Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direksiyonun bağlandığı borunun yerden yüksekliği 68 cm.Bu yükseklikten sonra bağlantı plakası ve direksiyon geliyor.Bu plaka ve direksiyon kendi konforunuza göre eğilip bükülerek montajlanıyor.Direksiyonu tam yatay konuma getirdiğimizde (ki bu durum pek rahat bir pozisyon değil) direksiyonun yerden yüksekliği 80 cm yi geçiyor.

Benim şu anda en konforlu kullandığım pozisyonda direksiyon yerden 68 cm yükseklikte.Vitesin yerden yüksekliği ise 58 cm.
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Hocam o da birisinden almış ve faturayı kaybetmiş dediğine göre.Aslında işin bu kısmını hiç düşünmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananebak -- 22 Aralık 2017; 6:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

inşallah sıkıntı çekmeden çözülür

Kasasının üstü çizik dolmuş şekilde geldi, servise önceki fotoğraflarıyla email attım. Şikayetvar'a yazdım. Geri yollayın dediler bugün gönderdim, bakalım ne olacak durumum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiell07 -- 22 Aralık 2017; 11:51:2 >

• Castiell07 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu şekilde bir t300rs direksiyon almıştım üzerinde kesikler ve çizikler vardı. Geri iade ettim, incelediler para iadesi yaptılar.Başka bir şirket ama prosedür aynıdır sanırım. Umarım sizin sorununuz da çözülür.
  • Castiell07 kullanıcısına yanıt
    şaka gibi sanki çocuğun eline vermişler de çizmiş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Ben de bu şekilde bir t300rs direksiyon almıştım üzerinde kesikler ve çizikler vardı. Geri iade ettim, incelediler para iadesi yaptılar.Başka bir şirket ama prosedür aynıdır sanırım. Umarım sizin sorununuz da çözülür.

Değişim veya iadesini istedim sonuna kadar hakkımı arayacağım bakalım çözecekler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: çokrenkli

Direksiyonun bağlandığı borunun yerden yüksekliği 68 cm.Bu yükseklikten sonra bağlantı plakası ve direksiyon geliyor.Bu plaka ve direksiyon kendi konforunuza göre eğilip bükülerek montajlanıyor.Direksiyonu tam yatay konuma getirdiğimizde (ki bu durum pek rahat bir pozisyon değil) direksiyonun yerden yüksekliği 80 cm yi geçiyor.

Benim şu anda en konforlu kullandığım pozisyonda direksiyon yerden 68 cm yükseklikte.Vitesin yerden yüksekliği ise 58 cm.

Öncelikle geç cevap veriyorum kusura bakmayin bu yüzden.. Ayriyetten Ayrintili bilgi için çok çok Teşekkürler.. Ölçüler kullanim şeklimi kafamda hesap ettiğimde kıl payi kaçiriyor gibi, Hadi direksiyon neysede Vitesin yüzeyi yere çok alçak kaliyormuş.. Ama Net olarak önüme standi ve direksiyonu açmadan bilemem malesef.. Tekrar Teşekkürler cevap için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Castiell07

quote:

Kasasının üstü çizik dolmuş şekilde geldi, servise önceki fotoğraflarıyla email attım. Şikayetvar'a yazdım. Geri yollayın dediler bugün gönderdim, bakalım ne olacak durumum.

Teknik servislerin urunlere ne cesit hayvanliklarla tamirat yaptiklarini ozetleyen bir fotograf olmus. Cihazi resmen almisar yere koyup oraya buraya surte surte icini acmislar. Direksiyon oynuyor demissiniz, ic mekanizmada simitin baglandigi yerde iki adet vidasi var bu cihazin. O ufacik vidanin hafif gevsemesi o simitin oynamasina sebep oluyor. O vidayi sıkmak tek gereken. Bu kadar ufak bir islemdi sizin tamiratiniz. Aslinda youtubedan baksaniz siz de yapardiniz tek gereken el yatkinligi tornavida kullanmak bu kadar yani.

