Şimdi Ara

Logitech G300-G103 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Lafı uzatmayıp direk konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 6 aydır Logitech G300 mause, Logitech G103 klavye kullanmaktayım. Aldığımda hiç bir sorun yoktu fakat son 1-2 aydır League of Legends (LoL) oynarken bir sorun ile karşılaştım. Sorunum sağ click yaparken geç yapması (yapmaması) ve klavye ile Q-W-E-R tuşlarını basmaması (geç basması) benim canımı sıkmaya başladı. Bu sorun 1-2 oyun oynadıktan sonra geçiyordu şimdi iste hiç geçmiyor. Knighe Online oynarken bu sorun ile karşılaşmıyorum. Oyun içi küfür yemekten çok sıkıldım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

• Bence LoL'deki serverlerdan dolayıdır. Çünkü Knight Online da olmayıp LoL'de oluyorsa oyunda ara suçu.
  • Sanmıyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu ama... Olsaydı ilk aldığımda olurdu diye düşünüyorum. İlgin için teşekkür ederim.
  • farklı bilgisayarda dene. sorun devam etmiyorsa driverı kaldır tekrar yükle ama bilmediğimiz bir sürü çeşit sorun var. düzelmeyebilir. en iyisi format.
  • Bende de aynı sorun mevcut acaba sonuç bulunduysa alıntı ile cevaplar mısınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.