Şimdi Ara

LOGİTECH G633 VE G933 7.1 SURROUND HEADSET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
21.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech,bugün iki yeni 7.1 surround ses oyun kulaklığı tanıttı kablolu G633 ve kablosuz G933 Artemis Spektrum Oyun Kulaklık.Featuring patent Pro-G ses sürücüleri bekleyen yeni kulaklıklar tamamen özelleştirilebilir,özellik RGB aydınlatma,değiştirilebilen aydınlatmalı hoparlör plakaları ve programlanabilir G-tuşları.Logitech Gaming Software ile eşleştirilmiş zaman,ses ayarlarını özelleştirmek kişisel ses profilleri oluşturmak ve kolayca (G933 Artemis Spectrum için) favori EQ kaydedebilirsiniz.

DTS Kulaklık:X teknolojisi ses ve kişiselleştirme için birden çok seçenek 7.1 kanala kadar destekleyen,her zamankinden oyunculara ve daha stüdyo deneyimi yakın ses fanlar getiren kalibrasyon ve işleme kullanır.

DTS Kulaklık kombinasyonu:X ve sinematik ses Dolby'nin uzun tarihi oyuncularına gerçekten rakipsiz bir ses deneyimi sunar.DTS Kulaklık: X desteği erken Ekim 2015 yılında Logitech Gaming Software güncelleştirmesi aracılığıyla satışa sunulacak.

PlayStation4 ve Xbox One dahil. Logitech G933 tek bir USB adaptörü karışımı ve bağlayan iki analog girişi bulunuyor ve üç cihaza kadar ses karışımları ise Logitech G633, tek bir USB bağlantısı ile bağlanır.Ayrıca, Logitech G933 ev sinema ile çalışır evinizdeki alıcısı veya TV'ye bağlı tüm medya oturma odanızda dinleyebilirsiniz,mükemmel kablosuz ev sineması deneyimi sunmak için (bir USB portu ve RCA ses çıkışı üzerinden).

Fiyatlandırma ve Stok Durumu
    Logitech G633 Artemis Spektrum (Kablolu)Gaming Headset→149,99 $(2015 Eylül)
    Logitech G933 Artemis Spectrum (Kablosuz)Gaming Headset→199,99 $ (2015 Ekim)
    Tanıtım Videosu:

• G933 xbox one'da tam uyumlu çalışıyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fennerbahce34 -- 19 Eylül 2015; 14:45:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fennerbahce34

G933 xbox one'da tam uyumlu çalışıyor mu acaba?

çalışıyor hocam sitesinde yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 19 Eylül 2015; 15:53:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Türkiyede satışa çıktı mı bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fennerbahce34 -- 19 Eylül 2015; 19:13:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Türkiyede satışa çıktı mı bilgisi olan var mı?

henüz çıkmadı hocam TR de
  • Fiyata bak yuh:)

• Kulaklığın tasarımı falan gayet güzel duruyor, acaba g930u satıp g933u mu alsak diye düşündürdü beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maskeli03

Kulaklığın tasarımı falan gayet güzel duruyor, acaba g930u satıp g933u mu alsak diye düşündürdü beni :)

bende düşündüm ama vazgeçtim değmez bence
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Ben g930umu ikinci el almıştım bayağı uygun fiyata o yüzden düşünüyorum ama tabi sadece tasarım için uğraşmaya değermi bilemedim bende bakalım zamana bırakalım biraz :)
  • İçindeki teknolojiler daha da yeni hatta patent falan almışlar sanırım , bu arada yayıncının biri inceleme yapmış , ama yayıncı pek bilgili olmadığından , ortaya bir arkadaşınızın ilk defa bilmedigi bir ürünü alıp 10 dakka inceledikten sonra kabaca anlatması gibi , teknik detay barındırmayan bir anlatım olmuş.
    https://www.youtube.com/watch?v=tEk84EQuyko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 26 Ekim 2015; 14:26:00 >
  • cihaz çok güzel görünüyor. incelemeleri yapılınca ne olduğu daha net anlaşılır. kablosuz performansını merak ediyorum.
  • kablolusunu almayı düşünüyorum kablosuzla beyni pişirmeye gerek yok. g230 u değiştirme vakti geldi ben çok beğendim
  • arkadaşlar mesajımı yanlış yazıyorr olabilir baştan söylüyüm ilk defa bu foruma girdim neyse kulaklık g430 daki ile aynı ses kalitesine mi sahip? yoksa geliştirmişler mi? 500 tl ye değer mi?
  • Arkadaslar bu cihaz neden gelmedi hala TR'ye

• quote:

Arkadaslar bu cihaz neden gelmedi hala TR'ye

Gameekstrada satiliyor

• bugün itibariyle halen 933 versiyonu satılmıyor TR' de, gameextra diyorsunuz bakın 633 var orada bahsi geçen 933 değilmi ?ayrıca olmaması normal; halen logitech i getiren penta bunu getirmedi çünkü, 3-4 gün önce aradım, mail atın dediler ?! attım halen cevap yok ?! 933 le ilgili. n11 de var 1000 küsür TL 12 gün sonra kargoya verilir diyor ki yurtdışından alıp size verecek ve çok pahalı garantisini ne yapacak onuda bilemedim ! distribütör tarafından getirilince emin olun daha ucuz olacak. gameextrada 633 ün fiyatına bakın yurt dışında 50 dolar fazlasına 933 satılıyor oradan tahmini hesap yapabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavigüneş

bugün itibariyle halen 933 versiyonu satılmıyor TR' de, gameextra diyorsunuz bakın 633 var orada bahsi geçen 933 değilmi ?ayrıca olmaması normal; halen logitech i getiren penta bunu getirmedi çünkü, 3-4 gün önce aradım, mail atın dediler ?! attım halen cevap yok ?! 933 le ilgili. n11 de var 1000 küsür TL 12 gün sonra kargoya verilir diyor ki yurtdışından alıp size verecek ve çok pahalı garantisini ne yapacak onuda bilemedim ! distribütör tarafından getirilince emin olun daha ucuz olacak. gameextrada 633 ün fiyatına bakın yurt dışında 50 dolar fazlasına 933 satılıyor oradan tahmini hesap yapabilirsiniz..

g933 yurtdışından 720 liraya getirtiliyor kargo gürmük vergileriyle beraber g633 469 tl gameekstrada
  • evet işte distribütör getirince tahminim piyasada, 580-650 TL arasında olacaktır 933 ün fiyatı.benim beklentim bu yönde. getirirseler göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavigüneş -- 2 Aralık 2015; 9:54:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.