Şimdi Ara

Logitech G430 7.1 Kulaklık video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Kulaklık güzele benziyor ama ben başka insanlarla oyun oynarken ortamdaki diğer sesleri karşı tarafa iletmeyen kulaklık çıkmasını istiyorum. Çünkü oyun oynarken karşı tarafa ses gitmesin diye oynadığım oyunun sesini kısmak dan veya karşıdaki arkadaşın olduğu ortamdan gelen diğer sesleri duymaktan hoşlanmıyorum.

Aradığınız kulaklıklar bu tarz kulaklıklar o zaman. Ses yalıtımı sayesinde son ses açsanız bile karşı taraf dinlediğiniz şeyi duymuyor kaliteli kulaklıkların çoğunda. G35, G430 gibi kulaklıkları deneme şansım oldu ikisinde de seslerin karşıya gitmesi gibi bir durum söz konusu değil. Karşıdaki arkadaşınızın olduğu ortamdan gelen sesleri kesmenin tek yolu onun da kaliteli bir kulaklık alması veya TeamSpeak gibi programlar kullanarak onu bas-konuşa mahkum etmeniz :)

• Merak ettiğim bir konu var Mesut abi :) izlediğiniz video, dinlediğiniz müzik yada oynadığınız oyunun surround sesi desteklemesi gerekmiyor mu? Buna değinmemişsiniz. Bu konuda fazla bir bilgiye sahip değilim ama öğrenmek isterim :)

• benimde aklıma takılan bir soru var mesut bey kulaklık yastıkları kumaş olarak üretilmiş er yada geç ne yaparsanız yapın kirlenecek bunları çıkartıp yıkamak mümkünmü aksi taktirde hiç iyi görüntü çıkmaz ortaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 18 Ağustos 2013; 12:58:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

benimde aklıma takılan bir soru var mesut bey kulaklık yastıkları kumaş olarak üretilmiş er yada geç ne yaparsanız yapın kirlenecek bunları çıkartıp yıkamak mümkünmü aksi taktirde hiç iyi görüntü çıkmaz ortaya

Kulak kısmına gelen süngerler çıkarılıp yıkanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

quote:

Orijinalden alıntı: enja

benimde aklıma takılan bir soru var mesut bey kulaklık yastıkları kumaş olarak üretilmiş er yada geç ne yaparsanız yapın kirlenecek bunları çıkartıp yıkamak mümkünmü aksi taktirde hiç iyi görüntü çıkmaz ortaya

Kulak kısmına gelen süngerler çıkarılıp yıkanabiliyor.

çok güzel ozaman iyi düşünülmüş teşekkür ederim bilgilendirme için
  • Stereo kulaklık. . 50 liradan fazla etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 19 Ağustos 2013; 14:31:00 >
  • G230 incelemesinide bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadman87

G230 incelemesinide bekliyoruz...

Tek farkı Surround ses. O yüzden yapılmasına pek de gerek olmayan bir inceleme olur. Eğer Surround modunu hiç kullanmayacaksanız G230 ile arasında Türkiye fiyatında 100 lira civarı bir fark var. 230 almak daha mantıklı fakat ben Amerika'dan almıştım fark 20 dolardı o yüzden G230'u hiç düşünmemiştim bile :)
  • quote:

quote:

Tek farkı Surround ses. O yüzden yapılmasına pek de gerek olmayan bir inceleme olur. Eğer Surround modunu hiç kullanmayacaksanız G230 ile arasında Türkiye fiyatında 100 lira civarı bir fark var. 230 almak daha mantıklı fakat ben Amerika'dan almıştım fark 20 dolardı o yüzden G230'u hiç düşünmemiştim bile :)

Bende Creative sound blaster tactic 3D ALPHA var,malesef malzeme kalitesi berbat (daha önce kırıldı hiçbir güç uygulamadğım halde,garandiye yolladam yenisini verdiler,şimdi yine kırıldı yine garantiye vereceğim) ,onu satıp g230 alsam ses performansı çok düşermi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 19 Ağustos 2013; 18:57:55 >

• quote:

quote:

quote:

Bende Creative sound blaster tactic 3D ALPHA var,malesef malzeme kalitesi berbat (daha önce kırıldı hiçbir güç uygulamadğım halde,garandiye yolladam yenisini verdiler,şimdi yine kırıldı yine garantiye vereceğim) ,onu satıp g230 alsam ses performansı çok düşermi acaba?

Tactid 3D Alpha'yı hiç kullanmadığım için malesef yorum yapamam :)

• Creative Sound Blaster Tactic 3D Rage Ses Kartlı Gaming Kulaklık ile g430 arasinda kaldim hangisi tercih etmeliyim

• Merhaba ilk defa bi forum sitesine yorum yapiyorum . uzun suredir cs 1.6 ve 2 yildir cs go oynuyorum. arkadaşlar steel series V2 usb ye 500 tl logitech g 430 a 270 tl ve creative tactic rage ye 200 tl para verdim bu dediklerimi 3 sene icerisinde aldim üc ürünüde kullandım . caunter yani ses kasmak icin bunlarin icinde en iyisi en ucuz olani tactic rage bunu samimimi olarak soyluyorum farklı yorumlara ne olur aldanmayin. müzik film icin demiyorum tabiki müzik ses baslar da en iyisi steel series di hala duruyor ama cs de hicbir ise yaramiyor. . creative programinda hazir cs ayarlari var silah sesi basli gelmiyor sirf ayak sesi geliyor ve gerçekten müthis . cs icin kesinlikle creative . ama müzik de dinlerim filmde izlerim iyi olsun diyosaniz ses kasma derdim yok . fps oyunu degil farkli oyunlar oynarım diyosanız o zaman 1-steel series 2- logitech g430 3-creative.

• Vatan Bilgisayardan 10 .02.2019 da 400 tl ye aldığım kulaklığın inceşemes videosu. https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=M4F65nUGBjw
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.