Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xraxion61

İyi olur cidden hocam bn bişey anlamadım şu anda
    Hocam benim g29 ile oynadığım atarlar resimdeki gibi. Bu aylardan çok memnunum. deneyin sürün kendinize göre degistirsiniz.

Kontrol cihazı sekmesinde ki ayarlar sırasıyla 7-4-10 seklinde

mobilden resim ekleyemedim link vereyim

https://drive.google.com/file/d/1ROPXYZIeIq_45AmMCZ6PfGq0h9TkXL1d/view?usp=drivesdk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bi deniyim teşekkürler bnim derdim şu açıkçası çok titremesi ve gerçekçi bi his almamam umarım bu ayarlardan sonra iyi olur

Hocam denedim de beğenmedim yoldan çıkınca çıldırıyo direksiyon asetto corsada ayar yaptım mükemmel oldu gerçek araba gibi sanırım gt sport hiç öyle olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Hocam denedim de beğenmedim yoldan çıkınca çıldırıyo direksiyon asetto corsada ayar yaptım mükemmel oldu gerçek araba gibi sanırım gt sport hiç öyle olmuyor
    demiştim ya herkesin kendine göre bir ayarı var
    yoldan çıkmadan sürseydiniz beğenirdiniz

gt sport üzerinde pek çok olmasada force feedback ayarları şeklinde arama yapı birşeyle bulacaksınız onları deneyin derim

Evet bnim istediğim hiç titrememesi sanırım

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Yoldan çıkmazsan titremezsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Bugün baya araştırdım abi. Ve Playseat Challenge almaya karar verdim. Siparişi geçtim. Özellikle hem koltuk olması hemde katlanabilmesi benim için önemli bi r avantaj sağladı.
    Umarım pişman etmez ve kullanışlıdır. Sadece shifter yeri yok. Extra satılıyor. Fakat oda direksiyon yanına takılıyor. Ben dirsek yanı istiyorum. Olmadı ona göre aparat yaptırırım yada alırım.

https://www.playseatstore.com/playseat-challenge.html
    Playseat Challenge koltugum haftaya geleek. Lakin bu cihazı kullananlardan bir görüş isteyeceğim. Malesef vites yeri yok. Yan sağ kol yanına bir parça ile koymak istiyorum. Shfiter mountu nasıl ve nerede bulur yaparım. Yapan varsa bir yardımcı olabilir mi?

• Merhabalar, Logitech G920 aldım yeni, kendi yazılımında direksiyon dönüş sertliğini ayarlamama rağmen değişmiyor hep aynı kalıyor. ETS 2 oyununda da gaz freni hep basılı gibi gösteriyor ama aygıt özelliklerinde tüm tuşlar normal gözüküyor. Sizce benim G920'de mi problem mi var ve ya nasıl ayar çekebilirim ?
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    ets2 ayarlarında gaz ayarlarını yapman gerek yanlış hatırlamıyorsam tersi seçeceksin fren ve gazda
  • hepsiburada 2000 lira altına düşmüş g29

https://www.hepsiburada.com/logitech-g29-yaris-direksiyon-seti-ps4-ps3-pc-941-000112-p-HBV00000EU3HC

bakmnak isteyen olursa
  • G29 Var. Fakat halen ciddi olarak zevk alamadım. GT Sport,Project Car 2 ve Driveclub ile oynama şansım oldu. Fakat sürüş cidden zor. Özellikle project car 2 de ayarları bir türlü yapamadım. Yarışmaya korkuyorum :) Hafif gaza dokununca araba hemen dönüyor. Freni köklüyorum ama hemen durmuyor. Direksiyonu sağa sola çevirdiğimde tam olarak hassiyeti yok gibi. Bu yarışların g29a göre ayarlarını gönderme şansınız varmı. Özellikel project car 2.
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    Normal araba kullanıyormuş gibi kullan direksiyonu

Gaza ve frene birden yüklenme yavas yavaş

• quote:

G29 Var. Fakat halen ciddi olarak zevk alamadım. GT Sport,Project Car 2 ve Driveclub ile oynama şansım oldu. Fakat sürüş cidden zor. Özellikle project car 2 de ayarları bir türlü yapamadım. Yarışmaya korkuyorum :) Hafif gaza dokununca araba hemen dönüyor. Freni köklüyorum ama hemen durmuyor. Direksiyonu sağa sola çevirdiğimde tam olarak hassiyeti yok gibi. Bu yarışların g29a göre ayarlarını gönderme şansınız varmı. Özellikel project car 2.
    Gt sport kendi ayarlarimi biraz yukarida paylasmistim.. G29 project cars 2 için ciddi sayıda kişiye gore ayar var. Bunun için YouTube da project cars 2 ffb setting veya g29 settings seklinde arama yapıp deneme yapın. Ben uzun sure doğru ayarı bulamadım sonra bıraktım.

