Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
32
Favori
40.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 265
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 210
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 12 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 92
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MühendisMurat (210 mesaj) TulparHAN (24 mesaj) A fine day to die (16 mesaj) Pc.programcı (15 mesaj) ogzkrs (14 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (104 mesaj) Mobil (125 mesaj) Tablet (8 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Giriş
    72653 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Yalnız diğer konuda kırmızı yanıp sönüyorsa şarjı dolmuştur demişti. O kırmızı değil turuncuymuş galiba ve ynaıp sönerken şarj olduğunu göstermiyormuş, sabit turuncu ışık şarjın dolduğunu gösteriyormuş.

evet hocam öyle zaten, yazacaktım ama unutmuşum hatırlattınız bir nevi sağolun, ekledim.

quote:

Orijinalden alıntı: enxdesign

Sormak istediğim birşey var.
    Aynı bilgisayarda veya televizyonda 2 tane g930 kullanabiliyor muyuz?

Deneyen var mı? Eğer çalışıyorsa ses seviyeleri farklı farklı olabiliyor mu? Teşekkürler

sanmıyorum olacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2014; 1:30:53 >

• Yüzbaşı
    856 Mesaj

Merhaba ,
    Murat ellerine sağlık diğer incelemeler gibi bu da güzel bir inceleme olmuş. Benide ekle listeye.Yalnız bir kaç kişiden duydum olan başka arkadaş varmı onuda bilmiyorum kulaklık bazen sinyal kesiyor ve tekrar bağlanıyor nedenini anlamadım ama yurtdışı forumlarında da bu olaydan bahsetmişler çözüm yolunu bilen varsa burdan yazsın.
    Bende creative tactic rage wireless kulaklık da var. Onun bass ve ses performansı çok daha güzel ikisini karşılaştırmak gerekirse creative daha iyi yalnız onun tek eksi yanı kafa bandı kısmının ağrı yapması sert sünger kullanmışlar çabuk yıpranmasın diye sanırım o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekos -- 13 Aralık 2014; 4:30:14 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Tekos

Merhaba ,
    Murat ellerine sağlık diğer incelemeler gibi bu da güzel bir inceleme olmuş. Benide ekle listeye.Yalnız bir kaç kişiden duydum olan başka arkadaş varmı onuda bilmiyorum kulaklık bazen sinyal kesiyor ve tekrar bağlanıyor nedenini anlamadım ama yurtdışı forumlarında da bu olaydan bahsetmişler çözüm yolunu bilen varsa burdan yazsın.
    Bende creative tactic rage wireless kulaklık da var. Onun bass ve ses performansı çok daha güzel ikisini karşılaştırmak gerekirse creative daha iyi yalnız onun tek eksi yanı kafa bandı kısmının ağrı yapması sert sünger kullanmışlar çabuk yıpranmasın diye sanırım o yüzden.

teşekkür ederim, ekliyorum.

Bende bahsettiğin sorun hiç olmadı dostum ayrıca wireless çekim gücünüde çok beğendim görüşlerimi ekleyecektim ama araya SB Z incelemesi girdi onuda açıyorum şimdi. Baya yorulduk ama üstünden geçmeden hemen direk bitirelim işi.

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Merhaba ,

teşekkür ederim, ekliyorum.

Bende bahsettiğin sorun hiç olmadı dostum ayrıca wireless çekim gücünüde çok beğendim görüşlerimi ekleyecektim ama araya SB Z incelemesi girdi onuda açıyorum şimdi. Baya yorulduk ama üstünden geçmeden hemen direk bitirelim işi.

SB-Z'nin incelemesini yap beğenirsen bende alayım benim ses kartı'da harici çok geride kaldı.Eğer iyi dersen bir tane alalım. Sendeki ses sistemi ne ? Bende Creative T6600 var memnunum ama ses kartındanmı yoksa creativin amfisindenmi bilmem wireless dalgalarını cızırtı olarak algılıyor.(tık tık tık tık diye derinden bir ses)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekos -- 13 Aralık 2014; 6:07:26 >

• Yarbay
    72653 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

SB-Z'nin incelemesini yap beğenirsen bende alayım benim ses kartı'da harici çok geride kaldı.Eğer iyi dersen bir tane alalım. Sendeki ses sistemi ne ? Bende Creative T6600 var memnunum ama ses kartındanmı yoksa creativin amfisindenmi bilmem wireless dalgalarını cızırtı olarak algılıyor.(tık tık tık tık diye derinden bir ses)

%50 ' si bitti anca ama çok yoruldum yatıyorum artık yarın devam edeceğim.

