Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam katılıyorum. Ets de kullanıyorum ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaliteden anlamamak böyle bir şey işte saçma sapan yazıp insanın canını sıkmayın ne logitech nede Thrustmaster babamın malı değil Thrustmaster da sorunlu çıkıp servisi umursamasa aynı şeyleri yazarım ne yani böyle saçma arızayı yapıp umursamayan servisi ve markayı övüp tavsiye mi edeyim bir şey olmamış gibi? çocukmuyuz da fanboyluk yapalım araştırmadan atıp tutmayın burada hiç bir marka babamın malı değil onu savununca bedava vermiyorlar asıl siz fanboyluk yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 3 Ocak 2018; 6:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Ben G29 u T150 ye asla degismem. Zaten alirken de kararim bu yonde oldu denedikten sonra. T150 nin pedallari ve simidi oyuncak gibi. Malzeme kalitesi onemli benim icin. T300 zaten cok daha pahali G29dan o karsilastirilmaz bile. 1000 lira daha fazla verdikten sonra bir zahmet her yonuyle daha iyi olsun. Ama T150ye bakmam G29dan sonra. O pedallar o simit oyuncak gibi geldi bana G29 kullandiktan sonra.

Soylediginizde haklisiniz ; ancak suanda TMX leri (T300 un XBOX versyonu) cok uyguna bulunabiliyor. 1100TL gibi (sifir) dusununce kesinlikle daha mantikli ; eger XBOX ve PC de oynanacaksa.
    T150 zaten konusmuyorum bile cunku onun kontrol span i cok daha dar. O zaten oyuncak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

Ben G29 u T150 ye asla degismem. Zaten alirken de kararim bu yonde oldu denedikten sonra. T150 nin pedallari ve simidi oyuncak gibi. Malzeme kalitesi onemli benim icin. T300 zaten cok daha pahali G29dan o karsilastirilmaz bile. 1000 lira daha fazla verdikten sonra bir zahmet her yonuyle daha iyi olsun. Ama T150ye bakmam G29dan sonra. O pedallar o simit oyuncak gibi geldi bana G29 kullandiktan sonra.

Soylediginizde haklisiniz ; ancak suanda TMX leri (T300 un XBOX versyonu) cok uyguna bulunabiliyor. 1100TL gibi (sifir) dusununce kesinlikle daha mantikli ; eger XBOX ve PC de oynanacaksa.
    T150 zaten konusmuyorum bile cunku onun kontrol span i cok daha dar. O zaten oyuncak.

Keske T300 u de o fiyatlara bulabilsek cunku PS4 kullaniyorum sadece. 1200 liraya G29 aldim 1100 liraya bundan cok daha iyi olan T300 alma sansimiz olsa muthis olurdu. T300 fiyatlari 2200 lira civarlarinda en ucuz bulabildigim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

Keske T300 u de o fiyatlara bulabilsek cunku PS4 kullaniyorum sadece. 1200 liraya G29 aldim 1100 liraya bundan cok daha iyi olan T300 alma sansimiz olsa muthis olurdu. T300 fiyatlari 2200 lira civarlarinda en ucuz bulabildigim.

Dogru sadece PC de oynasaniz TMX cok mantikli olurdu ; base ayni T300 ile sadece icinde PS cip yerine XBOX cip i var.

• cuoresportivo kullanıcısına yanıt
    Hocam T300 XBOX 1100 olan ürünün linki var mı acaba ?

• Ürün bugün sıfırı ile değiştirilmiş şekilde geri geldi.
  • Castiell07 kullanıcısına yanıt
    senin adına sevindim güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

senin adına sevindim güle güle kullan

Teşekkürler sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiell07

Ürün bugün sıfırı ile değiştirilmiş şekilde geri geldi.

Mis gibi olmus keyfini cikarin

• Benim düşüncem şu ki; Logitech gelişen populerliği her geçen gün dahada artmaya devam eden Simulasyon dünyasi ve direksiyon setlerinin kalitesi, artan kullanim alanlari göz önüne alindiğinda bu sene sonunda veya 2019'da Yeni bi direksiyon seti çikarabilir.. Ve G29'larin veya G920'lerin yeni nesilde kullanilacağini SanmıYorum.. Hiçç ama öyle olmaz kavga çikar falan olur filan olur triplerine girmemeli kimseee, G27'i iskartaya çikartip G29'u güzel güzel sattirdi bu adamlar.. G27'u alti üstü bi Driver güncellemesiyle isteseler PS4'lerde kullandirirlardi, İstemediler... G27 ve G29 arasinda içi motoru sistemi açisindan uzun uzun anlatilmaya değer bi fark yok bile, Hatta genel olarak bakarsaniz Eksiği var, Vitesi ayri almak zorunda kaliyo insanlar...

Konuyu başka yerlere uzatip çok dağitmadan şunu tekrarlamak istiyorum, Logitech yeni bi direksiyon seti çikarabilir bu önümüzdeki 1-2 sene içerisinde, Şimdiki G29'larda G27 gibi eski nesil yaptirilabilir, bunada şaşirilmasin.. Gerçekçi olmak lazim G27'i bi anda çöpe çikaran Logitech G29'u her halükarda harcar.. Bahanesinide Günümüz direksiyon setlerinin teknolojisi çok ilerledi, G29 G920'ler çok eski kaldi bla bla bla derler it ürür kervan yürür.. Kimsede yine çikip ama falan filan diyemez, konuyu hakli bi bahaneye oturtmuş olurlar.. Heeee sosyal mecralara eleştirilir mi Dibine kadar, Ama o da uygun fiyat etiketini görene kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 7 Ocak 2018; 1:16:35 >

