Şimdi Ara

Logitech G403'de Oluşan Leke. Servise Göndermeli miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Mouse'u kullanalı 10 gün oluyor, son 2 gündür bir şey farkettim. Mouse'un makro tuşlarının altında baş parmağımın dediği yerde iz oluştu. Ne yaptıysam çıkmıyor. Gameekstra'dan almıştım, teknik servisi aradım durumu izah ettim, kargoyla göndereceğim dedim. Oluşan lekenin kullanıcı hatası olduğunu, teknik servisin bir şey yapamayıp tekrar geri bana gönderebileceğini ama gene de istersem kargoyla göndermemi istediler. Fotorağları yükledim. Servislik bir durum varsa lütfen konuyu yorumsuz bırakmayın arkadaşlar. Teknik servise ne demem lazım bu sorun hakkında? (Logitech teknik servisi değil, Gameekstra teknik servisi) Çünkü onların onayı olmadan Logitech teknik servisine vermiyorlarmış.
    Fotoğraflar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methoxyphenyl -- 23 Nisan 2017; 16:57:0 >

• boşuna gönderme
    ter tahriş etmiş orayı
    kolunda 10 yıl altın alaşımlı markasınıda veriyim romanson saatin çurudugunu gördüm. oksitlenmiş
  • Ya bundan önce Razer Deathadder kullanmıştım sol tık üstü harici mouse un yanlarında böyle bir şey yaşamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.