Şimdi Ara

Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı

Geçen ay Forumdan sıfır olarak satın almıştım. Faturası yok temiz üründür. Beyaz bir kulaklık alacağım için satıyorum.

Fiyat 700TL'dir.

Ürünün şuan sıfırı 1229TL'dir. Sıfır fiyatından yaklaşık 500 TL daha düşük yazdım. Buna göre yorumda bulunmanızı rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 3 Haziran 2020; 17:45:2 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• aynı urunu 500 tl ye aldım ve kullanıyorum bu forumda sıfırı 600 tl ye donanımist adlı uye sattı bence 750 tl biraz fazla gibi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatakdag4545

aynı urunu 500 tl ye aldım ve kullanıyorum bu forumda sıfırı 600 tl ye donanımist adlı uye sattı bence 750 tl biraz fazla gibi hocam
    evet fiyatı pahalı fakat. hiçbirşey eskiden aldığımız fiyatta kalmıyor malesef. bu ürünü 200 TL ye aldığımı hatırlıyorum black fridayden ama malesef artık piyasası böyle. sıfırı 1200 tl ye satılan bir ürünü yarısından daha düşük bir fiyata satmak mantıklı değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 3 Haziran 2020; 17:40:50 >

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    tabiki hocam fiyatınıza saygım var ürün sizin ben sadece söledim kusura bakmayın umarım alıcısı cıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim kardeş.

• Bu şekilde düşünmek pek etik değil. Sizin buradaki amacınız daha önce aldığınız ürünü kar amaçlı satmaksa kullanmadan ve faturalı bir şekilde satmalısınız. Ki öyle olduğunu düşünmüyorum. Lütfen bu konuda biraz daha etik düşünelim. Aldığınız ürün o zamanki fiyatı öyleydi. Şimdiyse dolardan kaynaklanan bir değer kazanma durumu var.Fakat siz daha önce sıfır olarak 200 liraya almışsınız şimdi 2. elini 700 liraya satmak nasıl bir satış durumu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dartagnan

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-g633-artemis-spectrum-7-1-rgb-oyuncu-kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-1155737.html?ga_query=g633

Sıfırı 797 TL hocam yanlısınız var.
    mağazaya gidip direk sordum. stok yok sadece online satışta bu ürün dediler. mediamarkt'ın reklam amaçlı ürünlerinden biri. araştırabilirsiniz 1 aydır ürünü gönderilmeyenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 10 Haziran 2020; 20:43:4 >

• Olabilir hocam kusura bakmayın ben direk o fiyatı görünce yazdım stokta da gözükünce. Ben de aynı kulaklıktan 1 hafta önce sattım letgodan 550ye verdim. Logitechten örgülü kablo da istemiştim garantim bitmesine rağmen ücretsiz gönderdiler. 100tl ye falan satıyorlar kabloyu , sizde isteyebilirsiniz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The dark side of the Wall -- 28 Haziran 2020; 21:25:45 >
  • Şu an ürünü 300 liraya satsa dahi karlı çıkacak ama bizim milletimiz işte. Borsaya ve piyasaya bakıyor. Arkadaş sadece bir kulaklık satacaksınız. Ekonomiyi bu kadar takip etmeyiz.
  • Ürün satılmıştır. 650 TL'ye. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hassanaydn

Şu an ürünü 300 liraya satsa dahi karlı çıkacak ama bizim milletimiz işte. Borsaya ve piyasaya bakıyor. Arkadaş sadece bir kulaklık satacaksınız. Ekonomiyi bu kadar takip etmeyiz.
    Ürün 650 tl ye zaten satıldı ama sana özellikle cevap yazmak istedim.

Bu ürünleri biz üretip biz piyasaya sürmüyoruz güzel kardeşim. Dolarla üretiliyor ülkeye dolarla geliyor. Satarkende kimse enayi değil aldığı fiyattan satsın. Tabiki borsaya bakarak satılacak. Sen 2.el araba satan adamlara diyormusun almanyada bu araba 10 milyar sen niye 60 milyara satıyosun diye ??? hiçbir üründede bunu kimseye söyleyemezsin. Ürünü ben üretiyorsam maliyeti belliyse ama dolar molar hikaya anlatıyorsam okey haklısın. ama ürün zaten yurt dışından geliyor. Türk Lirası değerli değersiz adamı ilgilendirirmi ? yorumunda ciddimisin yoksa şakamı yapıyosun anlamadım. Ciddiysen okumaya devam et belki bişi öğrenirsin.

2013 türkiyesindemi yaşıyosun. çinden 100 liraya mal ettikleri kulaklıkları 350 liraya oyuncu kulaklığı diye satıyorlar. 3 5 youtuber reklamına kanarak bu gibi ürünlerin yıllardır oyuncu ekipmanı üreten ürünlerden iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Zaten böyle düşündüğünüz için daha kırk fırın ekmek yemeniz lazım ticareti vs anlamak için. Madem bu ürün çok kötü bir ürün. 300 tl ye satsam bile kar ederim. Logitech tercih edenler enayimi dünyada birsürü insan bu ürünleri alıyor. Bu ürünün bazı serisinde kronik hatalar oldu logitech ile görüştüğünde garantisi bitse dahi sana dünyanın neresinde olursan ol ücretsiz yeni kulaklık gönderiyor. Senin 300 350 tl ye alacağın çin malı kulaklıklarda garanti kapsamında dahi sıfır ürünle değiştirmiyorlar. Evet zamanında bende bu ürünü amazon.com'dan Black friday'den 175 TL ye aldım. Bir zamanalar Türk lirası değerliydi ama o zamana dolar 2 lira felandi. 175/2 = 87.5 dolar yapar. şuan 87,5 dolar kaç para yapıyor bak bakim bi googledan. ben hesaplayayım sana. 560 570 TL yapar. biliyosunki devletimiz 1 euroluk bile ürün alsan %20 vergi alıyor. bunuda ekle bakalım. artı kargosunu margosunu da ekle. ürünü amazondan alsan bırak türkiyeyi şuan 1300 TL fiyatı. Amazonda 2. elde satılıyor. onu almak istersen oda 990 TL'ye geliyor. napalım biz şimdi bu kulaklık 10 sene önce 175 tl diye bizde 150 tl denmi satalım.

sizin gibi eski kafalı insanlar yüzünden zaten ülke bu halde. bide borsadan piyasadan ekonomiden bahsetmişsin. git bi enfilasyon nasıl hesaplanır onu incele. sonra burda millete fasa fiso yaparsın.

bak burda sadece pedlerini 700 TL ye satıyorlar
    https://www.amazon.com.tr/dp/B01960J1YU/ref=asc_df_B01960J1YU1592179800000/?creative=380333&creativeASIN=B01960J1YU&linkCode=asn&tag=cimritr-21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 19 Haziran 2020; 18:6:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.