Şimdi Ara

Logitech G500 vs Logitech G5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
7.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G500 G5in yeni modeli ve çözünürlük - tepki süresi bakımından kağıt üzerinde daha üstün gözüküyor fakat bu iki fareyi kıyaslayabilcek bir inceleme şu ana kadar bulamadım.
    Tam G5 almayı planlıyordum ki G500 çıktı, ne yapsam karar veremedim çünkü arasında 50TL fiyat farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 1 Mayıs 2010; 23:54:58 >

• bence pek faketmez o değerler hangisi hoşuna gidiyosa onu al fiyat farkı sorun olmayacaksa bence g500 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: king size

bence pek faketmez o değerler hangisi hoşuna gidiyosa onu al fiyat farkı sorun olmayacaksa bence g500 al
    G5 kullandım güzel ama V2 alcaksan iyidir.
    G500 kullanma şansım olmadı ama G5 V2 iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dick Smack

G5 kullandım güzel ama V2 alcaksan iyidir.
    G500 kullanma şansım olmadı ama G5 V2 iyidir

Alıntıları Göster
    G500 neredeyse tip olarak ayni dpi olarak daha ustun.Ama bence sor kendine G500 alsan max. dpi ile mi kullanacaksin?Eger ki cevabin hayirsa ki bence oyle olacak G5 v2 al

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbob

G500 neredeyse tip olarak ayni dpi olarak daha ustun.Ama bence sor kendine G500 alsan max. dpi ile mi kullanacaksin?Eger ki cevabin hayirsa ki bence oyle olacak G5 v2 al

Alıntıları Göster
    g5 v2 nerede bulunur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenK

g5 v2 nerede bulunur?

Alıntıları Göster
    Teknosa'da var genellikle ama teknosadan almam dersen

Hepsiburada,Vatan COMPUTER gibi yerlerden sipariş edebilirsiniz..Malum TeknoSA pahalı.
  • quote:

Teknosa'da var genellikle ama teknosadan almam dersen

Hepsiburada,Vatan COMPUTER gibi yerlerden sipariş edebilirsiniz..Malum TeknoSA pahalı.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım g5 değilde g500 alıcaksan eğer +50 lira verene kadar roccat kone'al gerçekten Müthiş bir mouse. Ve kullanımı acayip derecede mükemmel. g5 de güzel bir mouse ama kone kadar kıvrak ve çevik değil.. Senin reflexlerini bilemem ama çok fena reflex kullanıyorsan mouse'da kone al g500 alıncaya kadar..
    http://www.shop4gamers.com/main/roccat_kone_laser_gaming_mouse_3200_dpi-374-91-20.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 25 Aralık 2009; 23:56:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

Arkadaşım g5 değilde g500 alıcaksan eğer +50 lira verene kadar roccat kone'al gerçekten Müthiş bir mouse. Ve kullanımı acayip derecede mükemmel. g5 de güzel bir mouse ama kone kadar kıvrak ve çevik değil.. Senin reflexlerini bilemem ama çok fena reflex kullanıyorsan mouse'da kone al g500 alıncaya kadar..
    http://www.shop4gamers.com/main/roccat_kone_laser_gaming_mouse_3200_dpi-374-91-20.html

Alıntıları Göster
    refleks önemli olmaz mı zaten o yüzden g5 ya da g500 almayı düşünüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: achfighter

refleks önemli olmaz mı zaten o yüzden g5 ya da g500 almayı düşünüyordum

Alıntıları Göster
    Doğrusu Roccat Kone almıştım oynarken masanın ucundan çıkıp yere düşünce mouse mouselikten çıktı.
    Eski G5'imi merdivenden düşürdüm hiç bir sorunu yok

• quote:

Doğrusu Roccat Kone almıştım oynarken masanın ucundan çıkıp yere düşünce mouse mouselikten çıktı.
    Eski G5'imi merdivenden düşürdüm hiç bir sorunu yok

Alıntıları Göster
    roccat kone = g500 > g5 v1-v2

kone de alsan g500 de alsan niye ötekini almadım demezsin şahsi düşüncem g500 daha yeni ve daha sağlam duruyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

roccat kone = g500 > g5 v1-v2

kone de alsan g500 de alsan niye ötekini almadım demezsin şahsi düşüncem g500 daha yeni ve daha sağlam duruyor..

Alıntıları Göster
    Ben Logitech G5 kullanıyorum gayet memnunum. Alacak olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYALETGEMİ -- 10 Şubat 2010; 12:06:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYALETGEMİ

Ben Logitech G5 kullanıyorum gayet memnunum. Alacak olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    SLM ben iki modelide kullandim ama g500 daha iyi ele daha iyi yatgin ve daha gelistirilmis modeli g 5 in
    g 5 e gore ortasindaki tekerlek iki cesit ayarlanabiliyor acikcasi g9 ile ayni øzelliklere sahip benim tavsiyem G500
    ama genede sen karar vereceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1974

SLM ben iki modelide kullandim ama g500 daha iyi ele daha iyi yatgin ve daha gelistirilmis modeli g 5 in
    g 5 e gore ortasindaki tekerlek iki cesit ayarlanabiliyor acikcasi g9 ile ayni øzelliklere sahip benim tavsiyem G500

G500'e bukadar para vereceğinize bence G5 alın derim daha hesaplı olur.Neredeyse aynı özellikler(kasa).
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadir1974

G500'e bukadar para vereceğinize bence G5 alın derim daha hesaplı olur.Neredeyse aynı özellikler(kasa).

