Şimdi Ara

Logitech G29 'PS4 ve PC'e özel direksiyon' inceleme videosu ve G27 karşılaştırması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
4.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç para bir g27 :( utanmadan ucuz demişsin abi :)

• Urunu bugün test ettim G27 den zerre farkını görmedim resmen para tuzağı bir urun olmuş ederi max 700₺ onermiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi 1300 tl (399$) civarı fiyatı var isterse altın kaplama olsun alınmaz ....

• G27'nin PS4 ve XBOX One'da çalışmasının önünde herhangi bir teknik engel olduğunu düşünmüyorum. Tamamen logitech'în ticari çakallığı

2010-2011'de çıkan en düşük sınıf Thrustmaster direksiyonları bile PS4 ve XBOX One'da çalışırken Logitech'in en üst seviye direksiyonu nasıl desteklenmez anlayamıyorum.

XBO&PS4 sahibi biri olarak zorlama ürün olan G29&G920'yi de almayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 16 Eylül 2015; 12:24:34 >
  • Yes

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • gran turismo gelmeden bunların hepisi yalan :)

• İnceleme için teşekkürler fakat sanırım yanlış söylemişsiniz. G29 PC de çalışmıyor. G920 PC ve Xbox One da çalışıyor.

G29 Sadece Playstation 3 ve Playstation 4 için geçerli. Aynı zamanda PC'de kullanılmıyor diye biliyorum.

Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

• pc ye bağlanılıyomu

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

pc ye bağlanılıyomu

yok pc buna bağlanıyo
  • amazon'da bu g920 ve 29'un vitesi g27 kadar.Logitech neyin kafasında anlamak zor..

• Sürüş simülasyonu sevenler için G27 en uygun tercih bence... G29 araba yarışları için özellikle tasarlanmış, tasarım olarak bakıldığında simülasyon yanı daha zayıf... G27 ile Euro Truck Simulator, OMSI Bus simulator gibi oyunları oynamak bambaşka bir zevk.... çünkü bazı işlev tuşlarının sağ elin altında olması, simülasyonu daha da gerçekçi kılıyor. ETS ve OMSI oynayanlar bunu bilirler...
  • Ps4 te need for speed oynamak istiyoruz g29 ile. Ancak press continue X diyo ama direksiyondaki x tuşuna bastığımız zaman oyuna girmiyor sebebini bilen var mi ?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ps4 de bahsettiğin oyunun sadece gamepad desteği var. Direksiyon desteği yok. Pc de var direksiyon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR GEÇEN GÜN LOGİTECH G29 ALDIM VE ÖENCE BİLGİSAYARA BAĞLADIM EURO TRUCK SİMULATOR 2 OYNADIM ÇAIŞTI GRİD İ AÇTIM DİREKSİYON SERTLEŞTİ ÇEVİRMEYECEK HALE GELDİ HASASİYET AYARLARINIDA YAPTIM OLMADI AYNI ŞEY PROJECT CAR İÇİNDE GEÇERLİ VE ONDAN SONRA PS 4 DE OYUN ALDIM NFS 2016 ONDA HİÇ DESTEKLEMEDİ AMA BİLGİSAYARDA DESTEKLİYOR ANLAMADIM NEDEN PC DE ÇALIŞIYOR DA NEDEN PS4 DE ÇALIŞMIYOR NFS 2016

• artık bu sponsor olunan tanıtımlar/incelemeler sıkmaya başladı. tanıtım/inceleme değil tamamen reklam. youtuba dada böyle ve sponsor olunduğu ampül gibi belli oluyor böyle oluncada hiç negatif yönlerden bahsedilmiyor. bahsetmiş olmak için "rengi mat değilde parlak olsa daha iyi olurdu" gibi böyle şirin negatif bişey söyleniyor.

vites olmaması en büyük negatiflik. ve g27 nin ps4 te çalışmama olayı buna tam değinmeden bu video olmamış. hatta ps4 teki g29un xbox one da çalışmaması ayrı bir negatiflik. bunlardan bahsedin gözünüzü sevim.

razer steelseries madcatz roccat gigabyte thermaltake bu markalardan direksiyon istiyoruz çünkü logitech artık yapamayacak bu işi.

saitek nerdesin saitek farm simülatör bırak direksiyon yap direksiyon....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 11 Haziran 2016; 14:25:44 >
  • Arkadaşlar ps4 need for speed 2015 oynuyorum . 2 gün önce logitech g27 aldım fakat bağlantı yaptığımda ne çalıştırabildim nede oynayabildim sıfır tepki millet YouTube de oynuyor ben tek gaz basamdim varmi kullanan veya fikri olan arkadaşım yardımlarınızi beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: boommmm

Arkadaşlar ps4 need for speed 2015 oynuyorum . 2 gün önce logitech g27 aldım fakat bağlantı yaptığımda ne çalıştırabildim nede oynayabildim sıfır tepki millet YouTube de oynuyor ben tek gaz basamdim varmi kullanan veya fikri olan arkadaşım yardımlarınızi beklerim

G27 ps4 te çalışmıyor g29 ps4 için çıkarıldı. Keşke almadan önce bir araştırsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

quote:

Arkadaşlar ps4 need for speed 2015 oynuyorum . 2 gün önce logitech g27 aldım fakat bağlantı yaptığımda ne çalıştırabildim nede oynayabildim sıfır tepki millet YouTube de oynuyor ben tek gaz basamdim varmi kullanan veya fikri olan arkadaşım yardımlarınızi beklerim

G27 ps4 te çalışmıyor g29 ps4 için çıkarıldı. Keşke almadan önce bir araştırsaydınız

:( nasıl ama youtube de oynayan lar var hemde direk need for speed 2015 ı benim oynamaya çalıştığım oyunu kafam iyice karıştı simdi

• quote:

quote:

quote:

:( nasıl ama youtube de oynayan lar var hemde direk need for speed 2015 ı benim oynamaya çalıştığım oyunu kafam iyice karıştı simdi

G27 ps4 te çalışmıyor g29 uyanıklık yapıp ps4 destekli çıkardılar.Link atarsanız bir bakalım. Ben hiç karşılaşmadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

G27 ps4 te çalışmıyor g29 uyanıklık yapıp ps4 destekli çıkardılar.Link atarsanız bir bakalım. Ben hiç karşılaşmadım

ps4 need for speed logitech g27 başlığı ile youtube nin baş listesinde adam oynuyor benmi hata yapıyorum bide siz kontrol edin yabancı bi vatandaş need for speed 2015 oynuyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.