Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G29 almayı düşünüyorum media markta 2399 a buldum sizce almalımıyım yoksa fiyatının düşmesinimi beklemeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagizekiz77

G29 almayı düşünüyorum media markta 2399 a buldum sizce almalımıyım yoksa fiyatının düşmesinimi beklemeliyim
    aşırı pahalı 1200 1300 civarıydı geçen yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

aşırı pahalı 1200 1300 civarıydı geçen yıl

Alıntıları Göster
    Geçen yıl dolar bu vakitlerde 3.51di

Bende almayı düşünüyorum daha ucuzunu bulmak mümkün mü acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Geçen yıl dolar bu vakitlerde 3.51di

Bende almayı düşünüyorum daha ucuzunu bulmak mümkün mü acaba

Alıntıları Göster
    orası öyle de ederi 2399 değil ucuzunu bulmak zor bu kurla anca 2.ci el

• Yarın G29 u almaya gidicem bazıları t150 pronun daha iyi olduğunu söylemiş t150 pro 1950 lira g29 2399 lira hangisini tavsiye edersiniz

• En güzel çözüm
    https://youtu.be/xBhoVgdhup4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekene -- 27 Eylül 2018; 16:35:48 >
  • Cumartesi günü teknosadan 2049 liraya G29 siparişi verdim. Bugün UPS kargo ile ulaştı kutusu yırtık paramparça direksiyon içinden düşmesin diye koli bandıyla bantlamışlar ama zor tutuyo bant direksiyonu adam dalga geçer gibi bana vermeye çalışıyor bir de ürünü kabul etmedim arayıp iade talep ettim eğer alıcak varsa kesinlikle önermiyorum teknosadan birşey almanızı.

• Stand arıyorum arkadaşlar G29 için. Pm atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagizekiz77

Yarın G29 u almaya gidicem bazıları t150 pronun daha iyi olduğunu söylemiş t150 pro 1950 lira g29 2399 lira hangisini tavsiye edersiniz
    3 yıl önce 1400 TL sayıp g29 almıştım 3 günde arıza yapınca servise gitti servis sallamadı 15 gün bekledim sonra hepsiburada sayesinde paramı kurtarıp iade edip t150 aldım o günden beri pcye takılı memnunum servise işim düşünce gördüm ki direksiyon logitech alınmaz en azından ben artık yanaşmam dünya para ver servis iplemesin yok öyle bir dünya tavsiye de bulunmam karar senin araştır karşılaştır karar ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Ekim 2018; 17:30:5 >

• yagizekiz77 Y kullanıcısına yanıt
    t150 daha iyi bir direksiyon tabii ancak pedal olarak geride daha. Yanında T3PA Pro ile çok güzel olur tabii.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    alırken t300 pedalını da hediye etmişti satıcı oda plastik ama sertlik hala aynı tek farkı pedal üstünde demir var kötü değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Ekim 2018; 23:12:1 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kötü değil ben de T300 kullanıyorum ama T3PA Pro yanında esamesi okunmaz tabi G29 pedalının da okunamaz T3PA Pro yanında o ayrı. Demek istediğim şu aslında Thrustmaster alırsanız daha iyi bir direksiyona kavuşuyorsunuz ama H shifter ile düz vites kullanayım isterseniz TH8A ve T3PA/T3PA Pro da almak zorundasınız G29'da ise sadece shifter yeterli. Ha yine de bence Thrustmaster tercih sebebi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    orası öyle haklısınız ama t150 proyu çıkarıp o hatayı düzelttiler çünkü ben alırken t150 pro görmedim görsem belki alırdım debriyaj pedalı var diye yani kısaca plastik ama gayet sağlam pedalı var 3 yıldır hamur olmadı. şu da var g29 pedalım 1 ayda aşırı yumuşadı diyenlerde okudum araştırırken yani iş dış görünüşe bakarak anlaşılmıyor keşke benim g29 pedalı yumuşasaydı da böyle saçma arıza çıkmasaydı
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g29 daki sag alttaki etrafı kırmızı çizgili alandaki şey ne işe yarıyor?
    yarış oyunlarında kullanılıyor mu?

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 8 Ekim 2018; 9:48:36 >
  • Ben frenin içindeki plastiği çıkarmıştım daha iyi olmuştu. Yoksa çok sert.

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Yarıyor istediğini atayabilirsin. Ben tcs ayarını değiştirmede kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

g29 daki sag alttaki etrafı kırmızı çizgili alandaki şey ne işe yarıyor?
    yarış oyunlarında kullanılıyor mu?

O tekerleğin asıl bulunma sebebi Gran Turismo'da yarış esnasında aracın ABS, TCS gibi özelliklerinin seviyesini ayarlayabilmek. Bahsettiğiniz tekerlek Driving Force GT'de de yer alıyordu ve o direksiyon seti de yine Gran Turismo için çıkartılmış bir setti. Başka oyunlarda o tekerleği kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

• Merhabalar. İki gün önce bir sorunla karşılaştım. Direksiyonun üzerindeki ps3-ps4 switch yanındaki yeşil ışık yanıp sönüyor. Oyuna girdiğimde tüm tuşlar çalışırken direksiyon sola çekiyor. En sona kadar sola döndürmüşüm gibi tepki veriyor. Kapatıp açtım ancak başlangıçtaki kalibrasyon dönüşünü yapmadı sorun aynı şekilde devam ediyor. Geçen hafta oynadım hiçbir sorun yoktu sonra dokunmadım. İki gün önce sorunu farkettim. Böyle bir sorunla karşılaşan veya herhangi bir fikri olan var mı?

• skyhealth S kullanıcısına yanıt
    Garantisi varsa kesinlikle servise gönderin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.