Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R7D7X

amazon.com.tr den almayı düşünüyorum.amazon almanya dan yollanıyor görünüyor. güvenilir midir alan var mı aranızda ?

Yakın zamanda ekran kartımı bu şekilde amazon.com.tr üzerinden Amazon Germany satıcısından aldım ve yazan tarihte elime ulaştı. Daha önce direkt amazon.de üzerinden de birkaç alışverişim oldu ve onlar da sorunsuzca elime ulaştı.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Aldim bakalim. Satici Amazon germany. Kargo dahil 2500 e geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ben de G29 alarak aranıza kaltıldım.Forza Horizon 4'de direksiyonla yarışlara girdiğimde araç acayip savruluyor, virajı alamıyorum.internette bu oyunda drift yapmak için bir sürü ayar bilgisi var ancak benim amacım drift değil normal yarışlarda bile araç dirft yapar gibi çok savruluyor düzeltemiyorum. aldığıma pişman oldum gibi bir şey. Sıkıntı forza oyunundan mı kaynaklı yoksa ben mi çok beceriksizim ? :)

• Herkese selamlar, saygılar arkadaşlar. Ben aslında uzun yıllardır Thrustmaster kullanıyordum ama inanın bana bu kayış sistemi bir farklı hissettiriyor. Yani ben hissiyat olarak g25 ten aldığım keyfi alamadım nedense Thrustmaster T300 rs ten. PS4 ün ilk çıktığı zaman bir tane de t300rs almıştım . Daha sessiz olması falan güzel geldi ilk başta ama verdiği hissiyat g25 gibi iyi gelmedi bana . Sonrasında Xbox one X kullandım ve o cihaz için de Leather Edition olan versiyonu aldım. Direksiyon simidi anca deri oldu o versiyon ile :) ama yine aynı teknoloji elbette .

Şimdi de ps5 alındı ve öncesinde de burada ki bazı arkadaşların yaptığı gibi bende Amazon.com.tr üzerinden g29 u satın aldım. Gönderi Almanya üzerinden elbette . Fiyat avantajı çok ciddi seviyede sizin de gördüğünüz üzere. Ülkemizde 3.600 ila 4000 TL arasında satılıyor g29. Ben 2600 TL ye aldım . Çok da hızlı geldi , herhangi bir sorun yok . G25 ten sonra çok çok iyi geldi herşey elbette :)

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G29 xboxseris s çalışır mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

G29 xboxseris s çalışır mı

Xbox için G920 ya da G923 almalısınız, G29 çalışmaz.

• venom800 kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar, bende aynı yerden almayı düşünüyorum.

Fiyatlar dolar kuruyla değişiklik gösteriyor mu yoksa sabit mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Herkese selamlar, saygılar arkadaşlar. Ben aslında uzun yıllardır Thrustmaster kullanıyordum ama inanın bana bu kayış sistemi bir farklı hissettiriyor. Yani ben hissiyat olarak g25 ten aldığım keyfi alamadım nedense Thrustmaster T300 rs ten. PS4 ün ilk çıktığı zaman bir tane de t300rs almıştım . Daha sessiz olması falan güzel geldi ilk başta ama verdiği hissiyat g25 gibi iyi gelmedi bana . Sonrasında Xbox one X kullandım ve o cihaz için de Leather Edition olan versiyonu aldım. Direksiyon simidi anca deri oldu o versiyon ile :) ama yine aynı teknoloji elbette .

Şimdi de ps5 alındı ve öncesinde de burada ki bazı arkadaşların yaptığı gibi bende Amazon.com.tr üzerinden g29 u satın aldım. Gönderi Almanya üzerinden elbette . Fiyat avantajı çok ciddi seviyede sizin de gördüğünüz üzere. Ülkemizde 3.600 ila 4000 TL arasında satılıyor g29. Ben 2600 TL ye aldım . Çok da hızlı geldi , herhangi bir sorun yok . G25 ten sonra çok çok iyi geldi herşey elbette :)

Aynı şekilde ben de 3 senedir G29 kullanıyorum T300 bile bu malzemeden sonra yavan geliyor bana da. Kayış daha doğal hissettirse de güç olarak G29 kadar agresif olamıyor. Çoğunlukla ralli oynadığım için de o agresif ve sertlik çok önemli benim için. G29 un tek sevmediğim yanı FFB deadzone'u. Tam ortadayken direksiyon FFB tetiklenmiyor. Biraz çevirmeye başladığında tetikleniyor. Dümdüz ortadayken toprak yolda gidiyorsun ama o zorlama hissi direksyon dümdüz olduğu zaman gelmiyor deadzone'dan dolayı. Bunun çözümü yok maalesef dişli sistemin doğası gereği.

