DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Logitech G900 Chaos Spectrum Professional Grade Wired/Wireless Gaming Mouse, Ambidextrous Mouse
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cezve06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
5
Cevap
1
Favori
764
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Parçaları >> Klavye, Mouse, Mouse Pad ve Oyun Kumandaları >> Klavye >> Mouse >> Logitech G900 Chaos Spectrum Professional Grade Wired/Wireless Gaming Mouse, Ambidextrous Mouse
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1913 Mesaj
      Referanslar: 68

Katılım Zamanı
      01 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

1 Not
      17 Mayıs 2018 06:35:20 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      Logitech G900 Chaos Spectrum Professional Grade Wired/Wireless Gaming Mouse, Ambidextrous Mouse sifir kutusunda yurtdisi fiyat 500tl dir kargo alicidan

|
      |

dükkan yolu :)
      http://resim.donanimhaber.com/store.asp?mem=232318

Metin* üyesinden uzak durun nedeni konuşulup anlaşılmasına rağmen buluşma yerine gelmeyiş ve aramalara cevap vermeyiş . sonrada pişgin pişgin ben o fiyata veremem deyiş

Batikanince alışveriş sonrası eksik para vermiştir. alışveriş yapılmasını tavsiye etmiyorum .
    • Çavuş
      42 Mesaj
      Katılım Zamanı
      15 Temmuz 2011

Durum
      Forumda değil

19 Mart 2018 02:51:25
      tr fiyatı şu an 499 tl hocam. fiyatta revize yaparsanız almayı düşünüyorum.

deneme birki
    • Binbaşı
      1913 Mesaj
      Referanslar: 68

Katılım Zamanı
      01 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

1 Not
      19 Mart 2018 07:43:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: FatihKutlu

pazarlik yok malesef
      |
      |

dükkan yolu :)
      http://resim.donanimhaber.com/store.asp?mem=232318

Metin* üyesinden uzak durun nedeni konuşulup anlaşılmasına rağmen buluşma yerine gelmeyiş ve aramalara cevap vermeyiş . sonrada pişgin pişgin ben o fiyata veremem deyiş

Batikanince alışveriş sonrası eksik para vermiştir. alışveriş yapılmasını tavsiye etmiyorum .
    • Binbaşı
      1023 Mesaj
      Referanslar: 81

Katılım Zamanı
      06 Aralık 2007

Durum
      Forumda değil

20 Nisan 2018 17:29:15
      quote:

Orijinalden alıntı: FatihKutlu

merhaba ben de almayı düşünüyorum
      link vermeniz mümkün mü eğer dediğiniz gibi ise oradan alalım
      |
      |

* AMD Ryzen 5 1600 * GIGABYTE GA-AB350M-GAMING 3 AMD B350 Soket AM4 Ryzen™ * CORSAIR 16GB (2x8GB) VENGEANCE LED Kırmızı DDR4 * Kingston 480GB HyperX Savage Serisi Sata 3.0 Cache SSD * Sapphire RX560 PULSE GDDR5 4GB 128Bit AMD Radeon DX12 * CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-04 80PLUS 600W SARI/SİYAH MidT ATX
    • Binbaşı
      1842 Mesaj
      Referanslar: 41

Katılım Zamanı
      28 Ekim 2004

23 Nisan 2018 13:54:12
      https://www.hepsiburada.com/logitech-g900-chaos-spectrum-kablolu-kablosuz-oyuncu-mouse-910-004607-pm-bd805522

Hepsiburada'da 499 adına faturalı TR garantili ürünü kargo dahil ve taksitle almak dururken kimse yurtdışı ürüne üstüne kargo parası ödeyip nakit 500 ödemez. Kaldı ki bunlar arıza yapma oranı yüksek ürünler, 2 ay sonra bozulunca sizin ürünün üstüne soğuk su içmek var.

• Yarbay
      3772 Mesaj
      Referanslar: 170

Katılım Zamanı
      13 Mart 2005

Durum
      Forumda değil

6 Not
      25 Nisan 2018 23:38:37

449 lira şu an.
      |
      |
      tahir40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)
      Alışveriş Ahlâkı Olmayan, Alışveriş Yapmayacağım ve Alışveriş Yapmanızı Önermediğim Arkadaşlar: RazzLee - Thavirat - Quarell - *INVICTUS* - eci_i - sinsexy - eyozgurluk - kartalaykut - jeetah33 - oguzcavus - TiqeR - MrBlack - KaroGames - ankara - _Bilgin_ - W3psss - webze
Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.