Ama bunu oraya buraya kasayi cizerek surte surte yapmislar. Durum ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 26 Aralık 2017; 22:23:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

quote:

Teknik servislerin urunlere ne cesit hayvanliklarla tamirat yaptiklarini ozetleyen bir fotograf olmus. Cihazi resmen almisar yere koyup oraya buraya surte surte icini acmislar. Direksiyon oynuyor demissiniz, ic mekanizmada simitin baglandigi yerde iki adet vidasi var bu cihazin. O ufacik vidanin hafif gevsemesi o simitin oynamasina sebep oluyor. O vidayi sıkmak tek gereken. Bu kadar ufak bir islemdi sizin tamiratiniz. Aslinda youtubedan baksaniz siz de yapardiniz tek gereken el yatkinligi tornavida kullanmak bu kadar yani.

Merhaba hocam benim sorunum direksiyonun üzerindeki tuşların çalışmamasıydı. Bu çizilen kasanın altındaki kartla alakalı bir sorun, orayı onarmışlar ,üst tarafınıda çizmişler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba hocam benim sorunum direksiyonun üzerindeki tuşların çalışmamasıydı. Bu çizilen kasanın altındaki kartla alakalı bir sorun, orayı onarmışlar ,üst tarafınıda çizmişler.

Karistirmisim diger arkadasla hocam. Yine de servisin ne kadar ilgisizce tamirat yaptigini goruyoruz. Hakkinizi arayin her sekilde gecmis olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

o sorunu ben çok araştırıp bulmuştum yabancı forumlarda logitechi yerden yere vuranları okudum yetkili hık mık diyordu sorunda şu direksiyonun tuşlarını kumanda eden ve anakarta giren soket direksiyon döndükçe yada titreşim yaptıkça temassızlık edip direksiyonu sapıttırıyor hatta ben tokat atınca düzeliyordu bu çıkan serideki üretim hatası ama büyük logitech kabul edip değişim yapacağına soketi sıkılaştırıp yada yapıştırıyor mu ne halt ediyorsa tamir ettim deyip geri yolluyor Allahtan benim şansıma bu sorun 3 günde çıktı ve hepsiburada dan aldığım için 15 gün sonra servis bir halt yapmayınca para iadesi yaptı sorgusuz sualsiz tabi bu sorunu ve yabancı forum linkini de vermiştim bunu da etkisi olabilir. yoksa sürünecektim rervisle

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o sorunu ben çok araştırıp bulmuştum yabancı forumlarda logitechi yerden yere vuranları okudum yetkili hık mık diyordu sorunda şu direksiyonun tuşlarını kumanda eden ve anakarta giren soket direksiyon döndükçe yada titreşim yaptıkça temassızlık edip direksiyonu sapıttırıyor hatta ben tokat atınca düzeliyordu bu çıkan serideki üretim hatası ama büyük logitech kabul edip değişim yapacağına soketi sıkılaştırıp yada yapıştırıyor mu ne halt ediyorsa tamir ettim deyip geri yolluyor Allahtan benim şansıma bu sorun 3 günde çıktı ve hepsiburada dan aldığım için 15 gün sonra servis bir halt yapmayınca para iadesi yaptı sorgusuz sualsiz tabi bu sorunu ve yabancı forum linkini de vermiştim bunu da etkisi olabilir. yoksa sürünecektim rervisle

Belki uretim partisine gore degisiyordur bu sorun. Ben alali 2 aya yakin oldu. Aldigimdan beridir cok aktif kullaniyorum GT Sports olsun WRC 7 ve Dirt Rally olsun hepsi okkali FFB tetikleyen oyunlar. Nazar degmesin hicbir sorun cikmadi. Ozellikle pedallarin kalitesine malzemesine hayran kalmamak imkansiz.

Zaten Logitech direksiyonlar saglamliklariyla one cikiyor. Yani bozulmasin diye Logitech degil de Thrustmaster alayim derseniz Thrustmasterlar daha cok sorun cikarma olasiligina sahipler. Tabii hepsi elektronik alet hepsi sans isi. Ama oran olarak baktigimizda durum boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Aralık 2017; 0:57:58 >