Ama buna rağmen G29 direct drive direksiyon alana kadar hep favorim olacaktır. Hele ki o pedalları görmüşsünüzdür ne kadar harika bir işçilik.

• amazon tr de sepete atınca almadan bir tık önce vergi kargo ekleniyor görünen fiyat neyse onu ödersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Aynı şekilde ben de 3 senedir G29 kullanıyorum T300 bile bu malzemeden sonra yavan geliyor bana da. Kayış daha doğal hissettirse de güç olarak G29 kadar agresif olamıyor. Çoğunlukla ralli oynadığım için de o agresif ve sertlik çok önemli benim için. G29 un tek sevmediğim yanı FFB deadzone'u. Tam ortadayken direksiyon FFB tetiklenmiyor. Biraz çevirmeye başladığında tetikleniyor. Dümdüz ortadayken toprak yolda gidiyorsun ama o zorlama hissi direksyon dümdüz olduğu zaman gelmiyor deadzone'dan dolayı. Bunun çözümü yok maalesef dişli sistemin doğası gereği.

Ama buna rağmen G29 direct drive direksiyon alana kadar hep favorim olacaktır. Hele ki o pedalları görmüşsünüzdür ne kadar harika bir işçilik.

Alıntıları Göster

Dostum selamlar saygılar . 15 sene öncesinde sohpetimin olduğu insanlara denk gelince seviniyorum doğrusu :) Umarım herşey iyidir ve yolundadır 🙏🏼

G29 için söylediklerine katılmakla birlikte ben aslında çok eski bir g25 kullanıcısıyım. Test Drive Unlimited in çıkışıyla elimde ki Logitech momo Racing Wheel setinden daha üst düzey bir direksiyon seti arayışına girmiş ve g25 i satın almıştım . Hala çalışıyor bu arada 😊 dayanıklılık ve işlevsellik olarak oldukça yeterli buluyorum bu seriyi . G29 la da bir haftadır haşır neşir olmaktayım. Ciddi söylüyorum, Thrustmaster dan aldığım keyfin fazlasını aldım . Bu kişisel bir durum elbette . Ben böyle hissediyorum diye g29 daha iyi veya Thrustmaster daha kötü bir cihaz olmuyor . Benim kişisel deneyimim böyle sadece... Gran Turismo 7 çıkana kadar GT sport ve Crew 2 oynamaya devam 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: thewongraven

Hocam selamlar, bende aynı yerden almayı düşünüyorum.

Fiyatlar dolar kuruyla değişiklik gösteriyor mu yoksa sabit mi?

Merhabalar dostum . Kur sabit olmuyor. Yani senin seti alacağın gün kur düşükse ona göre fiyat ayarlanıyor sepette . Şu an yok görünüyor cihaz gerçi Amazon tr de ... Umarım kısa zamanda gelir tekrardan.

• Logitech 920 var elimde shifter dahil yurtdisindan geldi kullanilmadi uygun fiyattan verecegim pm atabilir isteyen

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Dostum selamlar saygılar . 15 sene öncesinde sohpetimin olduğu insanlara denk gelince seviniyorum doğrusu :) Umarım herşey iyidir ve yolundadır 🙏🏼

G29 için söylediklerine katılmakla birlikte ben aslında çok eski bir g25 kullanıcısıyım. Test Drive Unlimited in çıkışıyla elimde ki Logitech momo Racing Wheel setinden daha üst düzey bir direksiyon seti arayışına girmiş ve g25 i satın almıştım . Hala çalışıyor bu arada 😊 dayanıklılık ve işlevsellik olarak oldukça yeterli buluyorum bu seriyi . G29 la da bir haftadır haşır neşir olmaktayım. Ciddi söylüyorum, Thrustmaster dan aldığım keyfin fazlasını aldım . Bu kişisel bir durum elbette . Ben böyle hissediyorum diye g29 daha iyi veya Thrustmaster daha kötü bir cihaz olmuyor . Benim kişisel deneyimim böyle sadece... Gran Turismo 7 çıkana kadar GT sport ve Crew 2 oynamaya devam 😊

Alıntıları Göster

Selamlar üstat. TDU 2 topiclerinde çok görüşürdük evet. Ne notaljı oldu şimdi. Sağolasın senin de her şey yolundadır umarım. Thrustmaster daha gelişmiş iç aksam olarak bu bariz ama evet aynı şekilde ben de G29'dan hiç vazgeçmek istemedim. Pedalları olsun ffb gücü olsun (arada tıkırdasa da malum dişliler) çok güzel. Fırsat olur da Direct Drive ffb'li bir Fanatec'e geçebilirsem ancak o zaman vazgeçebilirim G29'dan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 8 Nisan 2021; 16:45:53 >
  • Bu amazondaki G29'a shifter dahil değil dimi ? Shifter ile birlikte 3500 liraya geliyor şu an. 2 haftada deli artmış fiyat.

