Şimdi Ara

Logitech G533 7.1 kablosuz kulaklık testte 'CES 2017 ilk izlenim' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: techniquest35

Tablet modunda haber videolarının hiçbirin açamıyorum maalesef. Masaüstünde tablet modunu kullanıyorum çok alıştım. Tam sürüm forum modu karışık ve kalabalık geliyor konular, yazılar bakımından. Tablet modunda videolar neden açılmıyor acaba bakabilir misiniz?

Ipad kullanıyorum sorun yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarim kotu gibi geldi bana
  • Şimdi ben de bi kulaklık almak istiyorum... Logitech G633 mü alayım yoksa buradaki yorumlardan yola çıkarak Cloud II mi alayım? (Cloud II'yi daha önce duymamıştım?)

• quote:

Orijinalden alıntı: efemelih

Şuan bir g930 kullanıcısı olarak mutluyum hatta ilkini bir sinir anımda kırmıştım risk almayıp bir tane daha almıştım ama suan bir kulaklık alıcak olsam corsair vuid i denemek isterim özelikle sarısı hosuma gitmişti. Yorumlarına baktım olumsuz birşey görmedim pek.

Logitech'in kulaklıklarında kullandığı mikrofonlara kimse yetişemedi henüz. Skype, TS vs. kullanıyorsanız Logitech'ten başka kulaklık taktığınız takdirde sesinize alışmış kişilere başka birisi gibi gelirsiniz. Youtube'da mic testlere göz atın derim, en temiz, doğal ses Logitech'lerden geliyor. Diğerlerinin mikrofonlarından robot gibi ses çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Cloud 2 gibi bir şahane varken böyle leğen plastiklerine iş düşmez

kesinlikle cloud 2'yi tercih ederim. yanlız ses kalitesinden değil. hafifliği ve ergonomisi açısından.
    logitech liste fiyatı yüksek olabiliyor ama black friday vs. indirimlerde high-end kulaklıkları çok ucuza geliyor. mesela amazon.de g633'ü 60 küsür euro'ya sattı(cloud 2 de 50 küsür euoroya düşmüştü). amazon.com g430'u 35 usd'den sattı. bu fiyatlara kesinlikle hem ses kalitesi daha iyi hem de ucuz oluyor. bassları çok güzel logitech'in. ama yarım saatten fazla logitech kullanmadığım için(leş gibi ağır) cloud 2 kullanıyorum şuan.

• reis birde garmin standına gitsene garmin fenix 5 sergileniyor, birde türk biri incelesin.

• hyperx cloud 2 çok dengeli ses konusunda 150 dolara kadar alınacak en iyi kulaklık sadece oyun değil müzikte de mükemmel

• cloud 2 yi 10 saat de kullansanız rahatsız etmiyor eğer almayı düşünyürosanız bilginiz olsun
  • Sanal 7.1 stereo kulaklıkların 3d yön efektleri pek iyi olmuyor, en iyi surround deneyimi için ön ve arka için ayrı hoparlörleri olan
    gerçek surround kulaklık öneririm. Roccat kave ve bütçesi daha yüksek olanlar için Razer tiamat elite 7.1 en iyi surround seçenekler.
  • Logitech ürünlerini kullanan biri olarak malzeme kalitesinde pek iyi olduklarını söyleyemem. Daha doğrusu işçilik olarak iyi değiller. Bazı küçük aksilikler olabiliyor. Kulaklıkları olarak yeni g633 ve g933 başarılı olan kulaklıklar ama çok rahat değiller. Ayrıca tasarım yüzünde bazı kişilerde kafalarından düşebiliyor ama ses kalitesi olarak eski seriye göre daha iyi durumdalar. Mikrofon ses kalitesi de yine aynı şekilde iyi durumda. Fakat satış fiyatlarına göre rakibi olan çok iyi kulaklıklar var. Sennheiser hd598 + modmic vb gibi kombinasyon ile daha iyi ses kalitesi alınabilir.
  • g430 var takınca sanki kafamın üstüne birisi taş koymuş okadar ağır yani, bide kablosu çok uzun elime ayağıma dolanıyo sürekli, kablonun ortasına vol açma kapama koymuşlar heryere çarpıyo sürekli ama ses 10 numara, belki amazondan bunu alırım :/
  • Cloud 2 kullanan biri olarak çok memnunum ama logi nin sesi nasıl imkanım olursa bakmak isterim

• Süngerli yapı beni kahretti harika duruyor
  • g933 ps4 te çalışıyormuş. Bunun teknik özelliklerinde ps4 yok çalışırmı acaba deneyen varmı?
  • himan kullanıcısına yanıt
    Ekolayzir ayarlarida var ekstra ama ben bayildim. Kablosuz olmasi muthis . Kabliluda calisiyor sarjda. 15 saat. Basslar tizler ortalar super.cmikrofon harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kulaklık ile 933 arasındaki farklar nelerdir ? açıkcası 933 aşırı kaba duruyor ve kulaklık üzerinde led aydınlatmayı ben gereksiz buluyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.