Bakayım öyleyse, siz Gt sportmu oynuyorsunuz. Zor diyemi bıraktınız project carı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bakayım öyleyse, siz Gt sportmu oynuyorsunuz. Zor diyemi bıraktınız project carı.
    Söyle desem daha doğru olacak dirt rally dirt 4 gt sport project cars 1 f1 2018 ve son olarak asetto corsa da g29 ile tam anlamıyla istediğim ayarları buldum ama bir turlu pc2 de ayar tutturamadim.belki 50 den fazla ayar demedim yok olmuyor. Sürüş mu zor desem o da tam olarak degil . bıraktım bende neredeyse başlangıç kariyerde 50 sefer kayıt açıp kapattim.. Doğru ayarları bulursanız benimle de paylaşım fikirlere açığım.

Su an direksiyonu sokup biraz araba yarislarina ara verdim hocam. Yukarida dediğim oyunlar varsa yardımcı olurum. Bu oyunlar yoksa özellikle f1 2018 ve dirt rally tavsiye ederim

• 1 saattir seniyorum ama procejt car2 çok zor. Çok yavaş gideceksin anca öyle oluyor. Bende pes ettim, birde okadar oara verdim. Oyun yapmışlar ama bu kadar zor olduktan sonra ne anlamı var.
    F1 2018 pahalı, indirime girse alacağım. Asetto car ve dirt 4 nasıl, memnunmusun. Onları almadım iyi değil dedikleri için :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

1 saattir seniyorum ama procejt car2 çok zor. Çok yavaş gideceksin anca öyle oluyor. Bende pes ettim, birde okadar oara verdim. Oyun yapmışlar ama bu kadar zor olduktan sonra ne anlamı var.
    F1 2018 pahalı, indirime girse alacağım. Asetto car ve dirt 4 nasıl, memnunmusun. Onları almadım iyi değil dedikleri için :)
    Direksiyonda oynamadigim destekleyen oyun kalmasın diye ucuzladigin da dirt ve asetto corsa almıştım. İkisi de vasat ama direksiyon la keyifli ucuzlarsa maddi durumunuz el verirse bakin. Yoksa gerek yok

• Dirt rally çok zor bi tutturamadım ayarı driveclub takılıyorum şimdilik

• Forza horizon 4 e ünanılmaz sardım her şey öyle muhteşemki sürüş hissi grafikler müzikler, ve madem bu kadar iyi bir oyun var bunu direksiyon seti ile oynasam nasıl olur ve işte buradayım, sadece forza horizon 4 için düşünüyorum vereceğim 1500 tl ye değer bir deneyim farkı yaşatırmı, birde kontrolcü ile yayıla yayıla oyun keyfi yaparken direksiyon beni yorarda pişman olurum korkusuda var, araba süremeyi çok seven biri değilim, uzun yol keyifli ama şehir içinde bunalıyorum trafikten ondan olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 11 Şubat 2019; 5:23:51 >
  • G29 sahibiyim ve Forza Horizon 4 oynarken bilen bilir "Telemetri" seçeneği ile hangi pedala yüzde kaç basıyorsunuz gösteriyor daha bir çok detayla birlikte. Benim pedallarda önce gazda %10-15 gibi basılı kalıyor tarza bir sıkıntı vardı (Pedalın kendisi basılı kalmıyor fakat Telemetride basılı gösteriyordu). Debriyaja bastığım zaman devir yükseliyordu. Şu an o geçti gibi ya da çok göze batmıyor. Sonradan debriyaj pedalında da benzer bir sorun çıkmaya başladı. O da %10-20 arası gibi basılı kalıyor gibi davranıyordu. Bu sefer gaza az bile dokunsam aracın devir fulleniyordu. Bu da yarışta hız kaybettiriyor haliyle. Şu an %60-70 lere kadar basılı gibi gösteriyor çoğu zaman Telemetride ve eskisinden daha sık yaşıyorum bu sorunu. Dediğim gibi pedalın basma hissinde hiç bir sıkıntı yok fakat sanki neredeyse tamamen basılı gibi davranıyor oyun. Buna benzer sorun yaşayan oldu mu? Bu sebepten ötürü servise yollamayı düşünüyorum. Cevap verirseniz veya yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.