Şimdi Ara

Logitech G502 yurtdışından alacağım! Bana güvenilir kaynak bulabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilen bilir Logitech G502 oyuncu faresi Türkiye'de ki satış fiyatı 200-230 civarlarında oluyor ben ise alibaba ve aliexpressde bu fiyatı 45-60 dolar arasında gördüm 70 doların altında olduğu için vergi de vermeyeceğim ve zarara girmeyecek büyük bir ölçüde. Bana güvenilir kaynak bulabilirse bir arkadaş ben bulamadım pek İngilizce'm yeterli değil, bu konularda da. Eğer alışverişi tamamlayabilirsem güvenli, zararsız bir şekilde 10 Tl göndereceğim paypal üzerinden. Lütfen ciddi cevaplar alayım. İyi günler.

• Amazon dışında alacağın yerlerden replika ürün almama şansın %10'dan daha az...
  • Şurada arkadaş az kullanılmış bir adet uygun fiyata satıyor ilgisini çeken olursa.
  • Cossie C kullanıcısına yanıt
    Sorunu nedir farenin?
  • 502 dünyadaki teknolojik açıdan en yeni, en gelişmiş ve en kaliteli sensöre sahip, alışmamış elde durmuyor heralde

Gerçi 502 çok ağır ve sniper button'u falan olması tam bir facia.
  • İlk kullanmaya başladığımda benzer hissi bende yaşadım ama ağırlıkları kendime uygun şekilde takınca sorun olmadı alışmak.
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    Ozaman niye average tier'de tutuyorsunuz kendi listenizde
  • Şekille rahat edip ağırlık ve sniper button'u sorun yapmayanlar kullanabilir çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.