakmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2014; 18:11:37 >
  • Hayırlı olsun hocam gerçekten çok güzel bir kulaklık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

Birde bilmiyorum cs go oynuyor musun ama orada 5+1 hoparlör seçeneği ve kulaklık seçeneği var hangisinde kalmalı sence ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Teşekkürler.

Birde bilmiyorum cs go oynuyor musun ama orada 5+1 hoparlör seçeneği ve kulaklık seçeneği var hangisinde kalmalı sence ?

kulaklık ile oynuyorsan kulaklık tabiki hocam :)
  • Ben de alacaktım vazgeçtim Fiyatı çok ucuzdu aslında. Yurtdışı forumlarda özelliklerinin çok iyi olduğu ancak müzik performansının ortalama olduğunu yazmışlar. Ben de almadım. Sanal surround da bence gerçeği kadar iyi bir teknoloji değil. Daha önce denediklerim hep öyleydi. Bu da öyledir büyük ihtimalle. iki tane sürücü ile ne kadar iyi yapabilir ki zaten.

Özellikle o resimdeki akg k701 e müzik konunda yaklaşabileceğini hiç sanmıyorum
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Bir nebze haklısın bu paraya çok iyi kulaklık. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık bugün elime ulaştı ilk deneyimlerime göre bundan 10 yıl önce kullandığım plantronics dsp 500 kulaklığım g930 a göre kat kat daha performanslıydı basslar inanılmaz oyun performansı desen çok iyiydi.Basslar konusunda yetersiz geldi, oyun performansına daha bakamadım, sesi g230 a göre bile daha az çıkıyor sanki.İlk izlenimlerim bunlar...
  • Beni de kulübe ekleyebilirsiniz :))

Yalnız bir sorum olacak, bu aleti kırmızı ışık kesintisiz yanana kadar şarj ettim,
    Birkaç saat bile aktif kullanmadan şarj azaldı sinyali verdi.
    Şimdi tekrar şarja taktım.
    Alet boştayken de şarjı azalıyor mu? Kullanmadığım zaman PC nin yanıda boşta duruyor.
    Yoksa kullanmadığımız zaman açma kapama
    düğmesinden kapatmamız mı gerekiyor?
  • opuslandia kullanıcısına yanıt
    tabiki kullanmadığın zamanlar kapatacaksın hocam :) kapatmazsan açık durur yer işte şarjı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

tabiki kullanmadığın zamanlar kapatacaksın hocam :) kapatmazsan açık durur yer işte şarjı.

Tamam hocam teşekkürler :) demek ondan bitmiş şarjı, ama ben bir süre (mesela 10 dakika) aktif olmadığında
    kendini off konumuna getirmesini beklerdim. Çok zor bir şey değil, salonda kullandığım sony kulaklık bunu yapıyor mesela :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Bu kulaklığın bu fiyattaki kulaklıklara göre tek eksisi kulak padleridir. Terletiyor padler ,bu koku yapma ve aşınmasına neden olabilir. Ağırlık olarak fazla kafayı yoran bir kulaklık değil ağırlığına göre. Onun dışında müzik için beklentiniz ne ya da hangi müzik kulaklıkarı ile karşılaştırıyorsunuz onu bilmiyorum ama bana ses kalitesi iyi geldi. Ayrıca arka planda kalan sesleri duydum. Eski sony kulaklığımda duyamıyordum. Kaldı ki 2 kulaklık arasında dünya kadar fark vardı fiyat olarakta dahil.
    Ayrıca dışarı çok ses veiyor demiş incelemeyi yapan arkadaş da kulaklıkğı kullanırken hiç de böyle bir durum yok. Son ses mi dinliyorsunuz artık. En fazla orta düzeye kadar açtım sesini (bu arada kardeşim kulaklığı kullanırken bana ses gelmiyordu aynı oda da.)
    Diğer bir sorunu ise surround aktifken ve arka da müzik ve oyun oynarken bazen müziğin sesi bir kademe kıslıyor kendiliğinden. Özellikle lolde bu durum oldu. Diğer oyunlarda müzik dinlemediğimden çokta dert değil.
    Son olarak ekolayzer ayarı ile hiç uğraşmayın ve dfx programını bilgisayarınıza kurun daha iyi bir müzik kalitesine ulaşacaksınız.

