Şimdi Ara

LOGİTECH G35 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI (SES KARTLI) 250 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazondan yaklaşık 2 yıl önce almış olduğum Logitech G35 kulaklığımı satışa çıkarıyorum.
    Kutusu, kafa bantları vardır. Kullanımdan dolayı kulaklık süngerlerinde soyulma/aşınma var.

Fiyatım 250 TL. Sizin tekliflerinizi de özel mesaj yolu ile dinleyeceğim.

LOGİTECH G35 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI (SES KARTLI) 250 TLLOGİTECH G35 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI (SES KARTLI) 250 TLLOGİTECH G35 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI (SES KARTLI) 250 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Cube K -- 14 Ocak 2019; 19:47:58 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam yazmadan edemeyeceğim, forumda bu ürünün sıfırını kapalı kutu 350 ye satan var. Daha dün 175 e ikinci el sattım. 450 TL pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi number3x -- 8 Aralık 2018; 17:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: number3x

Hocam yazmadan edemeyeceğim, forumda bu ürünün sıfırını kapalı kutu 350 ye satan var. Daha dün 175 e ikinci el sattım. 450 TL pahalı
    Yazdığınız için teşekkür ederim, piyasayı pek bilmediğim için her hafta fiyatı biraz daha azaltıyorum. Sattığınız fiyat ideal bir fiyat mı?

• Benim elimde kaldığı icin ucuza verdim. Kulaklık gerçekten kaliteli. Ederi bana kalırsa 200 225 TL. Yeni alinmiş ve ikinci ele düşmüş faturali kutulu olsaydı. 275 300 derdim. Iyi satışlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350 tl inanılmaz pahalı reis yine de sen bilirsin.
  • yapmayın böyle şeyler gerçekten inanamıyorum bu kadar eski bir ürüne bu fiyatı istemek nedir :)
    ürünün artıkmsıfırı üretilmediği için kalan stokların fiyatları aşırı yükseldi 3 sene önce üretimi bitti bu kulanlığın ederi 100-150 lira tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: seLka_10

yapmayın böyle şeyler gerçekten inanamıyorum bu kadar eski bir ürüne bu fiyatı istemek nedir :)
    ürünün artıkmsıfırı üretilmediği için kalan stokların fiyatları aşırı yükseldi 3 sene önce üretimi bitti bu kulanlığın ederi 100-150 lira tşk
    Sağ olun bilgilendirmeniz için, ben bu fiyattan satıyorum. İlginize teşekkürler.

• Ürünün kablosunda açılma veya soyulma var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mby4233

Ürünün kablosunda açılma veya soyulma var mıdır?
    Kablosunun etrafını çevreleyen o sarmal, küçük bir kısımda açıldı. Diğer kısımlar sağlam. O dediğim kısım da bir kürdan boyu kadar. Dilerseniz özelden fotoğraf atabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.