Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konsollara ozel direksiyon resmen sacmalik

ustune bi de logitech 2000 lira istese bayram edecek cengaver trollerimiz de var

daha neler gorucez bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi iyi güzelde vites ayriyetyen satmak nedir hadi sat ama g27de viteste bilw kaç tuş var bunda hiç yok

• Pedalların çözünürlükleri açıklandımı?

• Bize toplam kaça patlıycak belli mi ?
    Yazılanları okudum ama kaçırmış olabilirim
  • Biraz hayal kırıklığı oldu gibi g27 den g920 ye geçmeyi planlıyordum ama aradaki fiyat farkına değecek değişiklikler yok denecek kadar az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Biraz hayal kırıklığı oldu gibi g27 den g920 ye geçmeyi planlıyordum ama aradaki fiyat farkına değecek değişiklikler yok denecek kadar az.

Fiyat ne kardeş
  • Direksiyon ile uğraşacaklarina pedalı gelistirselermis keşke. Bugun çoğu kimse g27nin pedalını modifiye ediyor, direksiyonla ugrasan pek yok. G27den gecmek gereksiz gibi duruyor.

• daryusdaryus D kullanıcısına yanıt
    G27 konsollarda çalışmıyor seve seve geçecekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DFGT ve G27 sahibi biri olarak (Logitech'i önceden sevdiğimi belirtmek amaçlı yazıyorum) G29/G920 yorumum tek cümle ile; Logitech şaşırmış...
  • Aynen ben de en azından pedallarda değişiklik olmasını isterdim. G27 den geçmek gereksiz. Pc kullanıcıları için. Ben g27mi satmıştım bu söylentiler çıkmaya başlayınca ama pişman oldum.

• Hani Logitech artık direksiyon çıkarmayacaktı ulan varya kamiller trushtmaster satılsın diye palavraları döşedi burada millete umarım biran önce gelirde alırız

Logitech G29 : ps4 ve ps3
    Logitech G920 : Xbox one ve pc

399 € fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 12 Haziran 2015; 12:45:42 >
  • Doğru söylüyorsun. Masaüstü kullanıcısı olduğumdan olaya bu gözle bakmıştım. Konsolcular için mantıklı tabii.
  • yeğene önceden ayırtmıştık ortombodan t300 rs sağolsun 1300-tl den aldık dün

şimdi fiatlar döviz kurlarından dolayı uçmuş t300 rs 1567-tl olmuş

g29 1200-tlyse çok iyi
  • Bildiğin çakal olmuş bunlar, iki konsolu da olan adam her iki direksiyonu da mı alacak ya da en basitinden PC ve PS4 kullanan adam iki direksiyon mu alacak... Bu çakallardan eski direksiyonlar için destek beklemeye de gerek kalmadı böylece...
  • kurnazlar

Xbox la pc yi aynı katagoride çıkartmışlar her ikiside Windows ya

ps4 le ps3 ü de bir katagoride toplamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

yeğene önceden ayırtmıştık ortombodan t300 rs sağolsun 1300-tl den aldık dün

şimdi fiatlar döviz kurlarından dolayı uçmuş t300 rs 1567-tl olmuş

g29 1200-tlyse çok iyi

+1 Birden forumda Logitech düşmanlığı başladı.Demekki Logitech iyi iş çıkarmış

• Logitech candır ya. ps3 döneminde g27 kullandım ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. hatta yeni neslin başında logitech bir daha konsola aparat üretmeyeceklerini duyurdukları için ps4 de Thrusmaster t300 rs almak durumunda kaldım. ama g27 nin pedallarından sonra bu direksiyonun pedalları oyuncak gibi geldi. Allahtan forundaki bir kullanıcı sayesinde g27 nin pedallarını t300 rs e bağlamayı sağlayan bir dönüştürücü keşfettimde durumu toparladım
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    onu logitec düşmanlığı olarak görmede

logitecin yaptığıda iş değil pc de kullanamamak kötü olmuş
    bunu eleştiriyor arkadaşlar özgür
  • Logitech saçmaladı. Tamam xbox ve ps için iki ayrı model yapmışsın çok güzel de, pc desteğini ikisine de koysana kardeşim. İnsanlar hangi konsola sahipse uyumlu olanı alsın ve aynı zamanda bilgisayarında da kullansın.
  • Eger yalan haber değil ise tam emin olamadım 399 € direksiyon seti 60€ da vites aparatına deger biçilmiş..ekim de de satışı başlıcak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.