Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, internette bu sorunu araştırdım ve sonunda motor arızası olduğuna kanaat getirdim. Windows ile ilgili değil bence de. Yapılabilecek pek bir şey yok gözüküyordu. Hızlıca "Amazon Germany" satıcından aldığım için durumu müşteri temsilcisine anlattım. Hemen iade kartı oluşturdular. Talimatlar doğrultusunda DHL kargo ile gönderdim. (DHL rezervasyon ile koliyi evden aldı.) Kargo ulaşmış gözüküyor. Şimdi para iadesinin onaylanıp karta iadesini bekliyorum. Tabi bu setlerin fiyatları arttığı için yenisi şimdilik alamayacağım. Forza 5 öncesi çok kötü oldu ya Sağlık olsun diyelim. Fırsat yakalarsam tekrar almayı düşünüyorum. Çünkü çok keyifli bir hobi.

• tolgabjk T kullanıcısına yanıt

Bariz bir fark yok ve yetmiyor asla demezsin. True Force özelliği var ekstra bir titreşim motoru kısmen hislendiriyor desteklediği oyunlarda ama aman aman bir şeyden bahsetmiyoruz. 920 fiyatı daha uygun olduğundan tercih edilebilir. İlave olarak yeni seride orta boşluğu hiç yok o konuda daha başarılı bence.

• Ben de almaya heves ettim bi direksyion. Gönlüm g29 dan yana lakin xbox alabilirim ilerde diye G920 almak istiyorum. Ama g29 direksiyonu daha iyi duruyor ve de fiyatı daha uygun. Aparat falan deniyor da nereden bulacağız onu? Gerçekten değişik işler.

• arkadaşlar logitech g29 aldım forza 5 ile kullanmak için ancak oyun içinde farklı ayarlar var, forza5'de g29 için en iyi ayarlar nedir acaba?

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt

Ama fiyat gümrük vergisi hariç fiyat, üstüne bin küsur lira da ekstra para biniyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simsiyahbembeyaz kullanıcısına yanıt
    Ben o fiyattan almıştım yazın hersry dahil toplam 2600 liraya aldım sanırım kargo vs dahil, sonra da ara ara baktığımda o fiyatlara düştüğünü tekrar göremedim evet biraz sanırım artık o fiyatlara

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar sırf forza 5 ile oynamak için g29 aldım, ancak bir türlü randıman alamadım, denemediğim ayar kalmadı düz yolda bile en ufak dönüşte araba spin atıyor, nerde hata yapıyorum acaba, böyle olursa g29 u satacağım ;)

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt

Forza Horizon 5 arcade bir oyun. Ben de g29 sahibi olarak oyunu kolla oynuyorum. Direksiyonla oynanacak oyunlar simülasyon oyunları. Onlar da genel olarak şunlar;

Assetto corsa ve competizione

iracing

project cars 1-2 (3 çok sim sayılmaz ama yine de oynanıyor)

ets2-ats gibi.

• Crew 2'de direksiyon dönme açısıyla ilgili ayar vardı. Crew 2 de direksiyonla rahat oynanıyor ve eğlenceli.

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt
    Wrc 5 ve dirt rally 2.0 uyumlu mudur hocam?

Uygundur, ikisi de simülasyondur ancak ralli (bence) en zoru. İstersen önce bir dene, zor gelirse daha kolayına bakarsın. Simülasyonda gelişmek için sabırlı olmalısın. İlk oynayışında mükemmel turlar atamazsın. Antrenmanla kendini geliştireceksin. Assetto corsa simülasyona başlangıç için gayet iyidir. İndirimde bedavadan biraz pahalıya satılıyor.

• Cevap için teşekkürler hocam, deneyeceğim.

• Bu tarz bir ürün kullanan var mı? Türkiye'de hiç bulamadım. Çin'den sipariş verip beklemek de istemiyor. Kullanan, gören, bilen varsa bir link atabilir mi?

Logitech G29 G923 SHIFTER MOD geliştirmek hissediyorum MOD mıknatıs Shifter Paddles NdFeB mıknatıs SIMRACING Sim yarış|Gear Shift Knob| - AliExpress

İlk defa görüyorum, nedir ne işe yarıyor bu aparat acaba ?

Yeni motorsport çıkıyor bu tam simülasyon direksiyon seti için daha uygun. FH5 simcade bir oyun

https://www.xbox.com/tr-TR/games/forza-motorsport

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel haber, forza motorsport 8 mi olacak acaba?

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt

Bu ürün shifter pedallarının biraz daha hisli olması için. Sesini duyarken sorun yok ama kulaklıkla oynarken basıp basmadığımı hissetmiyorum. Bununla beraber daha sert bir pedal hissi oluyor.

Ben de sürekli kulaklıkla oynuyorum dediğiniz gibi evet kulaklıkla basışta bir karambol var. Teşekkür ederim bilgilendirme için, alıp denenebilir o zaman.

• G920+ Vites resmi garantisi devam eden ürün max ne kadara alınır?

• Forza 5 i bu direksiyonla oynayan varmı? almayı düşünüyorumda bu direksiyonu

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.