Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Logitech G29 (PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox One, PC) Driving Force - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.532
Cevap
51
Favori
92.325
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Logitech G29 (PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox One, PC) Driving Force - Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    20 Mesaj
    .
    |
    |

Her oyuna girdiğimde LGS yazılımında farklı bir profile tıklayıp "Kalıcı olarak ayarla" seçeneğini seçerek, tekrar oynayacağım oyunun profiline tıklayıp aynı işlemi yapmazsam oyunun profili çalışmıyor. Bunun bir çözümü var mı ?
    |
    |
    xbox için g920 siparişi verdim bir hevesle yarın elimde olur sanırım. horizon 4 oynuyorum ağırlıklı ama gamepad ile zevk vermiyor fazla. gamepass te forza 7 de var zaten. onuda denerim sim oyun olarak. laptontan da ets açıp tv ye hdmı ile bağlamayı düşünüyorum. onu da öyle oynarım. başka oyun tavsiyeniz var mı direksiyon ile zevk verebilecek
    |
    |

F1 2019
    Project Cars 2
    Assetto Corsa

Dirt Rally
    Dirt Rally 2.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerq -- 5 Ağustos 2019; 13:8:27 >
    |
    |
    Merhaba g920 direksiyonum var gecen gun f1 2018 oynamaya calistim ama direksiyon devamli hata veriyor donusu sert yaptigimda kendi kendine saga sola donup isigi yanip sonuyor islem gormuyor sorunuma yardimci olan olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: aher23

G29 direksiyonum arızalandığı için logitechle irtibata geçtim bana hollandadan yeni G29 gönderdiler oda sorunlu çıktı direksiyonu ileri geri yaptığımda bayağı oynuyordu penta buna normal esneme payı deyip dalga geçer gibi geri gönderdi türkiyedeki teknik servis anlayışını anlamadım gitti!https://www.youtube.com/watch?v=um_tNQCWY94
    Geçmiş olsun. 2 senedir kullandığım g29'da dahi böyle bir boşluk yok, zaten video'da direksiyonun sol tarafındaki deri ile metal arasında açıklık var. O açıklığında olmaması gerekiyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1611 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda fotoğrafları bulunan driving force var elimde. Hiç kullanmadım. Nasıl kullanıldığını da bilmiyorum açıkçası:) Bir yakınım vermiş evi taşırken benim ufaklığa. Satmak istiyorum fakat piyasasını bilmediğim için sizlere sorma ihtiyacı hissettim. PS2 ve PC’de kullanıldığı vs yazıyor üzerinde.

Desteğiniz için teşekkürler şimdiden.

|
    |

• Teğmen
    111 Mesaj
    Merhaba

Yeni Windows yüklemesinden sonra logitech gaming software yükledim ancak sertlik ayarını yaptığımız ekranda sadece hassasiyet seçeneği çıkıyor. Bu durumla karşılanan var mı?

|
    |

Orijinalden alıntı:

G920 Xbox ve Pc uyumlu

Kutulu, faturalı, vites ile birlikte 1650₺ pazarlıksız.

Yer İstanbul

Beylikdüzü
    Bu g25 mı oluyor ? G27 mi

G920 bu.
    |
    |
    pokezoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 aydan fazladır kullanıyorum buraya yazmayı bile unutmuşum keyiften gerçekten harika bir ürün. kullanmadığım zaman vidaları gevşetip sağa çekiyorum. sürekli ortada kalmıyor.
    |
    |

MSI B150M Bazooka | İ5 6500 | MSI GTX 960 4GB | Kingston 8 GB Ram | Kingston 120 GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | PHILIPS MMS430 | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter

Steam PSN TvTime
  • Yarbay
    3166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

bari diğerlerinin fiyatı düşse de alabilsek..

borsa gibi anasını satim 2010 yılında 150 liraya satılan direksiyon bugün 500 lira

Alıntıları Göster
    keşke şaka olsa 2015 yılında 500 lira olduğunda pahalı diyormuşuz şu direksiyona

yıl 2019 fiyata bakarmısınız

bir 5 yıl sonra herhalde 20 bin falan olur türk parasının değeri kalmadı

• Yarbay
    5300 Mesaj

alanın aklından şüphe duyarım bu sete o para verilmez. bu tarz ekonomik durumlarda en güzel yöntem sabredip satın alma yapmamaktır. dar boğazlı sistem kullanmama rağmen inatla cpu almıyorum maddi anlamda sıkıntımda yok çünkü bu fiyatların saçma olduğunun farkındayım, herkese de tavsiye ederim.
    |
    |
    rockymarlboro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,244
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.