Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • temmuz ayında aldığım g29 direskiyonunda kalibrasyon problemi baş gösterdi daha önce başına gelen var mı?servise mi göndricez ürünü?

ikincisi ben g29 alırken ne yazıkkı kutusunu almadım sadece içibdekileri aldım kutusuz olması problem teşkil edecek midir?
  • merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var logitech g29 aldım ama steam de dirty rally 2 et2 de direksiyon gormuyor steam üzerinden oynuyorum oyunu steamdan bir ayar mı yapmam lazım direksiyonu gormuyor forza 4 goruyor oynuyorum yardım edersenız sevınırım
  • answer25 A kullanıcısına yanıt
    lyldz kullanıcısına yanıt
    logitech programın kurulumu ?
    program kurulu ise oyunları programa ekle belki oradan çözülür.
    fakat bende steamdan oynuyorum hiç birini tanıtmadım programa dediğin gibi bir olay yaşamadım.
    normalde dirt 4 dirt rally ets 2 ats wrc v-rally hepsinde sorunsuz olarak oynadım şimdiye kadar görmeme gibi bir problem yaşamadım.

en kötü ihtimal oyunları elleme direksiyon sürücüsü logitech steam hepsini kaldır tekrar kur belki farkeder.steamdan bildiğim bir direksiyon ayarı yok.

lyldz : garantisi varsa faturasıyla gönder gitsin servise en temiz çözüm o.kutunun çok önemli olduğunu sanmıyorum koy sağlam bir kutuya gönder gitsin.yalnız logitech servise güzel bir açıklama yaz direksiyon sorunları ile ilgili nelerde denedin onlarıda yaz al çıktı koy kutuya.ben öyle göndermiştim shifterı daha hızlı çözüm oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 26 Nisan 2019; 9:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

fakat bende steamdan oynuyorum hiç birini tanıtmadım programa dediğin gibi bir olay yaşamadım.
    normalde dirt 4 dirt rally ets 2 ats wrc v-rally hepsinde sorunsuz olarak oynadım şimdiye kadar görmeme gibi bir problem yaşamadım.

en kötü ihtimal oyunları elleme direksiyon sürücüsü logitech steam hepsini kaldır tekrar kur belki farkeder.steamdan bildiğim bir direksiyon ayarı yok.

lyldz : garantisi varsa faturasıyla gönder gitsin servise en temiz çözüm o.kutunun çok önemli olduğunu sanmıyorum koy sağlam bir kutuya gönder gitsin.yalnız logitech servise güzel bir açıklama yaz direksiyon sorunları ile ilgili nelerde denedin onlarıda yaz al çıktı koy kutuya.ben öyle göndermiştim shifterı daha hızlı çözüm oluyor.
    hocam geçen hafta logitech yetkili servisi pentaya gönderdim.kendi kutusu olmadığı için harici bir kutu yapıp direksiyon ve adaptörü kutulayıp gönderdim.kalibrasyon problemim vardı.açık ve net bir şekilde durumumu yazdım garanti fatura ne varsa gönderdim.

şu an cihaz penta serviste durumu devam ediyor şeklinde gözküğyor.umarım para iadesi veya değişim verirler.tamir olsun istemiyorum.umarım servi bir zorlukta çıkarmaz bu konuda.

• lyldz kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal değişim yaparlar.bildiğim kadarıyla tamir servisi yok logitechin.
    gitmesi gelmesi incelemeleri bir 15 gün falan sürüyor.ben vatan pc üzerinden göndermiştim 15 20 günü buldu yeni vites göndermişlerdi.inşallah değiştirirler rahat rahat kullanırsın.
  • quote:

teşekkür ederim logitech ghub kurulu steam de kontrolcü olarak görüyordu onu kapatınca gördü kurcaladım şimdi ama bir sorum var profil olarak forza horizan 4 görmüyor ama oyunda sorun yok çalışıyor profil olarak olmaması sorun çıkarırmı

• quote:

büyük ihtimal değişim yaparlar.bildiğim kadarıyla tamir servisi yok logitechin.
    gitmesi gelmesi incelemeleri bir 15 gün falan sürüyor.ben vatan pc üzerinden göndermiştim 15 20 günü buldu yeni vites göndermişlerdi.inşallah değiştirirler rahat rahat kullanırsın.
    hocam konuyu fazla uzatmadan birşey sorayım.yurtdışında g29 kalibrasyonu arızasında takılan veya değiştirilen diyeyim bir parça var hatta videoları vs var.acaba dedim ben ellerinde bu küçük parcadan varsa tamşr vs ederler mi diye düşünmüştüm.sizin yazdığınızı bilmiyordum.g29 tamir vs olmuyor mu?

denediğim oyunları ve sorunu açık açık yazmıştım değişim verirlerse acaba neden bu kadar uzun bekliyorlar ki işlerimi çok yogun?

değişim verirlerse çokmutlu olurum inan ki.

sağolun değerli bilgiler için hocam

• answer25 A kullanıcısına yanıt
    hiç bir sorun çıkartmaz oyun içinde görüyorsa logitechin programı önemsiz.
    o logitechin programı zaten çok saçma.
    programda direksiyonla oynanmayacak bir sürü oyunu listelemiş ki muhtemelen gamepad filan için var onlar fakat direksiyonla oynanması gereken oyunlar yok.
    oyun içinden ayar yapmak daha güzel ayrıca logitechte sürekli oyuna göre profil değişmen lazım fakat oyun içi ayarda girdiğin anda o aktif oluyor.
    rica ederim ne demek.

