Şimdi Ara

LOGITECH G810 ORION SPECTRUM 299 TL (ÇANTA HEDİYELİ) STOK BİTTİ. ALAN ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
10.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LOGITECH G810 ORION SPECTRUM mekanik klavye 299 TL STOK BİTTİ

Sadece bugüne ve mağazaya özel

Teknosa CEVAHİR AVM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 29 Mart 2017; 19:8:55 >

• iyi fiyat galiba çantada güzele benziyor
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi fiyat da ne demek bence bedava. Ben bu klavyeyi ne zamandan beri takip ediyorum 420 TL nin altında görmeedim. Kaptım bugün bir tane tesadüf eseri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 24 Mart 2017; 19:2:39 >
  • Biraz fiyatlara baktım da resmen bedava bu fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 24 Mart 2017; 19:14:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana alabilir mi birisi

• Alıp gönderecek var mıdır acaba?
  • alıp gönderebilecek bi arkadaş varsa ben de alırım
  • Mecidiyeköye yakın bir arkadaş alabilirmi acaba ? Sevap işlemiş olur. Fiyat yanıyor....
  • fiyat çok iyide nerede yazıyor birde internetten sipariş ayırtma vs imkanı yok mudur? bu saatten sonra ben evden çıksma gidene kadar mağaza kapanır zaten uzak gidemem :)
  • Her akşam işten çıkınca cevahirin içinden geçerim metroya gitmek için ve sıcak fırsatlara bakarım, sadece bu akşam sıcak fırsatlar bölümüne bakmadım ve kaçan fırsata bak. Bedava ürün ya bedava. Yetişebileceğimi bilsem şimdi çıkar giderdim almaya.
  • 1 tane kendime 1 tanede arkadaşıma aldım. Para yoktu forum kusura bakmayın :( Son 1 adet kaldı.

• juba09 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün sadece o mağazaya ait bir indirim. Biryerde yazmıyor. Kapanın elinde kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

1 tane kendime 1 tanede arkadaşıma aldım. Para yoktu forum kusura bakmayın :( Son 1 adet kaldı.

Ben saat 16:00 da aldım bir tane 4 adet daha vardı. Sadece reyonda mı var acaba ? Deposunda falan yok mu ?
  • Depoyu sormadım ama elemanların bile haberi yoktu indirimden.

• jedi39 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Bende tesadüf gördüm. Klavye almaya çıkmıştım. Mecidiyeköye bilgisayarcılara bakınıyordum mekanik klavye için. En son birde cevahire bakayım dedim. İyiki de bakmışım.
  • Arkadaşlar. alanlar sıcak olarak onaylayabilirmi lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 24 Mart 2017; 22:10:3 >
  • dostlarım pahalı değilmi yinede ? ck serisi 150 tl civar alınabiliyor. bunun ne farkı var ?
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Dostum pahalı veya ucuz meselesi şu şekilde;

Bu klavye indirimlerde en dip rakam olarak 420 TL gördü. Şu an fiyatı 500-550 civarı. Üstelik Türkçe Q klavye düzenine sahip. Ayrıca Logitech kalitesi.

Buna göre değerlendirmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 24 Mart 2017; 22:30:48 >
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    ck serisi derken hangi marka merak ettim?
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    Motospeed den bahsetti arkadaş galiba.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.