LoL konusuna katılıyorum aynı hissiyatı bende alıyorum. En son patchdan sonra LoL'e 5.1 7.1 desteği gelmişti diye okudum demek sorunlu gelmiş. Diğer oyunlarda sanal ses rahatsız etmezken LoL'de edebiliyor özellikle sfx menü sesleri pıt pıt diye müzik dinlerken rahatsız ediyor.

• Tekos kullanıcısına yanıt
    Bende günde 1 kere anlık bir git gel yapıyor onun dışında dongle ile sorun yok şuan ama ben bunu etrafta 2.4 bir sürü cihaz var ona bağlıyorum hele ki modem ile aynı masada duruyorsa dongle. Creative başlı başına bir ses markası bence de daha iyi ses konusunda kulaklıkları ve ürünleri ama biraz malzemeden kaçar gibiler ses iyi olunca.
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Trol müsün dostum? Karşılaştırdığın kulaklığın fiyatı ile 3 tane g930 alıyorsun. Hatta üstüne para kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W1seOnW1se

2011 şubattan bu yana kullanıyorum malum kulaklık derileri eskimişti mart ayında yenilerini sipariş edip devam ettim sonra 70dolarlık kampanyayı görünce hiç kaçırmadım kaptım birtane kulaklık aynı parçalar da aynı sadece kutusu değişmiş. Bazı arkadaşlarda birgüzel karalama yapmışlar hayatların da hiç böyle kulaklık kullanmadıkları için heralde herneyse bu kulaklığı ayarlardan bass tiz ayarlarını yapın arkadaşlar özellikle tizi yüksek tutup bass ı alçak tutun. Bahsetmek istediğim diyer konu Ses seviyesini 100 birde youtube ayarlarından en son seviyeye getiripte müzik açıp dinlersen tabiki ses kalitesi bozulur % 80-90 ideal birde youtube ses seviyesini çok az azaltın o zaman görün kalitesizmiymiş gerçi bu karalayan arkaşlar zaten kullanmasın haketmiyorlar böyle kulaklığı yardım bile etmemek lazım ama başka iyi niyetli arkadaşlarda var. Birde murat arkadaş dahil birçok kişi heralde yeni sürüm driver kurmuş arkadaşlar eski sürümü kurun daha ses olarak daha çok faydasını görürsünüz. Hepinize hayırlı olsun iyi forumlar

Sizin kullandığınız driver versiyonu hangisi ? Bende okudum logitech forumunda kulaklık için mod ve adminler bile eski driver linkleri veriyorlar.

• Bende şimdi açtım benim kulaklığı. Şarjı yokmuş cihazı kapatıp şarja bağladım tahminen ne kadar sürede dolar şarjı ? Birde mikrofondan konuşurken kendi sesinin kulaklıktan geri duyma gibi birşeyden bahsetti bazı arkadaşlar o tam olarak nedir ben bulamadım ? Sanırım çok fazla bağırmamak içinmiş tam bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Bende şimdi açtım benim kulaklığı. Şarjı yokmuş cihazı kapatıp şarja bağladım tahminen ne kadar sürede dolar şarjı ? Birde mikrofondan konuşurken kendi sesinin kulaklıktan geri duyma gibi birşeyden bahsetti bazı arkadaşlar o tam olarak nedir ben bulamadım ? Sanırım çok fazla bağırmamak içinmiş tam bilmiyorum..

minimum 3.

dediğin şeyi yaşamadım denerim.
  • kulaklığı bir gündür kullanıyorum güzel bir player ile 5.1 filmler keyifli oluyor ses seviyesi de fena değil ama bu kulaklığın asıl olayı oyunlarda kendini belli ediyor oyunlarda resmen olayın içindeymiş gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W1seOnW1se

Birde murat arkadaş dahil birçok kişi heralde yeni sürüm driver kurmuş arkadaşlar eski sürümü kurun daha ses olarak daha çok faydasını görürsünüz. Hepinize hayırlı olsun iyi forumlar

hocam haklısın sanırım bilmiyorum driver sorunumu ama dikkat ettim mesela arkaplanda müzik çalıyor oyuna giriyorum oyunda çok daha canlı sesler çalıyor arkaplandaki müziğin bile sesi artıyor alttab yapıp masaüstüne gelince çalan müziğin kötüleşiyor ve kısılıyor.

bende zaten şuan 8.55.137 var

lgs8.45.88_x64
    LGS_8.57.145_x64
    lgs8.56.109_x64

bunları indirdim, deneyeceğim bakalım.

edit : yok yahu 8.57 şuan baya güzel deneyin sizde ilk sayfaya koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Aralık 2014; 5:01:20 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.