yurt dışında servisi vardır belki değiştirirler parçayı fakat servis ile alakalı.
    bildiğim kadarıyla pentada onarım servisi yok logitech için.yinede arayıp teyitleşmek lazım ilk ağızdan.

ben bu konularda iyi bir arkadaştan bu meseleyi öğrendim.

logitech direksiyon game pad vs.de servis maliyetleri daha yüksek olduğu için direk değiştirmeyi daha ucuz buluyormuş bizim ülke için konuşuyorum.çünkü logitechin burada mağazası dükkanı servisi yok penta getirip satıyor.

ben shifterı vatandan gönderdiğim için biraz uzun sürdü vatan mağazada topluyor ürünleri belirli günler gönderiyor pentaya onlarda ister istemez kişisel tahminim gelen arızalı ürünleri logiteche bildiriyorlardır değişim onayı geldiğinde ellerinden yeni malzemeyi gönderiyorlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: wtersad

Arkadaşlar g29 vitesinde gerçekçi hissi tam anlamıyla vermesi için daha iyi boşa geçme gereksinimini kendimce çok ucuza mal ettim gayette memnun kaldım.

Sizlerinde uygulaması için paylaştım
    Maliyet 2 tl tuttu

İhtiyacınız olan phillips screw

Ve kız saç bandı

Elinize sağlık. Buna oldukça benzer bir projem var, yakın zamanda yapıp videosunu da kanalıma yükleyeceğim, buradan da paylaşırım..

• Logitech g29 teknosa, mediamarktanmı yoksa internetten ucuzamı almalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklam80 R kullanıcısına yanıt
    nereden ucuza bulursan oradan al.
    internet her zaman daha ucuzdur.
  • Hocam penta cihaza bakmış sorun görülmedi diye karar vermişler.benim anlamadığım 15 kg lık paketi keyfiyen gönderip açıklama notu ile beraber 15 gün bekledikten sonra pentanın sorun görülmedi diye yazması çok koydu bana

servis aramadı beni biz birşey föremedik sizin sorununuz tam olarak nedir?hangi oyunlarda hata verdi gibi şeyler sormadılar bile.sadece sorun görülmedi yazmışlar.

direksiyonu doğrudan logitech e göndermenin bir yolu yok mu acaba?
    şimdi ne yapabilirim bir fikriniz var mı?
    bence hemen pentayı ara kargolamadan önce sana bir daha görüş.
    madem onlar aramadılar sen ara söyle sıkıntılarını keyfi olarak yeni aldığım cihazı niye servise göndereyim diyede ekle.
    eğer hala bir şey yok diye ısrar ediyorlarsa logitechin siteye ürünü kaydetmişmiydin?
    önce siteye ürünü kaydet sonrada oradan servis formu doldur yardım iste.aklıma gelen bu var.bende bundan 5 6 sene evvel dfgt direksiyon vardı onunla alakalı sorun yaşamıştım oraya direk mail attım dönüş yaptılar.pentaya servise gittiğini sorun bulamadıklarını mutlaka yaz.
    https://support.logitech.com/tr_tr/product/g29-driving-force/contact-us

burada garanti talebi e posta bölümü var.buradan ekle faturayı vs yi hatta pentanın sitedeki servis görüntüsünüde al güzel bir yazı döşe gönder bakalım ne çıkacak ?

• quote:

bence hemen pentayı ara kargolamadan önce sana bir daha görüş.
    madem onlar aramadılar sen ara söyle sıkıntılarını keyfi olarak yeni aldığım cihazı niye servise göndereyim diyede ekle.
    eğer hala bir şey yok diye ısrar ediyorlarsa logitechin siteye ürünü kaydetmişmiydin?
    önce siteye ürünü kaydet sonrada oradan servis formu doldur yardım iste.aklıma gelen bu var.bende bundan 5 6 sene evvel dfgt direksiyon vardı onunla alakalı sorun yaşamıştım oraya direk mail attım dönüş yaptılar.pentaya servise gittiğini sorun bulamadıklarını mutlaka yaz.
    https://support.logitech.com/tr_tr/product/g29-driving-force/contact-us

burada garanti talebi e posta bölümü var.buradan ekle faturayı vs yi hatta pentanın sitedeki servis görüntüsünüde al güzel bir yazı döşe gönder bakalım ne çıkacak ?
    müşteri hizmetleri cevap veriyor onlarda yönlerdime yapmayıp sadece ekran gördüğü notu okuyor hocam.burdan birşey çıkaramadım ne yazık ki<

logitech üzerinden birşey yapmadım.ürün gelsin tekrar kontrol edeyim.gerekirse video resimde ekleyip bu sefer ürünü aldıpım yer olan mediamarkt üzerinden gönderim yapıcam.

cidden bu şekilde karşında muhatap bulamamak en kötüsü sanki keyfi cihazı göndermişim gibi muamele görmek üzücü

sağolun hocam tekrardan

mediamarkta götürmeden logitech üzerinden bir iletişime geç bence ürünü kaydedip.onlar maille daha hızlı çözüm sağlar yol gösterirler belki.baktın bunlarda da iş yok mediamarktta yaygara çıkarıp çözmelerini sağlamak.

sende sağol değişiklikleri takipteyim.
  • Bildiğiniz gibi pedallarımız bir hayli fazla ses çıkartıyor. Eğer bu sesi minimuma indirmek isterseniz videoya bakabilirsiniz..

• 2 gün sonra elimde olucak. Daha önce g27 kullanmıştım. Maddi sebeplerden satmıştım. Tadını alınca geri dönüyorsun :)
  • Myres kullanıcısına yanıt
    güle güle kullan.
  • Bilmeyenleriniz varsa çok basit bir mod..

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.