• Merhabalar herkese,yaklaşık 4 aydır g29 kullanıyorum tahminen ilk ayından sonra başlayan sağa döndürdüğümde gelen gıcık bir metalik ses var ve gitmeye de niyeti yok gibi.
    Burada benim sorunumu yaşayan başka bir kullanıcı var mıdır acaba ?Servise göndermeye çekiniyorum da daha kötü hal alır diye. Kısacası önerilerinizi bekliyorum
  • üstadlar aranızda playseat marka koltuk kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi acaba olumlu olumsuz?

teşekkürler.
  • Forza Horizon 3 ü G29 ile oynuyorum. İnternetten izlediğim kadarıyla diğer kullanıcılar direksiyonu çevirirken direksiyon kendini pek zorlamıyor gibi. Fakat bende fazla çevirmeye kalktığım zaman bi dirençle karşılaşıyorum fakat bu direnç çevirmemi engellemiyor sadece biraz daha fazla güç uygulamam gerekiyor. Güç uygularkende eğer gaz pedalını köklersem bu sefer direksiyondan "tak tak" ses geliyor. Ben bunu letgo'dan(umarım reklam olmaz) aldım. Aldığım kişi çok az kullanmış ve ürün de cidden temiz geçti elime. Ama acaba bu direksiyonun zorlarken "tak" diye ses çıkarması kullacı alakalı bir sorun mu yoksa normal bişey mi? Aynı durumu yaşayan var mı? Diğer Forza Horizon 3 oynayanlarda da direksiyon sertliği nasıl? Oyun içi ayarlarda direksiyon tepkilerini ve tepkilerin güç ayarını falan yapabiliyorsunuz. Ama ben hangi ayarı denesemde sanki internette izlediğim kişiler direksiyonu daha rahat çeviyirolar ki hatta neredeyse tam tur çeviren bile var. Ben bir tur kadar falan çevirebiliyorum ve o da iki elle çevirmemi gerektirecek sertlikte oluyor. FH 3 ü G29 ile oynayanlar bilgilendirirse sevinirim

• şu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/logitech-g29-driving-force-yaris-direksiyonu

shifter ile birlikte 1400 tl. çok cazip geldi bana.
  • Keyifli forumlar öncelikle. G29 aldım ve bilgisayarda assetto corsa, ets2 gibi oyunlarda test ettim gayet güzel sonuç çıktı. Normalde PS4 kullanıcısıyım. Gran Turismo Sport, NFS Payback, Project Cars 2, Drive Club gibi oyunlarda test ettim fakat sonuç gerçekten biraz sıkıntı yaratıyor. GT Sport oynarken sorun yok aslında zaten full yarışa ayarlanmış sport modda araç kullanıyoruz direksiyon sertliği felan güzel. Ama diğer oyunlarda özellikle paybackde arabayı kontrol etmek imkansız denebilir. PS4 ve g29 kullanıcıları varsa yardımlarınıza ihtiyacım var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkaanaytn

Keyifli forumlar öncelikle. G29 aldım ve bilgisayarda assetto corsa, ets2 gibi oyunlarda test ettim gayet güzel sonuç çıktı. Normalde PS4 kullanıcısıyım. Gran Turismo Sport, NFS Payback, Project Cars 2, Drive Club gibi oyunlarda test ettim fakat sonuç gerçekten biraz sıkıntı yaratıyor. GT Sport oynarken sorun yok aslında zaten full yarışa ayarlanmış sport modda araç kullanıyoruz direksiyon sertliği felan güzel. Ama diğer oyunlarda özellikle paybackde arabayı kontrol etmek imkansız denebilir. PS4 ve g29 kullanıcıları varsa yardımlarınıza ihtiyacım var...

Logitech duymasın yoksa geri alır direksiyonu Payback"de test ettiği için.

Dirt Rally var onu tavsoye ederim.

• furkaanaytn kullanıcısına yanıt
    Payback direksiyonla oynanacak oyun değil gamepad oyunu, direksiyon için force feedback ayarı yapmakla bile uğramamışlardir.

• ClairvoyantSC C kullanıcısına yanıt
    FFB ayarlarını kontrol edin hocam. Direksiyon ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. Eğer aşırı yükleniyorsanız tak diye sesin çıkması normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananebak -- 29 Ocak 2018; 6:18:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: furkaanaytn

Keyifli forumlar öncelikle. G29 aldım ve bilgisayarda assetto corsa, ets2 gibi oyunlarda test ettim gayet güzel sonuç çıktı. Normalde PS4 kullanıcısıyım. Gran Turismo Sport, NFS Payback, Project Cars 2, Drive Club gibi oyunlarda test ettim fakat sonuç gerçekten biraz sıkıntı yaratıyor. GT Sport oynarken sorun yok aslında zaten full yarışa ayarlanmış sport modda araç kullanıyoruz direksiyon sertliği felan güzel. Ama diğer oyunlarda özellikle paybackde arabayı kontrol etmek imkansız denebilir. PS4 ve g29 kullanıcıları varsa yardımlarınıza ihtiyacım var...

Logitech duymasın yoksa geri alır direksiyonu Payback"de test ettiği için.

Dirt Rally var onu tavsoye ederim.

Hocam sıkıntı sadece nfs’de değil. Nfs’de denememin en büyük amacı 90 derece olacağı için daha kolay olmasıydı En büyük sorun FFB ve oyunlarda aşırı derecede etkiliyor. Bu ayarlarda kapatılamayan tek ayar sanırım. Assetto Corsa aldım indirime girmiş inmesini bekliyorum. İndiğinde bi de onunla test etcem. Ayarlar yine sorun yaratırsa sadece bilgisayarda kullanırım artık

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.