Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G29 umu satıyorum 10 saat kullanıldı temiz ürün teknosadan alındı 2 aylık ve garantili fiyat 1000 tl detaylar için konuma bakabilirsiniz.
  • Arkadaşlar günlerdir arıyorum bulamıyorum Logitech G29 ile PC üzerinden forza horizon 3 oynayan var mı, ayrı olarak satılan H shifter çalışıyor çalışmıyor diyenler var, nolur biri cevap versin kafayı yiycem forza oynamak için alıcam çünkü direksiyon setini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58emre588

Arkadaşlar günlerdir arıyorum bulamıyorum Logitech G29 ile PC üzerinden forza horizon 3 oynayan var mı, ayrı olarak satılan H shifter çalışıyor çalışmıyor diyenler var, nolur biri cevap versin kafayı yiycem forza oynamak için alıcam çünkü direksiyon setini.

https://forum.donanimhaber.com/forza-horizon-3-ana-konu-efsane-cikti--117655464-296

buraya yaz
  • Meehabalar direksiyon seti alicam thrustmaster 458 italia dusunuyorum. Direksiyon seti kac derece donebilmeli

• zcryberr kullanıcısına yanıt
    Eski bir set değik miydi o yav. Thrustmaster T150 T300 T500 ve versiyonları, servo base'ler hep 1080° dönüyor ama 458 eski ise daha az olabilir.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    458 240 sanırım. az gibi görünüyor büyük ihtimalle ikinci el logitech gt alıcam
    Bütçeniz ne kadar ?

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    350 300 zorlarsam 400
    Biraz daha esnetebilirseniz İkinci el G25 bakın derim tabi PS4 desteği yok alınıada bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 19 Nisan 2017; 21:51:15 >
  • g29 'da direksiyon bir türlü yumuşamıyor ? vites aldım onu taktım ayarları bozdum , Direksiyon bir türlü sağa sola zorlanarak dönüyor. Yazılımı da güncelledim ama olmadı ?
  • byskandal B kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunlarda sert ona göre FFB'yi ayarlamak gerekiyor.

• Eğer ets2 de direksiyon da sağa sola dönme de zorluk yaşıyorsanız bilin ki; feedback yani direksiyen titreşim ayarı kapalıdır.
  • G29 fren pedalının sertliğinin yumuşatılması için ne yapabiliriz dostlar? Biraz daha yumuşak olsun istiyorum, var mıdır yolu yordamı?
  • rds kullanıcısına yanıt
    arkasındaki lastik çıkıyordu sanırım ama oynadıkça yumuşar bence zamanla
  • Arkadaşlar PS4 almayı düşünüyorum, yanınada G29 alacağım fakat PC'de ki gibi oyun çeşitliliği var mı G29 direksiyonseti için?
    PC'de LFS, ET2, City Car Driving tarzı simulasyon oyunları tatmin ediyordu DFGT ile, PS4'de buna benzer oyunlar yoksa boşuna almayayım diyorum.
  • Desteklediği pc oyunlarını gösteren liste vs. var mı ?
  • bu set daha düne kadar 2000lere dayanmıştı şimdi birden heryede fiyat ciddi anlamda düştü 1200lere kadar. Yeni modelmi çıkacak, yada gt sport öncesi trustmaster'ı baltalamayamı çalışıyor logitech acaba. şuan t150den bile uyguna geliyor sıfırı.
  • Dirt Rally, Assetto Corsa, Project Cars, F1 Serisi ve Gran Turismo bir suru oyun var ister pist yarisi ister ralli ister formula her zevke uyar

• Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu
    Logitech G920 sahibiyim. Logitech profiler açılmadı ve dirt rally de debriyaj kısmıda gaz oluyor sol taraf gaz kısmı gaza basınca gitmiyor. Hem logitech profiler hem de dirt rally oyun ayarları için yardım ederseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.