Şimdi Ara

Logitech G633 Kablo Sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    35 Mesaj
    Abilerim kardeşlerim merhaba g633 gaming headset var bende. Aldığımdan beri bi sıkıntı yoktu güzel güzel kullanıyordum sonra kablo çalışmıyor demeye basladı birden bağlantı kopmaya başladı. 2 bilgisayarım var ve sadece birinde yapıyor bunu aynı usb girişinden mouse kullanıyorum giriş mi sıkıntılı diye ama mouse da bir sıkıntı yok herhangi bir çözüm de bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Varsa başka bir arkadaşının bilgisayarında dene ondada aynı sorunu yaşıyorsan servisin yolu gözüktü demektir bendede g633 artemis var alalı 4 gün oldu ilk geldiginde micro usb kablosu kulaklığa girmiyordu geri yolladım yaklaşık 1 haftada geldi ve sorun çözüldü dediğim gibi arkadaşında 1-2 gün teste bırak aynı şeyleri yaparsa servis :)
    |
    |
    ASUS X550JK 4. nesil Intel® Core™ i5-4200H Çift Çekirdekli Mobil işlemci 2.8 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar 3 MB Intel® Smart Cache---Ekran Boyutu15.6----Ekran TipiLED HD----Ekran Çözünürlüğü1366x768----Ekran Kartı 2GB Paylaşımsız Nvidia Geforce GTX850M 128----BitSistem Belleği-8GBBellek Tipi-1600 MHZ DDR3----Disk Kapasitesi500 GB 240GB Kingston SSD Now 450mb/450mb-----Diğer DonanımLogitech g700s wireless mause------Logitech g633 artemis spectrum 7.1 Gamer Kulaklık-------Razer MausePad -------------(Arma 2 - Arma 3 - CS::GO - Battlefield 4 - Payday 2 - Warface)
  • Yüzbaşı
    860 Mesaj
    Aynı kablo sorunu bendede var her bilgisayarı açtığımda usb aygıt tanınmadı hatası veriyor ama ne hikmetse kulaklık çatır çatır çalışıyor

İp kavlo değilde normal bir kablo uyduramaz mıyım buna kulaklıktan memnunum ama bu ip kablosu iğrenç derecede kötü

Her yeri toplanıyor

Varsa buna uygun düz bir kablo link atın alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar Ugreen örgü kablo aldım sorun çözüldü aynı işi görüyor orjinal kabloyla hiç dert etmeyin G933üm vardı şarj ederken tik tak tik tak bağlandı bozuldu bildirim sesi geliyordu ugreen kablo aldım sorun çözüldü iyi günler
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,168
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.