★ Creative SB Z İNCELEMESİ - DETAYLI ANLATIM + Kullanıcılar Kulübü !!

http://forum.donanimhaber.com/m_100442795/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2014; 6:41:36 >

• Binbaşı
    1878 Mesaj
    müzik için kendi yaptığım eq ayarları;

http://imgur.com/yiNSX2D
    |
    |
    |
    |
    Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci---MSI GTX 1070 ARMOR 8gb 256bit Ekran Kartı---Asus MAXIMUS VIII HERO Intel Z170 3800MHz(OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart---GSKILL[Trident Z RGB] F4-3000C15D-16GTZR DDR4 Ram---Samsung Pro512gb SSD ---WD 1Tb HDD, ---Coolmaster Mastercase Pro 5 Kasa ---750W Power--- Logitech G910 gamer klavye--- Logitech G900 wireless gamer mouse---Corsair Void RGB 7.1 Yellow Jacket Special Edition Dolby wireles headset---Corsair MM800 RGB Polaris Gaming Mousepad
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Hocam benide ekle kulübe :)
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    72653 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

evet hocam, üstte verdiğim linkler TR hepsi.
    |
    |
    warehouseman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende öyle bir problem olmadı.Her gün 12-13 saat kullanıyorum.Gece sarja falan takıyorum
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

ortalama kaç saat gidiyor şarjı 8-10 saat falan mı
    |
    |
    White Aura kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Teğmen
    133 Mesaj
    2011 şubattan bu yana kullanıyorum malum kulaklık derileri eskimişti mart ayında yenilerini sipariş edip devam ettim sonra 70dolarlık kampanyayı görünce hiç kaçırmadım kaptım birtane kulaklık aynı parçalar da aynı sadece kutusu değişmiş. Bazı arkadaşlarda birgüzel karalama yapmışlar hayatların da hiç böyle kulaklık kullanmadıkları için heralde herneyse bu kulaklığı ayarlardan bass tiz ayarlarını yapın arkadaşlar özellikle tizi yüksek tutup bass ı alçak tutun. Bahsetmek istediğim diyer konu Ses seviyesini 100 birde youtube ayarlarından en son seviyeye getiripte müzik açıp dinlersen tabiki ses kalitesi bozulur % 80-90 ideal birde youtube ses seviyesini çok az azaltın o zaman görün kalitesizmiymiş gerçi bu karalayan arkaşlar zaten kullanmasın haketmiyorlar böyle kulaklığı yardım bile etmemek lazım ama başka iyi niyetli arkadaşlarda var. Birde murat arkadaş dahil birçok kişi heralde yeni sürüm driver kurmuş arkadaşlar eski sürümü kurun daha ses olarak daha çok faydasını görürsünüz. Hepinize hayırlı olsun iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5960 Mesaj

9 saat falan kullanıyorum sarj olarak.
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Şimdi baktım da yazılımda Tam olarak şarj oldu yazıyor, ama hâlâ kırmızı yanıp sönüyor. Anlamadım.

Bir de surround'u kapatınca soldan az ses geliyor. Bunu yine diğer konuda yazmışlardı, çözümü neydi?

Edit: Şimdi sabit kırmızıya döndü tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 13 Aralık 2014; 17:20:29 >
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

蘇科|烈火國
    我的荣誉, 我的宝座, 我的国家. 将全部失去.
    群雄四分:
    水善|土強|火烈|气和

Z170A GAMING M9 ACK, i7-6700K 4.6GHz, H115i, Ripjaws V 32GB 3200/14, GTX 1080 Hybrid, SuperNOVA P2 650W, Define R5, 960 EVO 1TB, 850 EVO 500GB, T3 2TB, PG279Q ROG Swift, G810, Kone Pure Military, Z-5500.
  • Yarbay
    2729 Mesaj
    Bu kutulamayla premium ürün havasıı verdiyse aç bi de hyperx cloudun kutu açılım videolarına bak :D

Emeğine sağlık.
    |
    |
    Resmen kötü yahu. Düzeltmenin bir yolu yok mu?
Gülüş Tasarımı
SEO
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.