Şimdi Ara

Logitech g430 40 dolar amazon son 10 saat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.amazon.com/Logitech-Surround-Gaming-Headset-Technology/dp/B00CQ35C1Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 11 Mart 2015; 0:06:24 >

• hocam kargo bedava felan değil adamlarla chatten de konustum bedava olmuyor
  • KemaloS kullanıcısına yanıt
    olsun genede tr fiyatlarına göre ucuza geliyo alan olur belki
  • :D ikinci el satarladan da ucuz dediğin gibi
  • Ben 2-3 ay önce G930'u aldım.Giyat 69 Dolar + 20 Dolar Kargo olması gerekiyor.
    Amazon ile görüştüm.Selam verdim hemen kargo ücretini iade mi istiyorsunuz dediler :)
    Bende sizin için problem olmazsa ücretsiz kargo istiyorum dedim.Müşteri Temsilcisi Hem Ücretsiz Kargo Yaptı Hem Hızlı Kargo yaptı.Kulaklığım Amerikadan çıktı 3-4 günde Evime geldi :)

Amerikalı ve Çinlileri çok seviyorum.Türklerden ve Müslümanlardan çok daha iyi ve sevecenler.Ticaret anlayışları falan bizleri 10 bin kat aşıyor diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Ben 2-3 ay önce G930'u aldım.Giyat 69 Dolar + 20 Dolar Kargo olması gerekiyor.
    Amazon ile görüştüm.Selam verdim hemen kargo ücretini iade mi istiyorsunuz dediler :)
    Bende sizin için problem olmazsa ücretsiz kargo istiyorum dedim.Müşteri Temsilcisi Hem Ücretsiz Kargo Yaptı Hem Hızlı Kargo yaptı.Kulaklığım Amerikadan çıktı 3-4 günde Evime geldi :)

Amerikalı ve Çinlileri çok seviyorum.Türklerden ve Müslümanlardan çok daha iyi ve sevecenler.Ticaret anlayışları falan bizleri 10 bin kat aşıyor diyebilirim.

Arkadaşım Amerikalı ve Çinlileri sevebilirsin. Ticaret anlayışları da daha iyi olabilir. Ancak biz Türkler kapitülasyonlarla avrupalıların daha rahat ticaret yapmasını sağladık. Müslümanlar derken de bir milletten değil bir dine mensup olan insanlardan bahsettiğin için büyük bir ayıp etmişsin bana göre. Hatta senin söylemine göre Hristiyanlar, Budistler, Ateistler Müslümanlardan çok daha iyi ve sevecenler anlamı çıkıyor. Art niyetle değil hatayla olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla...

• yedekci34 Y kullanıcısına yanıt
    Ticaret olarak Müslümanlardan görmediğimi hristiyanlardan gördüm :)

Bak düşün adam cihaz arızalı dedim diye hemen yenısını gönderdi üstelik 2 tane gönderdi.
    Burda bir Türk'e gitsen söylesen getir bakalım yada isbatla falan der.İsbatlasan yine değiştirmek istemez.Müslümanlarda aynı şekilde yapıyorlar.Yani benim gördüğüm kadarı ile müslümanların %30-45'inde Ticaret Ahlakı yok bunuda her türlü isbatlayabilirim.Gerçi şimdiyek adar ticaret yaptığım yabancıların dinini bilmiyorum din çok da önemli değil.Benim burada vurgulamak istediğim Ticaret Ahlakı,İslamda çok önemlidir ama kullanan yok.
  • En az 5 kişi ile görüştüm yok dediler iptal edemeyiz birinden 5 dolar indirim koparabildim diğerinden ise 7 dolar iade kargolandıktan sonra yani kargo 5 dolara indi bunada şükür :D
  • 60 usd olmuş ya bende 200 tl ye almıştım soundblasterın tühh kötü oldu bu.
  • Logitech G930'da 69,99 $'a düşmüştü yine, güzel oluyor bu indirimler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.