Şimdi Ara

Logitech G300S-G300 Ana Konu Kullanıcılar Kulübü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fareye nasıl ağırlık ekleyebilirim :D çok hafif

• arkadaşlar bugun g300s 5-10 dk lıgına çalışmadı sonra tekrar düzeldi neden olmuş olabilir? (usb görüyor,ışıklar çalışıyor,tekerlek çalışıyordu ancak tuşlar çalışmıyordu ve fare imleci oynmıyordu) sizce garantiye yollamalı mı? simdi çalışıyor

edit: gene çalışmıyor offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 13 Ocak 2018; 21:13:55 >
  • mouse kablosunda temassızlık var arada gidip geliyor, servis yeni ürün gönderiyor mu yoksa tamir mi ediyor?
  • Knight onlinede kullanan var mı

• Arkadaşlar bu moseun makrosunda aynı anda iki makroyu aktif edebiliyor muyuz?
    Örnek vereyim 4.tuşa bir makro ayarladıl ve 5.tuşa bir makro ayarladık. Oyuna girdik ve 4.tuşa basarak makroyu çalıştırdık. Ancak aynı zamanda 5.tuşada basarak 5.tuş için ayarladığım makronunda eş zamanlı yani aynı anda çalışmasını sağlayabiliyormuyum?
    Ben v7ma kullanıyorum kullandığım mouseda 4. Tuş aktif iken 5. Tuşu aktifleştirmek istediğimde 4. Tuş ve makrosu pasifleşiyor.

• Beyler bu farede her oyun için ayrı otomatik varsayılan dpi ayarı nasıl yapabilirim?

• logitech g300s tuşlar sıfırlanıyor

yazılımı indirip kurdum. yazılımdan tuşları istediğim gibi belirliyorum. bir süre kullandıktan sonra tuşlar kendiliğinden sıfırlanıyor. sol tıklama sağ tıklama oluyor. program bazen açılmıyor v.s. v.s.

https://download01.logi.com/web/ftp/pub/techsupport/gaming/LGS_9.02.65_x86_Logitech.exe

• çift tık kulübü

• g300s mouse um var . ilk aldığımda bütün renkleri yanıyordu şimdi sadece 3 adet renk yanıyor.

mesela sarı yanacağına , mavi yanıyor. bilgisi olan varmı

• geecce kullanıcısına yanıt

logitech yazılımından değişik yapabilirsiniz

• mouse kral mouse. çift tıklıyor sakın almayın diye konu açmıştım. ancak mouse gerçekten çok iyi alınabilir.

özellikle programlanabilir 6 tuşun kullanılabilirliği gayet iyi. yoğun kullanımda 6-8 ayda tekerleği çok sertleşiyor ama.

mouse çift tıklamaya başlarsa hemen atmayın mouse i pc usb den çıkarın tekrar takın bu şekilde bir süre idare ediyor.

tuşların sıfırlanması sürekli olmuyor bu durumda uygulamayı yeniden kurabilir veya bundan önce uygulamada yeniden ayar yapabilirsiniz

bu ve diğer model kablolu logitech lerin hepsinde çift tıklama sorunu oldu bende. kablosuzlarda çift tıklamayla pek karşılaşmadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.