• arkadaşlar logitech driving force gt xbox series s ile uymlu mudur kullanılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: R7D7X

arkadaşlar ben de G29 alarak aranıza kaltıldım.Forza Horizon 4'de direksiyonla yarışlara girdiğimde araç acayip savruluyor, virajı alamıyorum.internette bu oyunda drift yapmak için bir sürü ayar bilgisi var ancak benim amacım drift değil normal yarışlarda bile araç dirft yapar gibi çok savruluyor düzeltemiyorum. aldığıma pişman oldum gibi bir şey. Sıkıntı forza oyunundan mı kaynaklı yoksa ben mi çok beceriksizim ? :)

Forza Horizon gamepad'le oynandığı zamanlarda da kontrolü zor bir oyun. Forza Motorsport 7'de sorun var mı?

• Forza'larda hiç direksiyon fantezisine girmemenizi öneririm. Olmuyor tutmuyor. Horizon da öyle Motorsport da. Gamepad ile oynadığınızda direksiyon performansını yerle bir edersiniz. Buna göre yapılıyor Forza'lar hep. Ayrıca hiç doğal sürüş elde edilemiyor Forza'larda yani performansı boşver keyif için süreyim desen yine bir garip direksiyon dönüşleri. Tamamen sim olmadıkları için genel olarak. H-Shifter ayrı bi salaklık Forza'larda. H-Shifter arabaya geçiyorsun haydi git ayarlara clutch'ı aç H-Shifter'a geç. Sequential araca geçiyorsun hadi git ayarlara H-Shifter'ı kapat seq'e geç saçma sapan işler. H-Shifter açık bile olsa paddle shifter araç kullanıyorsam paddle'ları kullanmama izin vermelisin bunu nasıl düşünmüyorlar anlamıyorum. Daha bunu yapmayı akıl etmemişler yani düşünün bu oyunda direksiyondan ne kadar verim alacağınızı.

G29 alanlar hiç yolunu saptırmayıp öncelikle Assetto Corsa ve muadillerine doğru koşsun. DR 1 ve 2.0 şiir gibidir. PC2 olur Automobilista 2 olur vs. Simcade tarafından F1'ler olur mis gibi. Bunlarda gamepad'e karşı ezici olursunuz direksiyonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 5 Mayıs 2021; 16:43:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Forza'larda hiç direksiyon fantezisine girmemenizi öneririm. Olmuyor tutmuyor. Horizon da öyle Motorsport da. Gamepad ile oynadığınızda direksiyon performansını yerle bir edersiniz. Buna göre yapılıyor Forza'lar hep. Ayrıca hiç doğal sürüş elde edilemiyor Forza'larda yani performansı boşver keyif için süreyim desen yine bir garip direksiyon dönüşleri. Tamamen sim olmadıkları için genel olarak. H-Shifter ayrı bi salaklık Forza'larda. H-Shifter arabaya geçiyorsun haydi git ayarlara clutch'ı aç H-Shifter'a geç. Sequential araca geçiyorsun hadi git ayarlara H-Shifter'ı kapat seq'e geç saçma sapan işler. H-Shifter açık bile olsa paddle shifter araç kullanıyorsam paddle'ları kullanmama izin vermelisin bunu nasıl düşünmüyorlar anlamıyorum. Daha bunu yapmayı akıl etmemişler yani düşünün bu oyunda direksiyondan ne kadar verim alacağınızı.

G29 alanlar hiç yolunu saptırmayıp öncelikle Assetto Corsa ve muadillerine doğru koşsun. DR 1 ve 2.0 şiir gibidir. PC2 olur Automobilista 2 olur vs. Simcade tarafından F1'ler olur mis gibi. Bunlarda gamepad'e karşı ezici olursunuz direksiyonda.

Motorsport serisiyle denediniz mi?

• WrathChild kullanıcısına yanıt

hayır dahil değil normalde ayrı olarak satılıyor

• Direksiyonu satmaya karar verdim arkadaşlar. Varsa almak isteyen sıfır almasın hiç dünya para, sıfırdan farksız cihaz vereyim uyguna :)

https://forum.donanimhaber.com/logitech-g29-sifir-ayarinda-garantili-kutulu-fiyat-dustu--149149538#149149538

İlanı bıraktım buraya.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 30 Mayıs 2021; 23:17:51 >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.