• öncelikle Thrustmaster konusunda yanlışsınız logitech yanından geçemez araştırın derim bahsettiğim hatalı üretimi ben uydurmadım araştırın yabancı forumda bulursunuz ama logitech bunu kabul etmiyor tabi siz sorun yaşamayınca toz pembe görebilirsiniz ama g27 den sonraki en kalitesiz set g29 dur 1.400 fiyatı asla haketmiyor kullanmasam neyse kötülüyor kafadan diyebilirsiniz ama bende 3 5 yoruma kanıp aldım çok kaliteli süper kaliteli yazılarına bakıp aldım ama yanıldım artı ardından t150 aldım 900 tl ama 1.400 tl olan g29 dan hiç eksisi yok artısı var 2 yıldır hergün aktif oyun oynarım hep pcye takılı ve pcyi her açışta devreye girip kalibre olur oyun oynamasam da sürekli takılı tık yok. neyse g29 kullanıp sorun yaşayıp t150 almış ve mutlu olmuş biri olarak yazıyorum benim şansıma hatalı seri geldi buna rağmen servis umursamadı kusura bakmayın ama ben bu ürünü bir daha kimseye tavsiye edemem edene de mani olmam ben yaşadığım sorunu yazar geçerim sorun yaşamayan tavsiye edebilir beni ilgilendirmiyor. tabi ki şans işi her üründe sorun olabilir ama 1.400 tl verip alıyorsun dönen aksamda böyle saçma soket gevşemesi olmaz olmamalı hiç mi test etmediler bunu artı servis bir şey yok diyor utanmadan ki kanıtım logitech forumuydu orada logitech yetkilisi kabul etsede hatayı hık mık diyordu yemişim ben böyle işi dediğim gibi Allahtan hb den almışım paramı kurtardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Aralık 2017; 3:3:6 >

• quote:

öncelikle Thrustmaster konusunda yanlışsınız logitech yanından geçemez araştırın derim bahsettiğim hatalı üretimi ben uydurmadım araştırın yabancı forumda bulursunuz ama logitech bunu kabul etmiyor tabi siz sorun yaşamayınca toz pembe görebilirsiniz ama g27 den sonraki en kalitesiz set g29 dur 1.400 fiyatı asla haketmiyor kullanmasam neyse kötülüyor kafadan diyebilirsiniz ama bende 3 5 yoruma kanıp aldım çok kaliteli süper kaliteli yazılarına bakıp aldım ama yanıldım artı ardından t150 aldım 900 tl ama 1.400 tl olan g29 dan hiç eksisi yok artısı var 2 yıldır hergün aktif oyun oynarım hep pcye takılı ve pcyi her açışta devreye girip kalibre olur oyun oynamasam da sürekli takılı tık yok. neyse g29 kullanıp sorun yaşayıp t150 almış ve mutlu olmuş biri olarak yazıyorum benim şansıma hatalı seri geldi buna rağmen servis umursamadı kusura bakmayın ama ben bu ürünü bir daha kimseye tavsiye edemem edene de mani olmam ben yaşadığım sorunu yazar geçerim sorun yaşamayan tavsiye edebilir beni ilgilendirmiyor. tabi ki şans işi her üründe sorun olabilir ama 1.400 tl verip alıyorsun dönen aksamda böyle saçma soket gevşemesi olmaz olmamalı hiç mi test etmediler bunu artı servis bir şey yok diyor utanmadan ki kanıtım logitech forumuydu orada logitech yetkilisi kabul etsede hatayı hık mık diyordu yemişim ben böyle işi dediğim gibi Allahtan hb den almışım paramı kurtardım

Fanatec ten Logitech e hepsini kullanmis ; suanda Thrustmaster TMX + T3PA kullanan birisi olarak soyleyeyim. Thrustmaster gibi kayisli sistem kullandiktan sonra Logitech sanki oyuncala oynuyormus hissi veriyor.
    Suanda T300 ile TG-T arasindayim ; bu sekilde pedallari degistirmeden ayni set uzerinde ikisinide kullanabilmeyi dusunuyroum

• cuoresportivo kullanıcısına yanıt
    aynen bende yazacaktım da ayıp olmasın dedim artık logitech kullananlara

t500 pedalı çok güzel de aşırı pahalı burada fena değilde siteyede güven olmaz ne yapacağı belli olmuyor
    http://www.nanokatalog.com/Thrustmaster-T3PA-PRO-add-on-Pedals-PCPlayStation-4Playstation-3Xbox-One-siyahStainless-steel,PR-495768.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2017; 16:27:7 >