Alıntıları Göster
    G500 zaten G5in devamı gibi olmuş. Bana kalırsa G5 sizi memnun edicektir. 3 senedir kullanıyorum (ilk versiyon) hiç üzmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

G500 zaten G5in devamı gibi olmuş. Bana kalırsa G5 sizi memnun edicektir. 3 senedir kullanıyorum (ilk versiyon) hiç üzmedi.

Alıntıları Göster
    Ben G5i garantiye gönderdim kablosu sorun çıkarmıştı.. Şimdi tamir edilmiş geldi. Fakat kutusunda sürücüsünüde yollamıştım, internetten bulamıyorum. Sitesine, mousenin sayfasına giriyorum saçma sapan şeyler çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NefretZm

Ben G5i garantiye gönderdim kablosu sorun çıkarmıştı.. Şimdi tamir edilmiş geldi. Fakat kutusunda sürücüsünüde yollamıştım, internetten bulamıyorum. Sitesine, mousenin sayfasına giriyorum saçma sapan şeyler çıkıyor.

Alıntıları Göster
    G500'ün tuşları daha yayvan ve parmaklara oturuyor. Fakat G5'te parmaklarınız tuşların dışında kalıyor biraz. O yüzden G500 diyeceğim çünkü G5 almamak için en önemli unsurun bu olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guildt50

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dostum G500 ile G5 arasında dpi farkının yanı sıra Hyper-scroll özelliğine sahip tekerlek ve G9daki gibi profil kaydedebileceğin bellek var. Bence 50 lira fazla verip g500 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: the beast

Dostum G500 ile G5 arasında dpi farkının yanı sıra Hyper-scroll özelliğine sahip tekerlek ve G9daki gibi profil kaydedebileceğin bellek var. Bence 50 lira fazla verip g500 al

Alıntıları Göster
    Yüksek dpi daha iyidir.Bende G5 kullanıyorum uzun zamandır.Full HD monitorde dpi yetmemeye başlıyor.Daha yüksek dpi'yı olan bir mouse alıcam ama 5600dpi lık bu canavarıhttp://www.pclabs.com.tr/2010/06/08/cm-storm-sentinel-advance-oyuncu-faresi-incelemesi/ Dpi aralığı ise müthiş 100 dpi ile 5600dpi arası. Sonra aşağ-yukarı ,sağ-sol yani xy eksenleri farklı farklı dpi ayarlayabiliyorsun.Yani çift lazeri var başkalarında yok böyle bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 24 Temmuz 2010; 14:23:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Yüksek dpi daha iyidir.Bende G5 kullanıyorum uzun zamandır.Full HD monitorde dpi yetmemeye başlıyor.Daha yüksek dpi'yı olan bir mouse alıcam ama 5600dpi lık bu canavarıhttp://www.pclabs.com.tr/2010/06/08/cm-storm-sentinel-advance-oyuncu-faresi-incelemesi/ Dpi aralığı ise müthiş 100 dpi ile 5600dpi arası. Sonra aşağ-yukarı ,sağ-sol yani xy eksenleri farklı farklı dpi ayarlayabiliyorsun.Yani çift lazeri var başkalarında yok böyle bir olay.

Alıntıları Göster
    g5 v2 ile g500 arasında kaldıysan sana tavsiyem g500 çünkü baş parmak için altta azda olsa bi taban yapılmış bu elin mouse da kalmasını saglıyo ve daha cok alan kapladıgından benim hosuma gtti hyper fast scroll gibi bi özelligide var fakat o g5 in eski scroll unun çıkardığı ses beni çıldırtıyordu dpi konusuna gelince 200 dpi e kdr inmesi alma sebeplerimden biriydi bir tusla dpi fırlatma gibi bi şansnda var yanda 3 tuş ve scroll un 3 tane tuş görevi var en kabaca elin küçükse g9 elin normal veya buyukse g500 al pişman oolmazsın yanlız g500 de biraz terletme sorunu var ama rahatsız olacak kadar degil bendeki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musee

g5 v2 ile g500 arasında kaldıysan sana tavsiyem g500 çünkü baş parmak için altta azda olsa bi taban yapılmış bu elin mouse da kalmasını saglıyo ve daha cok alan kapladıgından benim hosuma gtti hyper fast scroll gibi bi özelligide var fakat o g5 in eski scroll unun çıkardığı ses beni çıldırtıyordu dpi konusuna gelince 200 dpi e kdr inmesi alma sebeplerimden biriydi bir tusla dpi fırlatma gibi bi şansnda var yanda 3 tuş ve scroll un 3 tane tuş görevi var en kabaca elin küçükse g9 elin normal veya buyukse g500 al pişman oolmazsın yanlız g500 de biraz terletme sorunu var ama rahatsız olacak kadar degil bendeki.

Alıntıları Göster
    G5 v1 kullanıyorum meshur tıklama sorunu var bazende kafasına göre takılıyor logitechden sogudum bu yüzden şahsen bütce sınırım olmasa Razer bakardım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.