Şimdi Ara

Logitech G29 + Shifter || THRUSTMASTER T16000M FCS Flight Pack || Logitech Extreme 3D Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    LOGITECH G29 + SHIFTER

G29 ile başlayalım... Direksiyon pedal 2017 yılında gittigidiyor üzerinden bir satıcı üzerinden alındı. Shifter'ı da aynı zamanda Vatan Bilgisayar'dan almıştım. İkisinin de faturası duruyor ancak garantileri dolduğu için fatura konuşmanın bir manası yok.

3 yıl önce almış olsam da çok fazla kullanmadım. Hatta son bir senedir kutuda duruyor. Üründe fiziksel olarak herhangi bir deformasyon yok (sadece simidin üstündeki mavi boyalı kısmın boyası kalkmıştı sanırım). Fonksiyonel olarak da en ufak bir kusur bulunmamaktadır.

Şimdilik temsili fotoğraf ekliyorum, kutusunu açtığım zaman kendi fotoğraflarını da atarım isteyene çalışma videosunu da çekip yollayabilirim. Dediğim gibi her iki ürünün de kutusu, tüm paketleri, kullanım kılavuzları vs. olduğu gibi duruyor.

Edit: Ürünün fotoğraflarını ekledim.

Logitech G29 + Shifter || THRUSTMASTER T16000M FCS Flight Pack || Logitech Extreme 3D Pro

Direksiyon ve shifter'ı ayrı ayrı satmıyorum. İkisi için istediğim toplam fiyat: SATILDI

Fiyata kargo dahil değildir. Gaziantep içi elden veririm. Ödeme alındıktan sonra kargo yapıyorum ve GET vb. sistemleri kullanmıyorum. Takas yok.

THRUSTMASTER T16000M FCS Flight Pack

2017 yılında Amazon.de üzerinden yurtdışından aldım. Tek bir kutu halinde hem joystick, hem throttle hem de pedallar bulunuyor. Elbette garantisi yok.

Neredeyse 1,5 yıldır kutuda duruyor. Az önce çıkarıp test ettim herhangi görsel veya fonksiyonel bir sıkıntısı mevcut değil. Kutusu, tüm aksesuarları ile birlikte sapasağlam duruyor. Kullanıldığı süre boyunca hem pedal, hem throttle hem de joystick sık sık yağlanmış olduğundan mekanik parçalarında da herhangi bir aşınma vs. söz konusu değildir. İlk günkü performansında; canavar gibi çalışıyor. Pedal, throttle'a bağlanır ve throttle ile joystick iki ayrı cihaz olarak USB ile bilgisayara bağlanır. İsterseniz özel yazılımını kullanarak tüm seti tek bir cihaz olarak tanıtabilirsiniz.

Fotoğrafları aşağıda. Ürün tek kutudur dolayısıyla parça parça satışı yoktur.

Bu set için istediğim fiyat: SATMAKTAN VAZGEÇTİM

Fiyata kargo dahil değildir. Gaziantep içi elden veririm. Ödeme alındıktan sonra kargo yapıyorum ve GET vb. sistemleri kullanmıyorum. Takas yok.

Logitech Extreme 3D Pro

Bu ürünü ne zaman aldığımı hatırlamıyorum. Sanırım 2017'de yukarıdaki Thrustmaster setini alışımdan 2-3 ay önce olsa gerek. Thrustmaster setini aldıktan sonra bunu hiç kullanmadım. Oldukça temiz, hatasız ve sorunsuz bir ürün.

İstediğim fiyat: SATILDI

Fiyata kargo dahil değildir. Gaziantep içi elden veririm. Ödeme alındıktan sonra kargo yapıyorum ve GET vb. sistemleri kullanmıyorum. Takas yok. Pazarlık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 22 Ağustos 2020; 16:49:12 >

• Ayri ayri satiliksa en alttaki logitech 3d extreme pro icin mesaj gonderir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanıtlandı
  • Selam,
    Thrustmasterin throttle takılma, yapışma yapıyormu?
  • swashplate S kullanıcısına yanıt
    Kaliteli bir gres yağı ile yağlanması gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.