• Ben G29 u T150 ye asla degismem. Zaten alirken de kararim bu yonde oldu denedikten sonra. T150 nin pedallari ve simidi oyuncak gibi. Malzeme kalitesi onemli benim icin. T300 zaten cok daha pahali G29dan o karsilastirilmaz bile. 1000 lira daha fazla verdikten sonra bir zahmet her yonuyle daha iyi olsun. Ama T150ye bakmam G29dan sonra. O pedallar o simit oyuncak gibi geldi bana G29 kullandiktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 29 Aralık 2017; 16:45:1 >
  • Bu thrustmaster fan boylari neden bu konunun altina devamli logitechle ilgili olumsuz seyler pompalıyor acaba? Burada daha çok logitech g29 ile ilgili daha cok bilgi,öneri paylasimi yapilmasini temenni ediyoruz.Mito kardesim bi sorun yasamissin her 2 sayfaya bir yazip duruyorsun. Ben de ve 2 arkadaşımda g29 var ben alali 1 ay oldu onlar 1.5 yildir kullaniyor hicbir sorun sikinti yok.Dedigi gibi dantenin thrustmaster oyuncak gibi lastik kokuyor. G29un o verdigi hissi tek gecerim.. Yine olsa yine g29 alirim.

• Bu direksiyonlardan şimdi alsam gelecek nesilde kullanma garantisi yok dimi?

DFGT'de öyle olmuştu. Thrustmaster yada Logitech böyle bir garanti vermiyor dimi?. Yani sonraki nesile geçince tertemiz kullandığınız, sapasağlam aletler bir anda çöp oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Bu direksiyonlardan şimdi alsam gelecek nesilde kullanma garantisi yok dimi?

DFGT'de öyle olmuştu. Thrustmaster yada Logitech böyle bir garanti vermiyor dimi?. Yani sonraki nesile geçince tertemiz kullandığınız, sapasağlam aletler bir anda çöp oluyor.

Garantisi yok ama G29'un sonraki nesilde de olacagini dusunuyorum ben. G27'den saglam tepki yedi Logitech. Ayn seyi yapacaklarını sanmiyorum.

Zaten 2015'te cikti cihaz. 2018 sonlarinda PS5 duyurulur. 3 senede cop edemezler G29 u.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengahus

Bu thrustmaster fan boylari neden bu konunun altina devamli logitechle ilgili olumsuz seyler pompalıyor acaba? Burada daha çok logitech g29 ile ilgili daha cok bilgi,öneri paylasimi yapilmasini temenni ediyoruz.Mito kardesim bi sorun yasamissin her 2 sayfaya bir yazip duruyorsun. Ben de ve 2 arkadaşımda g29 var ben alali 1 ay oldu onlar 1.5 yildir kullaniyor hicbir sorun sikinti yok.Dedigi gibi dantenin thrustmaster oyuncak gibi lastik kokuyor. G29un o verdigi hissi tek gecerim.. Yine olsa yine g29 alirim.

Ben hic Thrustmaster bolumunda Logitech propogandasi gormuyorum nedense. Neden burada bir seyleri kabullendirme cabasi icindeler anlamadim. Ikisini de kullandik. T150 G29 un rakibi asla degildir. Muadil degiller bir kere.

Gercekci ffb gercekci ffb denip duruyor. E al gercekci deri kaplama direksiyon simidi ve gercek otomobil pedallarindan farki olmayan olagan ustu pedal seti. Gercekciyse buyrun gercekcilik. Ffb allah ffb tutturup duruyorlar. O yere goge sigdiramadiklari da T150 deki ffb iki motorun birisi kayisli, digeri disli. G29da ikisi de disli. Fark bu. Aradaki ffb farki buyuk bir fark asla degil. Kullandik da soyluyoruz. G29 da Assetto, Dirt Rally gibi Ffb desteginde muthis oyunlari oynarken yolu direkt en ufak ayrintisina kadar hissediyorum ve o malzeme kalitesiyle de birlesince inanilmaz memnunum. Simdi bu ufak ffb farki icin ben o mukemmel malzeme kalitesi, saglamlik, ve o olagan ustu pedal setini birakip oyuncak hissi finishi olan sacma sapan hissiz pedallari olan T150 ye mi geceyim simdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 31 Aralık 2017; 21:46:58 >

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.